Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Agatorek 21:30, 28 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
April napisał(a)
Nie mam niestety zdjęć, te kilka co zrobiłam wyszły bardzo nieostre
Niesamowicie mi się podobają ślazy mauretańskie. Przezimowały u mnie i super się mają. Miejscówki niezbyt trafione bo nie sądziłam że będą takie masywne. Trzeba przesadzić lub wysiać nowe.
Super kolor


Piękny kolor

W basenie czujesz się chyba jakbyś siedziała w jakiejś dżungli .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Joann 23:01, 28 cze 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2070
Aprilku, chce do Ciebie na urlop! Nie będę wychodzić z ogrodu, obiecuję W basenie będę leżeć
Twój ogród to taki zakątek wróżek, tak mi się kojarzy, ilekroć tu zaglądam. Subtelny i delikatny. Cudownie podkreśla urodę lasu.
____________________
Joanna Ogród długi
Magara 00:32, 29 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6662
Jola, a pomponelli nie ma na zdjęciach bo jeszcze nie kwitnie u Ciebie czy ja w tym natłoku przeoczyłam???

Pięknie masz w tym lesie...
Zakładając wątek cieszyłam się, że jako tako swój ogródek uporządkowałam, jakoś wygląda, coś rośnie... Ale w sezonie nie da się być zadowolonym z siebie jak takie widoki, jak m.in. u Ciebie, się ogląda
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:09, 29 cze 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11658
Magara, pomponelli nadal po wątkach szukasz?

Miałam te ślazy(kolor przepiękny) przez 2 lata, potem z przyczyn nieznanych zanikły. Szkoda, muszę znowu nasion poszukać.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 10:40, 29 cze 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magara napisał(a)
Jola, a pomponelli nie ma na zdjęciach bo jeszcze nie kwitnie u Ciebie czy ja w tym natłoku przeoczyłam???

Pięknie masz w tym lesie...
Zakładając wątek cieszyłam się, że jako tako swój ogródek uporządkowałam, jakoś wygląda, coś rośnie... Ale w sezonie nie da się być zadowolonym z siebie jak takie widoki, jak m.in. u Ciebie, się ogląda


Dagmara, moja pomponella też jeszcze nie kwitnie ale wczoraj sfociłam kwitnącą u mojej sąsiadki i wrzucę u siebie- do czasu, aż zakwitną te ogrodowiskowe, zaspokoisz tymczasem swoje pragnienie patrzenia na nią
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Juzia 11:25, 29 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38676
April napisał(a)


Juzia, mam wrażenie że ciągle te same zdjęcia robię, te same ujęcia. No nudno się robi A nowe miejsca jeszcze niewyględne.


To tylko Twoje wrażenie!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
olciamanolcia 11:41, 29 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7080
Pięknie masz.. W dalszym ciągu trudno mi uwierzyć ( patrząc na okoliczne leśne "ogrody" ) ,że taki świetny ogród można stworzyć wśród wielkich iglaków
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
lilarose 11:51, 29 cze 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
April napisał(a)
Hosta Fire and Ice.



już w zeszłym roku zainspirowałaś mnie tymi hostami posadzonymi w masie- nie bardzo miałam pomysł na swoją nn z dużym limonkowym środkiem a teraz ją dzielę i sadzę kolejne kępy obok siebie. I jak tej hosty nie lubiłam, tak teraz mi się podoba
jestem na dobrej drodze mieć "prawie jak u April"
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Alija 15:59, 29 cze 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
April napisał(a)


Za to dzwonki brzoskwiniolistne u mnie szaleją. Piękne są w cieniu, takie ciemne. A jak je słońce prześwietla, robią się niebieskie jak niebo




April, wszędzie pięknie u Ciebie, tyle różności roślinnych, tyle tajemniczych zakamarków,
Te dzwonki świetnie wyglądają w leśnym ogrodzie, bardzo naturalnie.

Basen w tym sezonie się bardzo przydaje.
Kolor ślazów niesamowity.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
April 07:52, 30 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10206
Johanka77 napisał(a)



Piękne są!
Mam dzwonki w lesie nad jeziorem. Muszę je przenieść do ogrodu.


Podziel, będziesz miała i tu i tu. One fajnie się sieją.
Wczorajszej nocy był deszcz, dość silny, dzwonki chwilowo nieaktualne Ale one powtarzają do znudzenia, trzeba tylko przycinać. Mam jeszcze białe, też muszę poprzesadzać na białe rabaty.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies