Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 20:26, 06 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Ewuś, wiem, ale chyba nie aż tak za taką cenę

Pierwszy raz taką marną przesyłkę od nich otrzymałam, bo pomyłki się zdarzały, ale zawsze te sadzonki były ładne.
Zobaczymy.

Na razie po tym Orkanie to już wszystkie płatki innych jeszcze kwitnących leżą na trawniku.

A i tak najbardziej jestem zadowolona z Heritage. Nie do zdarcia u mnie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 07:55, 07 paź 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Cena kompletnie nieadekwatna do sadzonki. Rozumiem, ze licencja, ale jesli nie maja porzadnych sadzonek, to niech lepiej rok poczekaja ze sprzedaza, zeby wyrosly na "ludzi"
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
08:50, 07 paź 2017
6 dyszek za Munstead Wood? ...strasznie drogo !!!...a co cie pokusiło gdzies zamwiac ...ja najwięcej z floribundy i od Choduna zamiawiałam ...pojedyncze egzemplarze gdzies jak juz oni nie mieli.

Rosa plant takie mikre sadzonki mi raz przysłała ...ale to pani mnie telefonicznie uprzedziła i wysłała zdjecia czy aby napewno bede chciec ...bo sa poza klasą ...a ze były ostatnie dwie to wziełam ...w nizszej cenie niz na stronie

sprawdziłam ceny
http://www.floribunda.pl/munstead-wood-ausbernard-id-165.html
http://www.floribunda.pl/bailando-id-2743.html

ja bym to badziewie zapakowała i odesłała ...przysługuje ci zwrot pieniedzy ....tylko koszty przesyłki daja popalić ....choc jak reklamowałam w bergeni jazmianki i im je odesłałam to wywalczyłam zwrot kasy za przesyłke w obie strony ...zwrócł wszystko ...troche nerwów to mnie kosztowało ...ale udało się.... próbuj
Bogdzia 15:34, 07 paź 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kiepska ta sadzonka , powinnas reklamowac.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 18:46, 07 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
O Heritage już wcześniej słyszałam że fajnie się sprawuje. Czy będzie kwitła aż do mrozów?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 22:36, 07 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Zareklamowała. Trzymajcie kciuki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 11:29, 08 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Urszulla napisał(a)
O Heritage już wcześniej słyszałam że fajnie się sprawuje. Czy będzie kwitła aż do mrozów?
Ula kwitnie do mrozów. Tylko ona w drugim trzecim roku pokazuje co potrafi. Przynajmniej u mnie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
kasiek 12:20, 08 paź 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
O faktycznie juz po piaskownicy Teraz nasze dzieci to juz w inny swiat weszły I fajnie, kawałek po kawałku mozna na nowo kształtować działkę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 21:01, 08 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Aga zobacz tu jest lista róż po 6 zeta jeśli dobrze zrozumiałam co czytam
https://www.ogrodowisko.pl/watek/3928-ogrodowe-przygody?page=606
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 09:50, 10 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Reklamacja została uznana. Mam dostać zwrot pieniędzy. Przeprosiny przyjęłam, bo nigdy nie miałam tam problemów.

Muszę posadzić jeszcze jedną, bo czeka w wodzie.
Gdzie ta pogoda?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies