Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 19:20, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Iwonka napisał(a)
Kocham Asiu u Ciebie rozmach twojego ogrodu, tę fantastycznie zaaranżowaną przestrzeń, lekkość nowych nasadzeń i cudny światłocień od drzew.
W sumie to czasem dobrze mieć ten stary ogród, coś dużego rośnie

Altana super a jesienne widoki... no serwuj częściej
O czas dla Asi się uprasza
Nie cytuję fotek, wszystkie zakątki uwielbiam!!!


Oj tak Iwonko. Bardzo sobie cenię drzewa, które zostały. Dzięki nim mam i cieniste miejsca, nie tylko patelnię. Nowe też już niektóre spore. Pissardii na froncie, brzozy, Derenie. Największy problem mam z osikami nie moimi. Rabata przed nimi w moich marzeniach miała być cienistą perełką a tym czasem baruję się tam z korzeniami. Nic nie rośnie tam jakbym chciała.
Z czasem pewnie od wiosny wszystko wróci do normy. Wyszkolę się tylko i pozaliczam co muszę. I nigdy więcej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:25, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia Twój ogród jest rewelacyjny -na fotkach nie widać miejsc ,które by wnerwiały
altana też wyszła super


Bo instynktownie omijam kadrem miejsca, których nie lubię

Altanka dodała ogrodowi smaczku a my czujemy się w niej jak w raju. Nawet dziś troszeńkę sobie posiedziałam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:29, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)
Asiu, pięknie u Ciebie, foć częściej.


Zanudziłabym Was zdjęciami. Ale dziękuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:32, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
antracyt napisał(a)
Trawy to u Ciebie królowe jesiennych rabat. Pięknie prezentują się w nich przebarwiające się drzewa


Mam tych traw trochę. Zawsze czekam na ten czas choć nie lubię jesieni. Taka jak teraz mogła by być i niech zimy nie będzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:35, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Basieksp napisał(a)






Bardzo ładnie widoki pięknie uchwyciłaś te trawy, niby nie one na pierwszym planie a jednak królują





Dziękuję Basiu. Bo sesleria o tej porze aż bije w oczy. Dobrze jej tutaj a ja bardzo to miejsce lubię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:40, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Nie do wiary, że dopiero co ogród przechodził takie zmiany, rośliny już mega dojrzałe życzę byś miała kiedy cieszyć Się efektami.


Oby do wiosny Sylwia . Do późnej wiosny bo to już pewnie kwiecień będzie jak życie mi wróci do normalności.
Trochę czasu upłynęło od początków rewolucji. To już chyba 5 lat.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:44, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Judith napisał(a)
Myślę nad oryginalnymi słowami, ale głowa pusta .
Zostawiam zatem jedynie wyrazy absolutnego zachwytu .


Baaardzo Ci dziękuję za ten zachwyt. Wiadomo, to tylko zdjęcia. Nie wszystko widać a jest jeszcze sporo do zrobienia
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Alija 20:18, 10 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Margerytka40 napisał(a)






Asiu, zachwycający ogród, kolorowo, zwiewnie, lekko i altanka w morzu traw, cudnie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Nowa12 20:51, 10 paź 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale się napatrzyłam z zachwytem. Nawet seslerie wyglądają pięknie chociaż u mnie jakoś nie przepadam za nimi. A derenie tyle owoców mają. Mój dereń nie wiem czemu ale gubi te owocki w sezonie i jesienią praktycznie już ich nie ma wcale .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Margerytka40 21:34, 10 paź 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)


Asiu, zachwycający ogród, kolorowo, zwiewnie, lekko i altanka w morzu traw, cudnie.


Jeszcze czekam na resztę przebarwień. Jeszcze trawy, grujecznik dopiero zaczyna, Derenie. Oby tylko było słoneczko
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies