Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

Pokaż wątki Pokaż posty

DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1

atena35 11:03, 21 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Dzień dobry,
Już dawno oglądałam Twój duży/wielki ogród. Jest piękny, dopracowany, dopieszczony. Gratuluję
Twój pierwszy post zainspirował mnie wtedy, żeby poprosić o projekt Danusię i konsekwentnie go realizować (na miarę budżetu wiadomo) Dziękuję.
Czy mogę wiedzieć co to za kule na pniu?
Bardzo mi się podobają, a szukam czegoś zamiast cisów.
____________________
Ogród Tosi
GabiK 11:15, 21 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Właśnie Aga, co to za kule i czy nie chorują, nie rudzieją od dołu itp.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Madzenka 11:18, 21 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś będę dozgonnie wdzięczna za zostawienie supreamu u rodzicow. Podrzucę wreszcie sweter...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 11:33, 21 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
aga_pe napisał(a)



oooo....widzę, że Irenka jak ja nie wykopuje . Jak zdechną, to dosadzę


przy takich ilościach, co mam to byłby samobój
dlatego Wieloszko sadź, a wykopywaniem się nie martw
ja tam i 3 tysiące widzę u ciebie, najwyżej przyjedziemy ze swoim sprzętem i pomożemy
w wielkich paczkach jest niedrogo do 30 gr za sztukę, albo i taniej po negocjacjach
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Wieloszka 12:17, 21 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
AlicyaLK napisał(a)


To ja też tak zrobię... mam miejsce na rabatkę z cebulowymi, tylko właśnie bałam się tego wykopywania... chociaż u mnie 1000 nie będzie

Alicya, skoro specjalistki od cebulowych każą nic tylko trza się słuchać i sadzić
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:19, 21 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)


Aguś, Ty w byliny idź

Pod warunkiem, że będziesz przyjeżdżać je pielęgnować
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:20, 21 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
alinak napisał(a)
Aga dość dużo nadrobiłam twojego wątku . ale zmiany i nowe nasadzenia powodują że niektóre miejsca są nie do poznania . świerki Serby urzekające i oryginalne . pozdrawiam

Dziękuję Alinko A ja u Ciebie dawno nie byłam (poza wątkiem spotkaniowym) więc zaraz lecę z rewizytą
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 12:22, 21 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Evchen napisał(a)

O.. ale super Mamy podobne rabatki, świerk, kółeczko żwirkowe i bukszpany U Ciebie w wersji XXL

Podglądam Cię Nowy wątek suuuper A rabatki podobne bo... Danusiowe
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
AlicyaLK 12:25, 21 maj 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Wieloszka napisał(a)

Alicya, skoro specjalistki od cebulowych każą nic tylko trza się słuchać i sadzić


Tak jest! A mam jeszcze takie pytanie, bo niezorientowana jestem , jak tulipany przekwitną, to zostają liście? Czy trzeba nasadzić tam jeszcze jakieś zamienne cebulki na kwiatów na lato?
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Wieloszka 12:27, 21 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
atena35 napisał(a)
Dzień dobry,
Już dawno oglądałam Twój duży/wielki ogród. Jest piękny, dopracowany, dopieszczony. Gratuluję
Twój pierwszy post zainspirował mnie wtedy, żeby poprosić o projekt Danusię i konsekwentnie go realizować (na miarę budżetu wiadomo) Dziękuję.
Czy mogę wiedzieć co to za kule na pniu?
Bardzo mi się podobają, a szukam czegoś zamiast cisów.

Tosiu, bardzo się cieszę, że nie popełniasz moich błędów Obserwuję z zapartym tchem Twoje ogrodowe początki, tylko czasu na wpisy brakuje, ale się poprawię Zaczęłaś najlepiej jak mogłaś
Te kule na pniu, to szczepione świerki "nidiformis". Szybko przyrastają, są bezproblemowe, ciacham raz w roku sekatorem. Za radą Domi (Ogród Dominiki) pryskam na przędziorki, bo ponoć smaczne są te świerki dla nich A Domi jest z Twoich okolic, i ma takie same świerki, więc są gdzieś do kupienia.
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies