Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Enya73 11:58, 17 maj 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wieloszka napisał(a)
No i wreszcie posadzone krzaczory bukszpanowe Jeszcze nie przycięte. Nie sądzę, żebym wytrzymała z cięciem do końca czerwca Za tym długim żywopłocikiem powstanie kwitnąca rabata bylinowa. Wykoncypowałam sobie, że bukszpany zasłonią przekwitnięte, zasychające byliny, a w pełni sezonu kwiaty będą wyglądać zza niego Na razie musicie mocno wysilić wyobraźnię, żeby dostrzec tę koncepcję




Aguś, kawał dobrej roboty za Wami Podziwiam, że daliście radę taką ilość. Super elegancko to wygląda
Ja też ostatnio dostałam od kumpla 3 wielkie bukszpany z gruntu i zaryzykowałam.Wczoraj zrobiłam im nowe fryzurki, posadziłam, dodałam ukorzeniacza z nawozem i spryskałam Mospilanem. Nie miałam odwagi czekać do czerwca z takimi niesfornymi krzaczorami Ja jestem niecierpliwa, ale wierzę, że ten eksperyment się uda

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
GabiK 12:51, 17 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Aga, pięknie masz. Podziwiam dziury pod bukszpany. Teraz muszą świetnie rosnąć.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Madzenka 19:29, 17 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabisia napisał(a)



Gabi ale byłoby superowo!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aga_k 21:17, 17 maj 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Śliczny masz ogród
____________________
Aga_k- http://www.ogrodowisko.pl/watek/2432-moje-takie-tam-w-ogrodku
Gabisia 21:41, 18 maj 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Całusy na dobranoc Agniesiu
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Milka 00:08, 19 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Agus,, jesteś mistrzyni, ciasteczka bomba...kaloryczna też
buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 10:53, 19 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Madżenka, Bea, Aga_pe, Juzia, Alicya, GabiK, Aga-K, Gabisia - dzięki za odwiedzinki Zaraz wstawię fotki z wczorajszego kiermaszu.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
baraga1904 10:57, 19 maj 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
....lubimy fotki dawaj Aga
Wieloszka 10:57, 19 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
irena_milek napisał(a)
Aguś, fajnie, że w końcu fotki!
kawał pracy, a to kopanie dołków, naprawdę mordercze, podziwiam zapał eMa
świetnie te rh tam pasują, rozjaśniają, a jak się rozrosną, będzie bajecznie
klonik mnie zachwyca, jak się spotkamy podasz nazwę, bo planuję jeden jak twój, a drugi Danusi nowy nabytek;
i oczywiście oczyma wyobraźni widzę z 1000 tulipanów na bylinowej, pięknie będą wyglądać w tych bukszpanach

Irenko, ja też podziwiam zapał mojego M., mam nadzieję, że nie skończy się on zbyt szybko, bo jeszcze duuuużo pracy nas czeka
Ale miejże litość - 1000 tulipanów ??? Sadzenie mnie nie przeraża, ale to wykopywanie??? Czy są jakieś tulipany, których nie trzeba wykopywać? Ale masz rację, żeby był jakikolwiek efekt na mojej przestrzeni, trzeba by iść w tysiące sztuk...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 11:01, 19 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Enya73 napisał(a)


Aguś, kawał dobrej roboty za Wami Podziwiam, że daliście radę taką ilość. Super elegancko to wygląda
Ja też ostatnio dostałam od kumpla 3 wielkie bukszpany z gruntu i zaryzykowałam.Wczoraj zrobiłam im nowe fryzurki, posadziłam, dodałam ukorzeniacza z nawozem i spryskałam Mospilanem. Nie miałam odwagi czekać do czerwca z takimi niesfornymi krzaczorami Ja jestem niecierpliwa, ale wierzę, że ten eksperyment się uda

Pozdrawiam serdecznie


Anitko, ja też nie wytrzymam do czerwca - przed cięciem już natychmiast powstrzymuje mnie jedynie brak czasu Ale Twoje sadzenie to widzę pełna profeska i ful wypas - ukorzeniacz i nawóz jeszcze ochrona - moje bukszpany nie miały aż tak dobrze
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies