Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 15:24, 10 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Udało mi się dziś być w domu jak jeszcze nie zaszło słońce i kilka szybkich zdjęć popełniłam






W ogrodzie bałagan ,walaja się liście ,porozwiewane kwiatostany hortensji. Może jak mrozy trochę ustąpią uda się z grubsza posprzątać.

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:32, 10 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Szkoda ,że nie ma śniegu





____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:37, 10 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758




____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
MagdaLenka 17:57, 10 sty 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 835
Trawy wyglądają bosko! Jeszcze to rdzawe ptactwo... majstersztyk!
Muszę też do siebie zaprosić ciemierniki. Jakoś do tej pory nie zwracałam na nie uwagi, ale jednak dobrze mieć coś kwitnącego zimą.
Wściekła czerwień dereniowych gałązek też rewelacyjnie wygląda. Ogólnie masz ogród przepiękny i każdej porze roku.
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Margerytka40 19:52, 10 sty 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MagdaLenka napisał(a)
Trawy wyglądają bosko! Jeszcze to rdzawe ptactwo... majstersztyk!
Muszę też do siebie zaprosić ciemierniki. Jakoś do tej pory nie zwracałam na nie uwagi, ale jednak dobrze mieć coś kwitnącego zimą.
Wściekła czerwień dereniowych gałązek też rewelacyjnie wygląda. Ogólnie masz ogród przepiękny i każdej porze roku.


Takie miałam założenie, by ogród był ciekawy o każdej porze. Najmniej chyba wczesną wiosną się dzieje, ale wtedy jest w nim tyle pracy, że nawet mnie to nie drażni. Dziękuję za miłe słowa. Trawy to był najlepszy pomysł na moje wielkie rabaty. Robota przy ścinaniu wiosennym jest, za to już później rosną same i chwastów w nich nie widać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Rumianka 21:51, 10 sty 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10282
Ciemierniki mam takie same, tyle, że teraz zakrył je śnieg...Będą miały pierwsze kwitnienie w moim ogrodzie, a rosną 2 sezony, od kiedy je posadziłam...
Spacer po Twoim ogrodzie wprowadza taki spokój i ukojenie, aż miło się patrzy na tak fantastycznie skomponowane rabaty...Wszystko do siebie pasuje...no pięknie
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Margo2 23:36, 12 sty 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 827
Może traw. Przepięknie.
Moje ciemierniki zdecydowanie później kwitną
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Margerytka40 20:30, 26 lut 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Rumianka napisał(a)
Ciemierniki mam takie same, tyle, że teraz zakrył je śnieg...Będą miały pierwsze kwitnienie w moim ogrodzie, a rosną 2 sezony, od kiedy je posadziłam...
Spacer po Twoim ogrodzie wprowadza taki spokój i ukojenie, aż miło się patrzy na tak fantastycznie skomponowane rabaty...Wszystko do siebie pasuje...no pięknie


Elisko z opóźnieniem co prawda, ale bardzo mi miło, że tak widzisz mój ogród. Ten spokój i ukojenie chyba tak na mnie wpływa, że zupełnie bez pośpiechu, na spokojnie, bez spiny ogarniam się pozimowo. Jak zaglądam na wątki, to wszyscy już wydmuchane mają, a ja w zasadzie zaczynam dopiero. U nas pogoda jak dotąd nie sprzyjała zupełnie. Ciągle padało, a jak nie, to ja w pracy.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:34, 26 lut 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Margo2 napisał(a)
Może traw. Przepięknie.
Moje ciemierniki zdecydowanie później kwitną


U mnie bardzo różnie z ciemierniki, jedne już w grudniu, ale większość dopiero zaczyna.
Dziś trochę na tym morzu trawiastym popracowałam, jutro ciąg dalszy, bo podobno ma być ładnie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:41, 26 lut 2024


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ciemierniki cuchnące mam już w kilku miejscach. Teraz fajnie je widać.
Tu najstarsze zrobiły już spore poletko



Tu razem z hakonka mi, które jeszcze w zimowym brązie





Jutro pewnie te rudości znikną z rabaty
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies