Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 12:57, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Po deszczu kłaniające się Pomponelle i Spirit of Freedom. Tylko królowa szwedzka zachowuje niezmiennie pion.




Przy okazji paprociowiska, ostatni kwiat Rose de Rehst


William Baffin


____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:00, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Przy tarasie kwitnące lilie Regale. Cudny zapach wieczorem i nocą.






Drzewo przy tarasie oplecione różą William Baffin
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:03, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Na drugiej, przytarasowej sośnie mam gniazdo kosów. Kotka uwielbia siedzieć w fotelu i śledzić rodzinkę kosów.





kupiłam pięknego dzwonka Glowing



Bodziszek Orion i Rozanne w tym miejscu są bardzo rozczochrane. Muszę wzorem Wiolki, zacząć przycinać pędy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:07, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
Klon palmowy Jordan rośnie w siłę


Pink Anabelle niemal w rozkwicie. Trochę zbyt wiotkie. Może dlatego że dopiero sadzone, w zeszłym sezonie.



Rdesty Blackfield na rabacie z misą bujają do góry. To z przed tygodnia, teraz jeszcze wyższe.




Uwielbiam rutewki żółte. Obok rdesta zmiennego tworzą piękne chmurki.


Koniec
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:13, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
TAR napisał(a)
Aprilku u mnie wyglada tak, sytuacja z ubieglego tygodnia, dzis juz sa jakies mury
na chwilke bys miala poglad z czym walczyc bede pozniej. wg. harmonagramu wykanczac bede sie zima i od wiosny jzu moze troche dzialac w ogrodzie. na razie mam obsuwe 2-dniowa przez pogode i blad geodety. za to wynon wszedl 1,5 miesiaca wczesniej wiec ogolnie na plusie

z gorki:


z nizszej gorki


i z dolka


potencjal jest tylko weny brak. nie mam pomyslu jak to wszystko urzadzic z sensem. chyba zaprosze czarownice na porady, bedzie nocleg wikt i opierunek


Nie no, ekstra. Dzieje się. Cudne będziesz mieć te brzozy koło domu. Będziesz klęła ale będziesz z nich zadowolona.
Wykańczanie domu uwielbiam. To był najciekawszy moment budowy.
Ja na wszelkie zloty czarownic się chętnie piszę Służę radą albo tylko rozentuzjazmowanym towarzystwem Jestem świetnym słuchaczem Mogę też rytmicznie potakiwać
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 13:20, 12 lip 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7298
sprzedane, wejsciowka juz Twoja brzozy kocham i smietki mi nie robia, zniose.
wykonczeniowke mam juz ogarnieta w miare, sprzet lazienkowy wybrany, czesciowo kupiony, kafle kupione czekaja na swoja kolej, panele wybrane, meble zaprojektowane, kuchnia tez juz wybrana i dopinam umowe. teraz mnie zajmuja instalacje ale juz samo wykonawstwo, bo projekty, rozmieszczenia i zmiany gotowe. kabelki i wszelkie ustrojstwa elektryczne tez czekaja na ulozenie. dachowka na dzialce od 2 miesiecy czeka, okna mi chcieli montowac tydzien temu, za szybko zamowilam, drzwi beda gotowe za 2 tygodnie. tak wiec ogarniete. w weekend obmyslalam kostke i ogrodzenie. pomysl jest. z ogrodem moze jesienia mi pomozecie wymyslac a realizacja od wiosny
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agania 13:29, 12 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Podziwiam różyczki, też uwielbiam pashminę
Cudowny czas, ja zaczęłam urlop, teraz mam trochę odpoczynku, burze sobie chodzą na okrętkę.
Kotka pięknie pozuje
Rdesty u Ciebie szaleją, a u mnie Annabelki w końcu ruszyły
Pozdrawiam Aprilku i
Tarci kibicuję

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
anabuko1 13:51, 12 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
April napisał(a)
Przy tarasie kwitnące lilie Regale. Cudny zapach wieczorem i nocą.






Drzewo przy tarasie oplecione różą William Baffin

Piękne lilie.
Tych trąbkowych muszę sobie kupić więcej.
Ja bardzo lubię zapach lilii.
Czy dobrze widzę , już dalia ci kwitnie ? Jakos szybko.
A może moje małe, bo późno w tym roku posadzone
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kasya 13:55, 12 lip 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
April napisał(a)
Klon palmowy Jordan rośnie w siłę


Pink Anabelle niemal w rozkwicie. Trochę zbyt wiotkie. Może dlatego że dopiero sadzone, w zeszłym sezonie.



Rdesty Blackfield na rabacie z misą bujają do góry. To z przed tygodnia, teraz jeszcze wyższe.




Uwielbiam rutewki żółte. Obok rdesta zmiennego tworzą piękne chmurki.


Koniec

Kurcze, przypomniałaś mi ze potrzebuje te rdesty
A tu koło mnie ich nie ma
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 14:00, 12 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10167
TAR napisał(a)
sprzedane, wejsciowka juz Twoja brzozy kocham i smietki mi nie robia, zniose.
wykonczeniowke mam juz ogarnieta w miare, sprzet lazienkowy wybrany, czesciowo kupiony, kafle kupione czekaja na swoja kolej, panele wybrane, meble zaprojektowane, kuchnia tez juz wybrana i dopinam umowe. teraz mnie zajmuja instalacje ale juz samo wykonawstwo, bo projekty, rozmieszczenia i zmiany gotowe. kabelki i wszelkie ustrojstwa elektryczne tez czekaja na ulozenie. dachowka na dzialce od 2 miesiecy czeka, okna mi chcieli montowac tydzien temu, za szybko zamowilam, drzwi beda gotowe za 2 tygodnie. tak wiec ogarniete. w weekend obmyslalam kostke i ogrodzenie. pomysl jest. z ogrodem moze jesienia mi pomozecie wymyslac a realizacja od wiosny



Wcale nie jestem zdziwiona, jesteś świetnie zorganizowana
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies