Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 11:58, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
TAR napisał(a)
normalnie nie wierze. ale kurcgalopkiem przejrzalam ostatnie 50 stron. capuccino boski, reszta tez. niestety nie moge teraz u wszystkich byc na biezaco i raczej nie nadrobie.
i nie zrobie tak pieknego ogrodu jak twoj, planuje ograniczyc sie jedynie do okolic domu, chyba mi sie nie chce tak orac a moze zmeczenie materialu?
pozdrawiam i macham, znowu upaly zapowiadaja, fuj


No wiesz, u mnie ostatnio lekki zastuj fotkowy Dbam o twoje zdrowie
U mnie też zaczęło się ogrodowanie od okolic domu... Teraz eMuś się śmieje że jak "wykończę las" to zabiorę się za dziki teren, który został wygrodzony jako wybieg dla psów. Takie niewielkie 500-600 mkw
Ja też teraz czuję spadek formy, więc bardzo dobrze cię rozumiem, choć ty masz teraz więcej wyzwań.
Gdyby nie Ania Kwartet, Ursa i Mrokasia, które mnie w weekend odwiedzały, to pewnie po pracy bym tylko sięgała po książkę lub pilota. A tak, chyba uda mi się wykończyć paprociowisko, po owocnych konsultacjach
Może nawet zacznę ostatni narożny kawałek zwany rabatą cisową. Tam też pewnie będzie ze 100 metrów do ogarnięcia. Ale muszę posadzić strzępka, wykopanego z paprociowiska, derenia Satomi. Strzępka zastąpił wiąz Geisha, który mocno ucierpiał podczas moich wojaży. Mam też hortkę Blue Bird od Izy. Więc wstępny plan też muszę wykonać
Ciągle sobie obiecuję że zacznę podglądać cię na formum M, żeby zobaczyć co w trawie i taczce piszczy, ale jakoś nie ogarniam nawet swojego wątku.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 12:03, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Wiolka5_7 napisał(a)



Przydał by Ci się urlopik pracusiu

Dawaj jakiekolwiek fotki

No taka gleba idealna i jest buszz

Przekaż

Molinie podobno sobie radzą w półcieniu
Ta Black cudna chociaż w półcieniu te kłosy mogą być słabo widoczne. Heidebraut myślę , że by super się u Ciebie nadawała ,piękna jest


Urlopik w planach choć i spore plany "na urlopik" więc odpoczynek nie wiem kiedy
Ale Black ma cudnego, limonkowego derenia w plecach więc liczę na efekt WOW choć dopiero od przyszłego sezonu
Heidebraut też cudna, może wykorzystam na rabacie cisowej. Na tle strzyżonych cisów mogłaby też zabłysnąć. Zacznę zbierać pomysły na to miejsce Sporo ich wśród twoich zdjęć. Wrzuciłam sobie do ulubionych, będę dumać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 12:04, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Mgduska napisał(a)


Szybka jesteś



Tu nie ma nad czym dumać, lato się szybko skończy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 12:35, 12 lip 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
April napisał(a)


Urlopik w planach choć i spore plany "na urlopik" więc odpoczynek nie wiem kiedy
Ale Black ma cudnego, limonkowego derenia w plecach więc liczę na efekt WOW choć dopiero od przyszłego sezonu
Heidebraut też cudna, może wykorzystam na rabacie cisowej. Na tle strzyżonych cisów mogłaby też zabłysnąć. Zacznę zbierać pomysły na to miejsce Sporo ich wśród twoich zdjęć. Wrzuciłam sobie do ulubionych, będę dumać.


No tak to z tym urlopem już bywa, że nie odpoczywamy tylko wręcz przeciwnie

Czarne kłosy na tle limonki mega
Tak Heidebraut cudna,na tle cisów świetnie by wyglądała ,nie mówiąc o jesieni

Fajnie, że mogę cię troszkę zainspirować ja u Ciebie też podpatruję
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
April 12:45, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Wiolka5_7 napisał(a)


No tak to z tym urlopem już bywa, że nie odpoczywamy tylko wręcz przeciwnie

Czarne kłosy na tle limonki mega
Tak Heidebraut cudna,na tle cisów świetnie by wyglądała ,nie mówiąc o jesieni

Fajnie, że mogę cię troszkę zainspirować ja u Ciebie też podpatruję



Jestem zaszczycona
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 12:48, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Dobra, zdjęcia trochę bez cenzury, słońca nie było. No i przeterminowane z tydzień...

Leonardo da Vinci a dołem Pashmina


Po lewej fenkuł, fajnie wygląda przy różach. Po prawej wystaje cercis Vanilla Twist. Młodziak.




____________________
April April podbija las Mazowsze
April 12:50, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Bodziszek nn ale to jakiś sanguineum, z Pashminą. Uwielbiam tą różę za jej piękne kwiaty i że długo kwitnie


Pashmina na tle fenkuła




____________________
April April podbija las Mazowsze
April 12:52, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167


Leosiów mam cztery sztuki




Pasminki mam dwie


____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 12:52, 12 lip 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
Aprilku u mnie wyglada tak, sytuacja z ubieglego tygodnia, dzis juz sa jakies mury
na chwilke bys miala poglad z czym walczyc bede pozniej. wg. harmonagramu wykanczac bede sie zima i od wiosny jzu moze troche dzialac w ogrodzie. na razie mam obsuwe 2-dniowa przez pogode i blad geodety. za to wynon wszedl 1,5 miesiaca wczesniej wiec ogolnie na plusie

z gorki:


z nizszej gorki


i z dolka


potencjal jest tylko weny brak. nie mam pomyslu jak to wszystko urzadzic z sensem. chyba zaprosze czarownice na porady, bedzie nocleg wikt i opierunek
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 12:55, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Leosie po raz ostatni


Queen of Sweden


Mini Eden Rose


Ulubiona Spirit of Freedom. Wkurzająca pokrojem ale bajecznie kwitnąca. Piękne, duże kwiaty, niestety uginające się pod deszczem.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies