Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 19:34, 23 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Znalazłam dziś poletko siewek kłosowca



I rondo





Sesleria

____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 19:36, 23 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758






____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
tulucy 19:51, 23 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Moja by chciała Quo Vadis. Pan Tadeusz był w ubiegłym roku, syn miał. Młoda stresa ma, ale dziś im wyskoczył inny nerw, bo kolega zwiał ze szkoły i go szukają wszyscy, policją. Dzieci nie bardzo o egzaminach przez to myślą.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Margerytka40 20:42, 23 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Może się bidulek egzaminów wystraszył. Boszszsz, mam nadzieję, że się znajdzie cały i zdrowy. Co rodzice muszą przeżywać. Skóra aż cierpnie.

Moja mówi żeby tylko nie Quo Vadis
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Judith 20:52, 23 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9928
tulucy napisał(a)
Moja by chciała Quo Vadis. Pan Tadeusz był w ubiegłym roku, syn miał. Młoda stresa ma, ale dziś im wyskoczył inny nerw, bo kolega zwiał ze szkoły i go szukają wszyscy, policją. Dzieci nie bardzo o egzaminach przez to myślą.

Rany! To dopiero niepotrzebne emocje przed egzaminem...
Mój dziec chciałby „Opowieść wigilijną”. Do każdego wypracowania czy rozprawki przemycał wątki z tej książki .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 21:02, 23 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9928
Margerytka40 napisał(a)
Mojej się Pan Tadeusz podobał. Fakt, że grunt miała przygotowany, naświetlone przeze mnie główne wątki. Ona to taki typowy human. Wiersze też łapie w lot. Gorzej ze ścisłymi. Choć jak się uprze (a uparta bestia jest) to i w ścisłych jest powyżej przeciętnej. No ale egzamin to egzamin. Dochodzi stres, trochę loterii.

Poważnie? Powiem Ci, ze nie znam nikogo, komu „Pan Tadeusz” by sie podobał. A mam np. koleżankę po polonistyce, która zajmuje sie redakcją książek. Ciekawe upodobania ma Twoja córka .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ewsyg 21:38, 23 maj 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Asiu. Zmieniłaś ogród nie do poznania. Ogrom pracy, ale efekt jest tego warty. Bardzo ładnie wszystko zaaranżowałaś i dobrałaś rośliny. Trawy nadają ogrodowi lekkości.
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Margerytka40 21:50, 23 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Judith napisał(a)

Poważnie? Powiem Ci, ze nie znam nikogo, komu „Pan Tadeusz” by sie podobał. A mam np. koleżankę po polonistyce, która zajmuje sie redakcją książek. Ciekawe upodobania ma Twoja córka .


Nie żartuj. Ja też lubię. Czytałam w liceum bo musiałam i wtedy tak średnio mnie lektura wciągnęła ale miałam świetną polonistkę, wielbicielkę tej epopei. Zaraziła mnie swoim entuzjazmem. Zresztą nie tylko do tego utworu. W dorosłym życiu czytałam później jeszcze chyba ze dwa razy.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gosialuk 21:56, 23 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Margerytka40 napisał(a)







To spojrzenie na ogród na drugim zdjęciu - podoba mi się bardzo.
Kłosowce u mnie w tym roku bardzo słabo przezimowały, część wypadła i niestety siewek nie zauważyłam, a wcześniej też się wysiewał. Fajna roślinka, sztywna, długo zdobi i pasuje do jeżówek.
A co to za roślinka różowa?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Margerytka40 22:09, 23 maj 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ewsyg napisał(a)
Witaj Asiu. Zmieniłaś ogród nie do poznania. Ogrom pracy, ale efekt jest tego warty. Bardzo ładnie wszystko zaaranżowałaś i dobrałaś rośliny. Trawy nadają ogrodowi lekkości.
Pozdrawiam


Dziękuję za miłe słowa. To było wyzwanie, ten remont. Teraz ogród jest spójny i już prawie taki, jak chciałam. Taki, jak lubię. Moja rodzinka, ja, bardzo lubimy spędzać w nim czas. Nawet moja nastolatka często teraz przesiaduje z nami w altanie choć wcześniej trudno było ją z domu wyciągnąć. Ogród dostał drugie życie. Dziękuję za odwiedzinki i zapraszam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies