Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Kordina 18:32, 10 gru 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Margerytka40 napisał(a)





po obejrzeniu (teraz przeglądam sobie różne ogrody ) zachwyt mnie nie opuszcza. Coś w tym stylu stworzyć chciałam u siebie, zobaczymy jak na wiosnę wyszło
Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
GorAna 20:11, 03 sty 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Asiu, dobrego Nowego Roku
Dużo zdrówka i radości
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
JoanNa 22:05, 06 sty 2024

Dołączył: 17 lut 2023
Posty: 39
Po tygodniu wieczornej lektury dobrnełam do końca wątku Jestem pod ogromnym wrażeniem! A największym szokiem było dla mnie zdjęcie porównawcze pokazujące że taki niesamowity efekt można osiągnąć w ciągu 4lat. Ja sama dopiero zaczynam-obecnie mam długa pauzę ogrodową, bo czekamy do wiosny na zrobienie podjazdu, który mial byc juz jesienią...-i teraz zimową porą zbieram inspiracje i tak trafiłam tutaj. Jestem zauroczona juz paroma ogrodami tu na forum i Twój właśnie dołączył do tego grona Trochę niepewnie zakupiłam latem i podzieliłam seslerię jesienną, ale po przeczytaniu Twojego wątku jestem przekonana że to była b.dobra inwestycja. Zdecydowanie powiększę jej ilość.
Ogromne gratulacje tak cudnie zaplanowanego ogrodu! Po tym tygodniu oglądania tych soczyście zielonych rabat tak bardzo chce mi sie wiosny!
____________________
JoanNa 30 arów wietrznej pustyni
Margerytka40 14:15, 08 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zaglądam z Nowym Rokiem by wszystkim odwiedzającym życzyć wielu radosnych chwil w ogrodzie i w życiu w ogóle. Dobrego sezonu kochani ,dobrego roku.

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:18, 08 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)
Asiu, dobrego Nowego Roku
Dużo zdrówka i radości

I Tobie Aniu również samych radości i udanego roku
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:38, 08 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Margo2 napisał(a)
Współczuję ciężkiego roku.
Miałam podobnie, tak od dwóch lat.
Tez liczę na przyszły sezon.
Podziwiam Twoje letnie rabaty i liczę, że będziesz robiła jak najwięcej zdjęć w przyszłym roku


Też mam nadzieję na rok nieco mniej zwariowany niż poprzedni. Może uda się zrealizować kilka nowych pomysłów , które przyszły mi do głowy.Zdjęć koniecznie muszę zrobić więcej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:44, 08 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kordina napisał(a)

po obejrzeniu (teraz przeglądam sobie różne ogrody ) zachwyt mnie nie opuszcza. Coś w tym stylu stworzyć chciałam u siebie, zobaczymy jak na wiosnę wyszło
Pozdrawiam Cię serdecznie


Życzę w takim razie udanej realizacji planów. U mnie jest tam totalny busz ,jedno na drugim rośnie . Dzięki temu zawsze coś kwitnie i nie jest łyso. Nawet teraz zimą nie jest tam pusto. Też czekam już na wiosnę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 14:55, 08 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
JoanNa napisał(a)
Po tygodniu wieczornej lektury dobrnełam do końca wątku Jestem pod ogromnym wrażeniem! A największym szokiem było dla mnie zdjęcie porównawcze pokazujące że taki niesamowity efekt można osiągnąć w ciągu 4lat. Ja sama dopiero zaczynam-obecnie mam długa pauzę ogrodową, bo czekamy do wiosny na zrobienie podjazdu, który mial byc juz jesienią...-i teraz zimową porą zbieram inspiracje i tak trafiłam tutaj. Jestem zauroczona juz paroma ogrodami tu na forum i Twój właśnie dołączył do tego grona Trochę niepewnie zakupiłam latem i podzieliłam seslerię jesienną, ale po przeczytaniu Twojego wątku jestem przekonana że to była b.dobra inwestycja. Zdecydowanie powiększę jej ilość.
Ogromne gratulacje tak cudnie zaplanowanego ogrodu! Po tym tygodniu oglądania tych soczyście zielonych rabat tak bardzo chce mi sie wiosny!


Niesamowicie poprawiłaś mi humor swoim wpisem, dziękuję. Miło mi Cię u mnie powitać. Ten efekt okupiony był ciężką pracą i godzinami spędzonymi z widłami w ręku , że nie wspomnę o samym planowaniu ,które czasem spać mi nie dawało
Jeśli jesteś gotowa na to wszystko to uda się na pewno. Sesleria jest boska ,ja ją uwielbiam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Alija 14:44, 09 sty 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8829
Margerytka40 napisał(a)


Też mam nadzieję na rok nieco mniej zwariowany niż poprzedni. Może uda się zrealizować kilka nowych pomysłów , które przyszły mi do głowy.Zdjęć koniecznie muszę zrobić więcej


Asiu! Ciekawe co znowu wymyśliłaś , życzę w nowym roku realizacji nowych pomysłów (będzie co oglądać),
koniecznie większej ilości zdjęć zamieszczanych na ogrodowisku i w ogóle dobrego roku.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Margerytka40 20:27, 09 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)


Asiu! Ciekawe co znowu wymyśliłaś , życzę w nowym roku realizacji nowych pomysłów (będzie co oglądać),
koniecznie większej ilości zdjęć zamieszczanych na ogrodowisku i w ogóle dobrego roku.


Chcemy zrobić przejście z domu do altany .jesienią wyznaczyłam juz kształt i zdecydowałam z czego , pora na realizację. To wiosną. A poza tym chciałabym wprowadzić jakieś ozdoby.Przeszukuję właśnie co by tu
Dziękuję za życzenia. Dobry rok byłby dla mnie gdybym miała więcej czasu , trochę spokojnej głowy by się przydało
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies