Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :)

Basieksp 08:47, 27 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10333
Też mam córkę, 20 lat i gdzieś tam takie, podobne myśli przeleciały mi przez głowę ale ja chyba ją i syna bym oddelegowała, samej 15 latki nigdzie nie wyślesz, ja swoją mogłabym, o ile by chciała. Ale póki co u nas zapowiada się słoneczny dzień, chociaż na ogrodzie wszystko oszronione, ale termometr na słońcu i tam już dodatnia temperatura, nie wiem jaki mróz był Spokojnej, z dużą ilością słońca niedzieli życzę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
BASIA8 08:54, 27 lut 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kurcze Dziewczyny co to się dzieję najpierw wirus teraz wojna tak blisko Nas. Smutno na samą myśl. Oby w Naszej Polsce było spokojnie. Buziaki zostawiam i dobre myśli.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
daredevil 09:20, 27 lut 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Oby. Ale co bedzie to cholera wie... lepiej byc przygotowanym na kazdą okoliczność, chocby I we wlasnej glowie. Przemyslec co I jak zeby potem moc dzialac I podejmowac decyzje...

Mroz byl w nocy, przedtem deszcz ze sniegiem. Teraz slonce roztapia wszystko.

Milego dnia!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Anda 09:23, 27 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Dziewczyny, jeśli Putin zaatakuje któryś z krajów NATO, to rozpocznie lll wojnę światową i świat się skończy, bo nikt nie przetrwa wybuchów bomb atomowych. Wszystkie granice NATO są pod ciągłą obserwacją. Nad polską granicą z Ukrainą myśliwce latają w tą i z powrotem. Na Litwie, w Estonii, Rumunii, wszędzie są żołnierze NATO (Amerykanie, Francuzi, Niemcy). Finlandia nie jest w NATO i sie boi i ma do tego powód. NATO nie chce wojny i aktywnie stanie do obrony jedynie w przypadku agresji w stosunku do jakiegoś kraju należącego do NATO.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 11:12, 27 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Obyś Ewo miała rację bo pakty paktami, a nasza historia uczy, że potem zawsze możemy liczyć tylko na siebie....
Oby i tym razem tak się nie stało...
8 lat temu sięgnął po palec i nic Mu nie zrobili to teraz sięgnął po całą rękę....co będzie dalej?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 11:53, 27 lut 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Ukraina, to był spichlerz Rosji. Na Syberii tylko ziemniaki można wyhodować. Jest przednówek, Rosja głodna. Potrzebna żywność, Stąd agresja. Tak myślę od strony zaopatrzenia narodu.

Przed pierestrojką było wszystko, bo demoludy płaciły haracz w żywności i nie tylko.
Niestety, źródło wyschło. A zbrojenie kosztuje, bo tylko dzięki wojsku jeszcze ten kolos się trzyma.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
daredevil 13:46, 27 lut 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Wlasnie o to chodzi, pakty paktami a co ludzie sie nacierpia I nakombjnuja w międzyczasie to ich. Jakos nie wydaje mi sie zeby niemcy za nas gineli, czy ktokolwiek tak naprawde. Ukraina podpisala pakt, oddala bron nuklearna w zamian za ochrone przed agresja rosji I co? I nico. UK, US, Niemcy jsk zwykle sie 'sprawdzili'.
Umiesz liczyc licz na siebie..
Trzy dni gora I jak putinowi sie zachce to bedziemy miec ich rzad w Warszawie I tyle. I zamkniete granice I nikt nam nie pomoze. Nie wyglada to wszystko dobrze. Nie sadzilam ze zaatakuja Ukraine, myslalam ze postrasza I tyle...
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
daredevil 15:47, 27 lut 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572






Wycielam reszte traw. Kilka rabat jeszcze zostalo do ogarnięcia, bylin do wyciecia. Na kilku lezy tez scieta sloma miaksntow bo caly tydzien w nocy ma byc na minusie. Za tydzien w weekend je pozbieram na kupe I zrobimy kolejne ognisko.

Hortensje tez mam przyciete, w sumie pilniejsze roboty ogarnięte, jupi
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
BASIA8 16:01, 27 lut 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karolcia u Ciebie już taka wiosna?
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
daredevil 16:11, 27 lut 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Krokusy już od tygodnia kwitną Basiu. W szklarni było dzis 30 stopni. Szkoda ze noce są takie zimne bo wszystko bo już rosło...
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies