Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

malgorzataka... 13:37, 24 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
April napisał(a)


No chodzi i podsłuchuje



...no takie "gumowe"ucho z tej Ursy--ale i tak ją lubię -swego czasu siedziałam na jej wątku i nieżle się bawiłam ...ma ostry pazur (upss chyba jednak ozór)--muszę znowu tam wrócić ale jakoś jej mało teraz.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
UrsaMaior 14:56, 24 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8149
Już jestem, już jestem Wpadaj Małgosia, fotki jakieś będą częściej, skoro już się po tej zimie wytoczyłam z gawry;D
____________________
ogród pod lasem
Gosialuk 01:53, 25 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Lykkefoud jest na mojej liście zakupów już od zeszłego roku, tylko tam gdzie zamawiałam róże nie mieli na stanie. Muszę się tej jesieni przypilnować, bo zachwycająca jest.
Ujęcia ogrodu piękne. Widać jak Hakone na tym oborniku ma kopa.
Ja kiedyś wiozłam obornik koński autem i już nigdy więcej nie popełnię tego błędu.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
April 06:00, 25 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
malgorzatakarpacz napisał(a)



...no takie "gumowe"ucho z tej Ursy--ale i tak ją lubię -swego czasu siedziałam na jej wątku i nieżle się bawiłam ...ma ostry pazur (upss chyba jednak ozór)--muszę znowu tam wrócić ale jakoś jej mało teraz.


Ona się długo rozkręca ale jak już się pojawi to da czadu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:03, 25 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Gosialuk napisał(a)
Lykkefoud jest na mojej liście zakupów już od zeszłego roku, tylko tam gdzie zamawiałam róże nie mieli na stanie. Muszę się tej jesieni przypilnować, bo zachwycająca jest.
Ujęcia ogrodu piękne. Widać jak Hakone na tym oborniku ma kopa.
Ja kiedyś wiozłam obornik koński autem i już nigdy więcej nie popełnię tego błędu.


Lykkefund jest piękna i do tego bezkolcowa. Niestety kwitnie tylko raz i to niezbyt długo.

Ja mam właśnie na stanie świeżutki obornik, jak zawieje z tamtej strony... ech, a goście dzisiaj. Muszę jakoś szczelniej okryć.
Samochód zdecydowanie nie jest do przewożenia obornika, niezależnie jak bardzo zapaloną ogrodniczką jestem
____________________
April April podbija las Mazowsze
nicol21 17:34, 25 cze 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Cześć, obejrzałam początek wątku. Podziawam ilość włożonej pracy bo na takiej piaskownicy nie jest łatwo. Ogród bardzo klimatyczny Ci wyszedł mimo lekkiej gleby No i te drzewa!! Cudnie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Dorii 10:04, 26 cze 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
April napisał(a)


No wiesz, coś za coś. Ty masz za friko a ja muszę płacić niemałe pieniądze. Ale i tak warto. Przestałam praktycznie używać nawozów mineralnych. Poza różami i rododendronami, które wspomagam raz w sezonie.
Ale powiem ci, jesteś dzielna. Nie wyobrażam sobie moim samochodem wozić świeżego obornika. Za wrażliwa jestem zapachowo

U mnie nikt dowieźdź nie chce. Najbliższego dostawcę znalazłam 30km dalej ale słono sobie liczył za transport.
Z tym zapachem to chyba najgorzej nie jest bo mi mąż swoim też woził a jego auto święte jest

Gosialuk napisał(a)
Lykkefoud jest na mojej liście zakupów już od zeszłego roku, tylko tam gdzie zamawiałam róże nie mieli na stanie. Muszę się tej jesieni przypilnować, bo zachwycająca jest.
Ujęcia ogrodu piękne. Widać jak Hakone na tym oborniku ma kopa.
Ja kiedyś wiozłam obornik koński autem i już nigdy więcej nie popełnię tego błędu.

Hehe, jak sobie z tej pryzmy sama pakuję to staram się taki przeschnięty wybierać. Mam blisko to samochód nie zdąży przejść zapachem.
Szkoda że między moim domem a stajnią opodal jest bardzo duża różnica poziomów bo bym z taczką podjechała ale miedzą pod górę nie dam rady. Drogą jest już za daleko na taczkę.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gosialuk 10:41, 26 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Jak widać nie tylko gleba ma znaczenie, ale i dostępność towarów "luksusowych" jak obornik lub kompost.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Wiolka5_7 11:36, 26 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
Napasłam oczy pięknymi widokami ale miałaś super wycieczkę do cudnych ogrodów

U Ciebie Aprilku również pięknie jak zawsze wszystko super rośnie na tej kupie !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
LIDKA 23:11, 26 cze 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6884
April napisał(a)
Chyba już macie dość









KONIEC


A wszystko takie piękne.

I nie mamy dość!
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies