Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koroną w tle

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koroną w tle

Annna12 13:15, 11 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Nie wyobrażam sobie jesiennego szronu bez rozplenic i tej osrebrzonej trawki...
____________________
Ogród z koroną w tle...
BASIA8 13:17, 11 paź 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ach ten czas, tak szybko Nam ucieka a my pędzimy Razem z Nim. Choć muszę przyznać że Nam w jednym roku czas się zatrzymał i teraz troszkę inaczej jest - spowolniliśmy. Super że zapodałaś fociePięęęęęęknie jest
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Annna12 13:30, 11 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
BASIA8 napisał(a)
Ach ten czas, tak szybko Nam ucieka a my pędzimy Razem z Nim. Choć muszę przyznać że Nam w jednym roku czas się zatrzymał i teraz troszkę inaczej jest - spowolniliśmy. Super że zapodałaś fociePięęęęęęknie jest


Nooo dokładnie.. ten rok uciekł i w sumie to jakoś tak szybko, piorunem... Widzę po ogrodzie, że ten czas przemija bo mi jakoś tak tu wszytsko rośnie, gęstnieje

A fotek mam mase... niebawem opiszę kolejną rabatę której tu jeszcze nie wrzuciłam... tylko muszę poszperać, żeby pokaza proces powstawania Lubie te PRZED I PO!
Tylko nie wiem kiedy sie ogarnę bo tu w kolejce jadą sadzonki buczków i cisów...no nic... będę wrzucać
____________________
Ogród z koroną w tle...
Basieksp 13:53, 11 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10242
Annna12 napisał(a)
Stipowo- jeżówkowo w wersji oszronionej...



Bardzo ładna ta oszroniona sesja
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Annna12 22:29, 11 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Basieksp napisał(a)


Bardzo ładna ta oszroniona sesja

Dzieki Basiu fajny jest ten czas jeszcze nie zimowy ale już blisko..
____________________
Ogród z koroną w tle...
anabuko1 09:16, 12 paź 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Annna12 napisał(a)
i jeszcze na dziś - co słychac u moich trzcinników KF.
Spektakularne są w tym roku - wysokie na 180cm zrobiły wreszcie piekną zasłonę tarasu... no uwielbiam je o każdej porze roku!


a tu w tle...

Piękne te twoje trzcinnki. Jak wojsko sztywno stoją
Widzę też przymrozek miałaś,ech
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Annna12 10:49, 12 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
anabuko1 napisał(a)

Piękne te twoje trzcinnki. Jak wojsko sztywno stoją
Widzę też przymrozek miałaś,ech


Ale te trzcinniki tak właśnie mają i nawet po całej zimie bez wiązania tak wyglądają. To jest w nich super

Dziś też było nad ranem -1....
____________________
Ogród z koroną w tle...
nicol21 10:50, 13 paź 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Cześć
Fajnie, że coś zmusiło Cię do zajęcia się ogrodem bo wyszedł naprawdę fajnie. I na pewno masz z tego wielką frajdę. Przejrzałam głównie pismo obrazkowe i na serio, bardzo ładnie masz! Grunt to mieć zdrowe rośliny i fajne pomysły.
Bardzo ładnie wyszedł ten domek/garaż co ma schowek na drzewo - bardzo elegancko.
A rozplenice ze szronem to magia
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Annna12 23:32, 16 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
nicol21 napisał(a)
Cześć
Fajnie, że coś zmusiło Cię do zajęcia się ogrodem bo wyszedł naprawdę fajnie. I na pewno masz z tego wielką frajdę. Przejrzałam głównie pismo obrazkowe i na serio, bardzo ładnie masz! Grunt to mieć zdrowe rośliny i fajne pomysły.
Bardzo ładnie wyszedł ten domek/garaż co ma schowek na drzewo - bardzo elegancko.
A rozplenice ze szronem to magia


Witaj Dziękuję za miłe słowa.
Przejrzałam i Twój watek...Belgia jest moją inspiracją żywopłotów bukowych i grabowych... no uwielbiam te natulane płoty... oj masz piekne miejsca do poszukiwań inspiracji ogrodowych... No i klimat cieplejszy... zazdroszczę
____________________
Ogród z koroną w tle...
Annna12 23:42, 16 paź 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Nie wytrzymałam i jednak coś wymieniłam...
było...

a teraz jest...

pieknia zieleń zimową porą będzie ozdabiała ususzonego Red Baronka
____________________
Ogród z koroną w tle...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies