Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku II

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku II

Milka 07:11, 21 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dorotko, jakie misterne i piękne te pierniczki, jesteś mega utalentowana, podziwiam szczerze.
A co do wiosny, teraz widzę ile ty masz kwiecia i ile odmian, warto chodzić tam i upajać się zapachem.
Coś niedomagasz, to życzę zdrówka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa777 13:51, 21 kwi 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorota321 napisał(a)




Ta rabata wiosenna jest przepiękna
Zachwyciłam się też wspaniałymi ciasteczkami i dekoracjami świątecznymi Ciągle nas zaskakujesz pomysłowością i pracowitością
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorota321 19:18, 21 kwi 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Basieksp napisał(a)



Śliczne te pierwiosnki dekoracje świąteczne też, szczególnie białe pisanki no i szybkiego powrotu do zdrowia życzę Tobie i wnukom
Dziękuję ślicznie, te pierwsze kwiatuszki cieszą bardziej. Nie zważają na zerowe temperatury w nocy tylko rosną i kwitną.




____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 19:23, 21 kwi 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Milka napisał(a)
Dorotko, jakie misterne i piękne te pierniczki, jesteś mega utalentowana, podziwiam szczerze.
A co do wiosny, teraz widzę ile ty masz kwiecia i ile odmian, warto chodzić tam i upajać się zapachem.
Coś niedomagasz, to życzę zdrówka
Dziękuję za pochwały ja cierpliwa jestem, to sobie coś tam dłubię, a jak tym mogę sprawić przyjemność wnukom to mnie to bardzo cieszy.
Chodzę po tym moim ogródku i upajam się zapachem hiacyntów, one i żonkile teraz najmocniej pachną.





____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Dorota321 19:28, 21 kwi 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Ewa777 napisał(a)


Ta rabata wiosenna jest przepiękna
Zachwyciłam się też wspaniałymi ciasteczkami i dekoracjami świątecznymi Ciągle nas zaskakujesz pomysłowością i pracowitością
Dziękuję muszę coś sobie wymyślać, teraz jest gorzej bo jakieś przeziębienie mnie dopadło i nie mogę pracować w ogrodzie. Jutro może pączków usmażę , chyba że się ociepli to wreszcie poszaleję w ogrodzie.






____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Alija 20:38, 21 kwi 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Dorotko, jak u Ciebie kolorowo, ileż masz tych wiosennych kwiatów, śliczności.
Pogoda na prace ogrodowe raczej niesprzyjająca, ja mam duże zaległości niestety.
Nie szalej w ogrodzie, poczekaj aż przeziębienie przejdzie, zdrówka dużo życzę, pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
GorAna 21:43, 21 kwi 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dorotko ależ masz kolorową wiosnę
Te różnobarwne pierwiosnki świetnie wyglądają
wstyd się przyznać, ale ja nie mam ani jednego pierwiosnka, a miałam ich całą masę.
Tak jakoś wyszło
Mam za to piękną pełną gęsiówkę
Buziaki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Kasiek 15:17, 23 kwi 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dorota321 napisał(a)
Dziękuję muszę coś sobie wymyślać, teraz jest gorzej bo jakieś przeziębienie mnie dopadło i nie mogę pracować w ogrodzie. Jutro może pączków usmażę , chyba że się ociepli to wreszcie poszaleję w ogrodzie.






Ale ladna latarenka Ja swoje swiatelka wieszam na drzewach, na roznej wysokosci, ale Twoja latarenka podsunela mi inny pomysl, dziekuje
____________________
Bawarka
SlonecznyOgrod 14:57, 24 kwi 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Są i piękne kolorowe prymulki, które pamiętam z tamtego roku. One bardzo rozweselają Ci ogród, plus inne kwitnące. Magnolia też cudnie kwitnie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
mirkaka 16:06, 24 kwi 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
O każdej porze roku u Ciebie mnóstwo kwiecia, nie wiem jak Ty to robisz? Jesteś niedościgniona
Pierniczki wymiatają, nie widziałam jeszcze takich cudnych wyrobów, masz do tego jakieś foremki i szablony??
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies