Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Kontonaogrod 15:44, 17 lis 2023

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 1786
Zbierałam szczękę z podłogi właśnie że u Ciebie wcale nie widać jesieni

gratulacje pozdrawiam!
____________________
Anna https://www.ogrodowisko.pl/watek/11774-nowa-dzialka-nowe-wyzwania-nowi-my
Margerytka40 18:48, 17 lis 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
sylwia_slomczewska napisał(a)
Moje gratulacje Babciu Zazdraszczam pozytywnie, pewnie mi jeszcze przyjdzie na taki moment poczekać, ale już przynajmniej jakiekolwiek widoki są bo syn Się oświadczył i został przyjętyCieszę się bo przyszła synowa lubi rośliny i kocha naturę ( pomimo alergii z jakimi się zmaga)może będzie komu przejąć kiedyś pałeczkę ogrodową

Zachwyciła mnie Twoja rabata rodkowa, wyszła cudna, nie pamiętam jej w fazie kwitnienia rodków, ale z tymi fakturami liści i kolorem tawułek, klękajcie narody Nie wiem jak Wy to robicie, ze te rośliny u Was zawsze kwitną w odpowiednim kierunku i mają akuratna wysokość, u mnie się to nie udaje


Sylwuś dziękuję
Moi niestety daleko mieszkają więc w ogrodzie to tylko wypoczywać przyjeżdżają. Młodsza to jeszcze daleko na jakieś plany, póki co sporadycznie coś mi pomoże. Docenia, że mamy ładny duży ogród ale to tylko tyle. Pamiętam, że w jej wieku też nie koniecznie chciało mi się coś robić w ogródku. Mama musiała na siłę prawie mnie angażować do pomocy przy pieleniu warzyw. Dopiero na swoim poczułam zew. Fajnie jest jak ma się komu zostawić ogród w chwili, gdy już nie ma sił na jego pielęgnację. To wielkie szczęście mieć taką możliwość. Bardzo Ci tego życzę, sobie też
Rodkowa też mi się podoba. Miałam hakonki stamtąd wyeksmitować ale ostatecznie chyba jeszcze do sądzę. Na razie kilka dałam jeszcze pod sosny, chcę zobaczyć czy sobie tam poradzą. Sosny wielkie i sucho tam się zrobiło przez ich korzenie. U mnie wszystko rośnie jak samo chce. Też się nieraz irytuję
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:02, 17 lis 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anno


Widać, widać. Teraz to już głęboka jesień. Te zdjęcia dużo wcześniejsze. Jak pogoda pozwoli w weekend może uda mi się kilka nowych fotek zrobić to zobaczysz sama
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
TAR 20:07, 17 lis 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7488
Gratulacje Babciu a ogrod przecudowny. No nie potrafie okreslic, ktore miejsce najbardziej mi sie podoba. I czuje ten spokoj. Chetnie bym sie wylozyla z ksiazeczka na lezaku.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 22:53, 17 lis 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6724
Asia, ale foty zarzuciłaś Super się takie zdjęcia ogląda, szczególnie gdy za oknem śnieg pada, jak np. obecnie u mnie
Nowej Roli Życiowej - serdecznie gratuluję
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 08:03, 18 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Asia, gratuluję nowego statusu ❤️

I pięknego ogrodu . Rondo i różanka są zachwycające.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Rumianka 09:54, 18 lis 2023


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10282
Babciu, babciu żyj sto lat...gratulacje... Ogród stał się dojrzały i jeszcze piękniejszy...tak trzymac.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Judith 10:17, 19 lis 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9994
Przepiękna jest Twoja różanka, będę się inspirować wiosną tworząc swoją .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Margerytka40 10:56, 19 lis 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
TAR napisał(a)
Gratulacje Babciu a ogrod przecudowny. No nie potrafie okreslic, ktore miejsce najbardziej mi sie podoba. I czuje ten spokoj. Chetnie bym sie wylozyla z ksiazeczka na lezaku.


Nie dane mi było tak poleżeć w tym roku i trochę mi brakowało takiego błogiego spokoju. Marzy mi się w przyszłym tak komplemptować. Może znajdę jeszcze miejsce na jakieś jacuzzi. Woda, bąbelki, ogród, książka... mmmm
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:01, 19 lis 2023


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magara napisał(a)
Asia, ale foty zarzuciłaś Super się takie zdjęcia ogląda, szczególnie gdy za oknem śnieg pada, jak np. obecnie u mnie
Nowej Roli Życiowej - serdecznie gratuluję


U mnie też wczoraj rano trochę pobieliło, taki puderek. Uroczo to przez chwilę wyglądało nawet, ale wolę jednak inne widoczki. Miałam weekend poświęcić na grabienie liści ale ziąb i śnieg
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies