Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 22:01, 01 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)




Oj Asia Asia lanie dostaniesz
Jeden dla ciebie
Od wiosny do teraz masz zdjęcia


Śliczne u Ciebie. Zupełnie mi wyleciało, że go masz . No ale ja ostatnio to dobrze, że pamiętam jeszcze jak się nazywam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:02, 01 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Monia81 napisał(a)
Asia jest przepięknie


Dzięki Moniś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 22:55, 01 wrz 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Margerytka40 napisał(a)


Hmm.... Może to zależy od stanowiska gleby itd. Overdam bardzo lubię i nie narzekam. No cóż spróbuję. Już sobie umyśliłam, muszę sprawdzić


Może, bo na fotkach powyżej bardzo mi się podoba

mój ( mam dwie szt.) niestety tak się teraz nie prezentuje. Nawet nie wiem czy mam na jakiejś fotce bo specjalnie omijam robiąc zdjęcia, tak mnie wnerwia teraz...

Znalazłam tu masz jednego przy hortensjach


tu jak wykadruję


a drugiego wcale nie fociłam bo jeszcze gorszy
to już ten mój piaskowy choć inwazyjny co go w łące mam o wiele ładniejszy.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:13, 01 wrz 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Dla porównania ten sam w maju

potem już go nie cykałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 19:29, 09 wrz 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Margerytka40 napisał(a)
I kilka fotek z soboty chyba






Przepiękna ta sesleriowa
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gruszka_na_w... 22:52, 09 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Trzcinniki kiepsko reagują na półcień i cień oraz zasobną glebę. U Mirki jest cudowny. Ma wszystko to, czego potrzebuje. Ubogą, nasłonecznioną glebę. U mnie w półcieniu i w gliniastej glebie tez się wykładał.
Asia, Ty z pewnością przygotujesz mu właściwą miejscówkę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 17:21, 10 wrz 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Haniu bogata ziemia może być przyczyną u mnie, bo słońca to ma do woli. Cień w ogrodzie mam na razie tylko w podwórku.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 09:24, 11 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)


Przepiękna ta sesleriowa


Miały być w niej kaliny ale schiza na hortensje nie pozwoliła. W tym roku hortki jeszcze nieduże, jak uda mi się je wyżej wyprowadzić będzie lepiej.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:33, 11 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Trzcinniki kiepsko reagują na półcień i cień oraz zasobną glebę. U Mirki jest cudowny. Ma wszystko to, czego potrzebuje. Ubogą, nasłonecznioną glebę. U mnie w półcieniu i w gliniastej glebie tez się wykładał.
Asia, Ty z pewnością przygotujesz mu właściwą miejscówkę.


Z tą miejscówką to raczej będzie u mnie nie tak łatwo bo nie mam ubogiej gleby. Słońce jeszcze by się znalazło. W zasadzie jedyne miejsce gdzie gleba gorsza mam na tzw. Kwaśnej ale tam słońca niewiele. Ot dylemat
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:37, 11 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Haniu bogata ziemia może być przyczyną u mnie, bo słońca to ma do woli. Cień w ogrodzie mam na razie tylko w podwórku.


U mnie też gleba zasobna. Gdyby miał być taki rozkudłany to żadna ozdoba
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies