Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 21:57, 18 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasiek napisał(a)


Az sobie usiadlam z wrazenia...Cudnie


Dziękuję kochana
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Tess 22:12, 18 mar 2022


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Margerytka40 napisał(a)


To śmiałki darniowe

Dziękuję. Bardzo mi się tu podobają.

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Nowa12 19:52, 19 mar 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Obejrzałam od pierwszej strony i naprawdę wow dla Waszej pracy. Ciekawe kształty rabat ale bardzo spójne - widać rękę projektanta/ek .
Co tu dużo gadać piękny ogród, cudowne plamy koloru.
Te fioletowe plamy to szałwie, kocimiętki?
Na Summer Song też poluję i nie wiem dlaczego tak trudno ją zdobyć?
Braku jałowców zazdroszczę, swoich kilka też bym wycięła ale mąż mi nie pozwoli .
A rozrastają się coraz bardziej i wiem że potem będzie problem z ich wykopaniem.
Ciurkadełko super. Też by mi się takie marzyło ale u mnie brak umiejętności manualnych w rodzinie a ceny gotowców często wymiatają.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 09:03, 20 mar 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Asia łan krokusów mnie też zachwyca
masz piękny ogród
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 09:12, 20 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Tess napisał(a)

Dziękuję. Bardzo mi się tu podobają.



No widzisz a ja je stamtąd wyciepałam. Dam ich dużo w inne miejsce, na wjazdowej. Tam będą na tle cisowego żywopłotu. Troszkę mi się wizja tam pozmieniała
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:22, 20 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nowa12 napisał(a)
Obejrzałam od pierwszej strony i naprawdę wow dla Waszej pracy. Ciekawe kształty rabat ale bardzo spójne - widać rękę projektanta/ek .
Co tu dużo gadać piękny ogród, cudowne plamy koloru.
Te fioletowe plamy to szałwie, kocimiętki?
Na Summer Song też poluję i nie wiem dlaczego tak trudno ją zdobyć?
Braku jałowców zazdroszczę, swoich kilka też bym wycięła ale mąż mi nie pozwoli .
A rozrastają się coraz bardziej i wiem że potem będzie problem z ich wykopaniem.
Ciurkadełko super. Też by mi się takie marzyło ale u mnie brak umiejętności manualnych w rodzinie a ceny gotowców często wymiatają.


O tak, ceny gotowych fonntan, ścianek to kosmos. My dlatego zdecydowaliśmy się na to, co sami damy radę zrobić. Początkowo chciałam ściankę a skończyło się na kulach
Z układu, kształtu rabat jestem bardzo zadowolona, nawet nie marzyłam, że się to da tak fajnie poskładać. Jeszcze kombinuję przy altanie bo tam nie ruszone ale muszę sznurkami sobie to wszystko powyznaczać i zobaczyć na żywo. Chciaľabym tam przejście z domu do altany i jakieś miejsce na palenisko. Jak zacznę wyznaczanie będę pokazywać. To priorytet na ten rok.
Niebieskich plam mam sporo. Kocimiętki, szałwie, bodziszki głównie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:26, 20 mar 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)
Asia łan krokusów mnie też zachwyca
masz piękny ogród

Miejscami piękny a reszta wymaga jeszcze roboty. Nudzić się nie ma kiedy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Alija 09:46, 27 mar 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Margerytka40 napisał(a)


Przepiękne te krokusy pod drzewami wśród traw, cudne miejsce.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 12:29, 27 mar 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Jednak jedno odmianowe plamy krokusów wyglądają najlepiej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosialuk 13:01, 27 mar 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też jestem tego zdania.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies