Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koroną w tle

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koroną w tle

Annna12 22:43, 18 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Judith napisał(a)
Aaaa, czyli to taras. Wszystko jasne .
Granitowy żwirek - cudo.


Doktorat z tego betonu moglibyśmy chyba napisać... Zamieszania i roboty było okropnie dużo ale osiągnęłam swój cel... lubię beton, daje ładne tło dla roślin
____________________
Ogród z koroną w tle...
Basia_KRK 08:59, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Annna12 i ja się witam u Ciebie w ogrodzie! Trzymam kciuki za udany sezon ogrodowy

Stipowisko, kulki bukszpanowe, obwódka z cisów, czosnki główkowate, to naprawdę genialne połączenie! Będę czekać na efekty!

PS. Mam nadzieję, że cisy ruszą!

PS.2. W wolnej chwili wrzuć proszę fotkę rozchodnika Moonlight Serenade w obecnej fazie, czy ma bordowe liście od początku?
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Judith 09:58, 19 kwi 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Annna12 napisał(a)


Doktorat z tego betonu moglibyśmy chyba napisać... Zamieszania i roboty było okropnie dużo ale osiągnęłam swój cel... lubię beton, daje ładne tło dla roślin


Tez lubię beton, małżonek robi mi betonowe ozdóbki do ogrodu . I nie mogę odżałować, ze wyrzuciliśmy stary betonowy krąg (studzienny), który zalegał na działce, gdy ją kupiliśmy... Wtedy był postrzegany jako śmieć .
Dobrze rozumiem, ze te betonowe płyty odlewaliście sami??
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Annna12 10:42, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Basia_KRK napisał(a)
Annna12 i ja się witam u Ciebie w ogrodzie! Trzymam kciuki za udany sezon ogrodowy

Stipowisko, kulki bukszpanowe, obwódka z cisów, czosnki główkowate, to naprawdę genialne połączenie! Będę czekać na efekty!

PS. Mam nadzieję, że cisy ruszą!

PS.2. W wolnej chwili wrzuć proszę fotkę rozchodnika Moonlight Serenade w obecnej fazie, czy ma bordowe liście od początku?


Zdjęcia rozchodnika cyknę jak tylko przestanie padać...
A cisy - zobaczymy... ale tak to jest z sadzonkami z gołymym korzeniem - trzeba się liczyć, że mogą być jakieś straty... ale jestem optymistką Już oczami wyobraźni widzę te zagęszczone obwódki cisowe..
____________________
Ogród z koroną w tle...
Annna12 10:45, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Judith napisał(a)


Tez lubię beton, małżonek robi mi betonowe ozdóbki do ogrodu . I nie mogę odżałować, ze wyrzuciliśmy stary betonowy krąg (studzienny), który zalegał na działce, gdy ją kupiliśmy... Wtedy był postrzegany jako śmieć .
Dobrze rozumiem, ze te betonowe płyty odlewaliście sami??


Firma która produkuje Lbetonowe zrobiła nam na zamówienie. Przy ich ustawianiu pracowała firm ogrodnicza bo do tego ciężki sprzęt był potrzebny żeby to ustawiać... trochę tego u nas jest... Wrzucę później znowu zdjęcia kolejnej rabaty to będzie je widać..

a krąg to jest taki w jednym pięknym ogrodzie... wymalowany na fioletowo i tak pieknie funkcjonuje w ogrodzie.. to tak czasem jest że wyrzucimy coś a potem widzimy że to żyje innym życiem u kogoś i miewa się fajnie
____________________
Ogród z koroną w tle...
Judith 10:49, 19 kwi 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Annna12 napisał(a)


Firma która produkuje Lbetonowe zrobiła nam na zamówienie. Przy ich ustawianiu pracowała firm ogrodnicza bo do tego ciężki sprzęt był potrzebny żeby to ustawiać... trochę tego u nas jest... Wrzucę później znowu zdjęcia kolejnej rabaty to będzie je widać..

a krąg to jest taki w jednym pięknym ogrodzie... wymalowany na fioletowo i tak pieknie funkcjonuje w ogrodzie.. to tak czasem jest że wyrzucimy coś a potem widzimy że to żyje innym życiem u kogoś i miewa się fajnie


Opacznie zrozumiałam kwestię „doktoryzowania się” .
We wspomnianym przez Ciebie ogrodzie jest większy krąg i tworzy siedzisko. Ja w swoim wyrzuconym widziałbym raczej donicę .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Annna12 12:25, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Basia_KRK napisał(a)
Annna12 i ja się witam u Ciebie w ogrodzie! Trzymam kciuki za udany sezon ogrodowy

Stipowisko, kulki bukszpanowe, obwódka z cisów, czosnki główkowate, to naprawdę genialne połączenie! Będę czekać na efekty!

PS. Mam nadzieję, że cisy ruszą!

PS.2. W wolnej chwili wrzuć proszę fotkę rozchodnika Moonlight Serenade w obecnej fazie, czy ma bordowe liście od początku?


Basiu tak to wyglda dziś. Kamienie są teraz mokrę ale jak są suche to roślinka jest lepiej widoczna na tle kamyczków.
____________________
Ogród z koroną w tle...
Annna12 12:27, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Judith napisał(a)


Opacznie zrozumiałam kwestię „doktoryzowania się” .
We wspomnianym przez Ciebie ogrodzie jest większy krąg i tworzy siedzisko. Ja w swoim wyrzuconym widziałbym raczej donicę .


zatem mówimy o tym samym kręgu donica też byłaby super pomysłem...
A w kwestii doktoratu to powiem że było to dość spore przedsięwzięcie i wielu przemyśleń wymagało oj wielu.. planowaliśmy to chyba ze dwa lata - jak ułożyć, jak połączyć, jak zrobić donice i takie tam.... wrzucę napewno zdjęcia później tylko musze je powybierać... opisze powstawanie moich rabat donicowych
____________________
Ogród z koroną w tle...
Marta_80 22:05, 19 kwi 2021

Dołączył: 08 maj 2020
Posty: 73
Hej Aniu, piękna rabata ze stipami No i reszta również prezentuje się elegancko. Zaglądać będę
____________________
MartaMały domek z ogródkiem
Basia_KRK 23:20, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Annna12 napisał(a)


Basiu tak to wyglda dziś. Kamienie są teraz mokrę ale jak są suche to roślinka jest lepiej widoczna na tle kamyczków.

Bardzo dziękuję Aniu Jednak potrzebuję bardziej bordowego na start.
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies