Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 09:51, 17 lip 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Alija napisał(a)
Ja też już czekałam na nową porcję zdjęć, uwielbiam oglądać, pięknie pokazujesz swój ogród.


Dziękuję Alicjo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:52, 17 lip 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
basia3012 napisał(a)
Ewa, podpisuję się pod wpisami dziewczyn. Piękne byliny i róże. I oczywiście podziwiam też wspaniałe, artystyczne zdjęcia.
Pięknie komponujesz rabaty z jednorocznymi roślinami. Super.


Cieszę się, że się podobają i Tobie Nowa rabata dzięki jednorocznym i dwuletnim fajnie się zapełniła
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:54, 17 lip 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Dorii napisał(a)

Pięknie masz, uwielbiam te twoje smaczki :⁠-⁠D
To dzika cykoria podróżnik?


Dzięki Tak, to cykoria. U mnie bardzo wysoka, wyższa ode mnie Zbyt bogate podłoże dla tej rośliny.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:54, 17 lip 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Wiaan napisał(a)
Ewa zdjęcia ogrodu u Ciebie ogląda się z prawdziwą przyjemnością, podpisuję się pod wszystkim co piszą dziewczyny
Jakość zdjęć rewelacja


Anetko, dziękuję serdecznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
GingerO 18:11, 17 lip 2023

Dołączył: 10 lut 2023
Posty: 132
Anda napisał(a)


Chyba będą Aktualnie wszystkie róże ścięte, czekają na drugi rzut. Jedynie LO kwitnie. Pierwsze kwitnienie było w czasie urlopu niestety, gdy mnie nie było w domu.
Pozdrawiam Cię serdecznie

Dziś u mnie przez godzinę padał deszcz. Pierwszy raz od chyba miesiąca.


O dziękuję za zdjęcia moja różana Inspiracjo! Myślę o dokupieniu właśnie Aleksandry of Kent i Oliwii. I jeszcze coś tam pewnie. Summer Song zakwitła mi. Ale Constance Spry nie, może przez to że za długo ja moczyłam i za późno posadziłam. Będę czekać. Z 10 róż sądzonych wiosną tylko ona nie zakwitła.
Ewa, Twoje zdjęcia nadają smaczek. Też sobie zapisuje Twoje byliny na przyszłość. Pozdrawiam!
____________________
Ola
Wafel 19:03, 17 lip 2023


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1088
Cudny ogród! Bardzo ładnie zestawiasz rośliny, podobnie mi gra w duszy jeśli chodzi o wybór roślin, będę zaglądać ☺
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Anda 19:01, 19 lip 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
GingerO napisał(a)


O dziękuję za zdjęcia moja różana Inspiracjo! Myślę o dokupieniu właśnie Aleksandry of Kent i Oliwii. I jeszcze coś tam pewnie. Summer Song zakwitła mi. Ale Constance Spry nie, może przez to że za długo ja moczyłam i za późno posadziłam. Będę czekać. Z 10 róż sądzonych wiosną tylko ona nie zakwitła.
Ewa, Twoje zdjęcia nadają smaczek. Też sobie zapisuje Twoje byliny na przyszłość. Pozdrawiam!


Hej Olu W sierpniu mam zamiar wysiać trochę dwuletnich. Sama jestem ciekawa jakie wybiorę

Constance zakwitnie w przyszłym roku. Pewnie za późno została w zeszłym roku przycięta i teraz ma pędy jednoroczne. Ona kwitnie na dwuletnich pędach.
Aleksandra i Oliwia to cudne róże, polecam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:02, 19 lip 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Wafel napisał(a)
Cudny ogród! Bardzo ładnie zestawiasz rośliny, podobnie mi gra w duszy jeśli chodzi o wybór roślin, będę zaglądać ☺


Witaj u mnie Dziękuję i zapraszam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 09:57, 20 lip 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Cześć Ewa. Ty pewnie będziesz wiedzieć. Bo ostatnio wpadłam na ustawę o inwazyjnych gatunkach obcych na terenie Unii i Polski. I na liście jest m. in. gunera, rozplenica szczecinkowata, pistia, które pewnie sporo osób ma w ogrodach. Jak u Was się do tego podchodzi? Masz może wiedzę na ten temat?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Gruszka_na_w... 11:10, 20 lip 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Cykorii podróżnik sporo u mnie na pobliskich łąkach. Zaobserwowałam, że pięknie rozwiera kwiaty w samo południe, ale dość szybko, bo koło 15-16 je zamyka. Gdybym miała więcej słonecznych rabat w ogrodzie, to z przyjemnością zaprosiłabym ją do siebie. Kusi mnie też dzika marchew. Pięknie wygląda na łąkach w towarzystwie przymiotna i wrotyczu.

Życzę Ci opadów. Susza dla ogrodniczej duszy to wielki dyskomfort.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies