Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Anda 11:11, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
nyna76 napisał(a)
No ja też się rozpływam. Zeszłoroczna nowa rabata już taka spuchnięta.

Trawniczek podkreśla urok rabat, drzewa dają wspaniałe 3D.
No wszystko jest cud miód.

Jeszcze proszę tą część warzywną tam pyknąć żeby było widać co i jak.

Buźka ogromna i uznanie za pracę w ogrodzie ( po pracy w pracy) i za ogromniastą wiedzę i poczucie estetyki.
No 6+ normalnie.
WUNDERBAR


Aniu Zeszłoroczna rabata kompletnie zarośnięta. Sedum Herbstfreude tak się rozrosło, że kolejnej wiosny podzielę je na trylion sadzonek. A jak tylko pogoda się uspokoi to robię Chelsea chop.
Część warzywną pyknę, obiecuję

Dziękuję za bardzo dobrą ocenę, cieplutko mi się zrobiło na serduchu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 11:12, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
LIDKA napisał(a)
Rabatki cudnie przepełnione, kwiatuszków mnóstwo i bardzo mnie urzekł widok z tarasu.
Zdjęcia profesjonalne.
Brawo Anda.


Lidko Serdeczne dzięki Bardzo się cieszę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Waclaw 12:09, 21 kwi 2024


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Chór głosów,
zasłużone peany na cześć szerokich kadrów.
Do chóru i ja dołączam swe zachwyty Ewo.
Nieśmiało proszę o częstsze szerokie kadry
Nie tylko piękne zdjęcia robisz ale i kompozycja ogrodu urzeka.

Pozdrawiam
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Joku 21:34, 21 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Zaskoczyła mnie wielkość twoich rabat, dawałam w myślach jakieś 1,5 m maksymalnie .
Mnie się wydawało że w Niemczech są dość duże ogrody ale pewnie wynika to z tego że ja wolę tereny mniej zaludnione i otwarte przestrzenie. Chociaż tu i ówdzie się pisze że ogrody są coraz mniejsze ze względu na brak terenów, gęstszą zabudowę i koszty działek.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
basia3012 22:39, 21 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9552
Anda napisał(a)
Róże były poplamione piaskiem Sahary. Niestety aktualnie kwitnienie narcyzów już się zakończyło.



Ewuś, ale kolorek. Pamiętasz nazwę odmiany?
Ogród na zdjęciach bardzo bujny. Wiosna w pełni. U nas przyhamowało trochę.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Anda 07:31, 22 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Waclaw napisał(a)
Chór głosów,
zasłużone peany na cześć szerokich kadrów.
Do chóru i ja dołączam swe zachwyty Ewo.
Nieśmiało proszę o częstsze szerokie kadry
Nie tylko piękne zdjęcia robisz ale i kompozycja ogrodu urzeka.

Pozdrawiam


Wacławie, dziękuję serdecznie, bardzo cieszą mnie Twoje pochwały.
Coś rzadko zaglądasz ostatnio na forum…
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 07:35, 22 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Joku napisał(a)
Zaskoczyła mnie wielkość twoich rabat, dawałam w myślach jakieś 1,5 m maksymalnie .
Mnie się wydawało że w Niemczech są dość duże ogrody ale pewnie wynika to z tego że ja wolę tereny mniej zaludnione i otwarte przestrzenie. Chociaż tu i ówdzie się pisze że ogrody są coraz mniejsze ze względu na brak terenów, gęstszą zabudowę i koszty działek.


Niestety zdjęcia skracają perspektywę. Pewnie byłabyś zaskoczona wielkością będąc tu na miejscu
Duże ogrody w Niemczech są częściej spotykane na terenach wiejskich i na tzw. zadupiach Młodzi ludzie wolą mieć duży dom, a mały ogród, bo w ogrodzie przecież za dużo pracy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 07:36, 22 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
basia3012 napisał(a)


Ewuś, ale kolorek. Pamiętasz nazwę odmiany?
Ogród na zdjęciach bardzo bujny. Wiosna w pełni. U nas przyhamowało trochę.


Basiu, to Purple Dream.
U mnie dziś szron na trawniku i na samochodzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 07:45, 22 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
Anda napisał(a)


Basiu, to Purple Dream.
U mnie dziś szron na trawniku i na samochodzie

Niesamowite, współczuję
Zawsze mi się wydawało że u was nie ma przymrozków, bo wszystko zawsze startuje wcześniej
Jakieś dziwne zawirowania w tym roku
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 08:02, 22 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Kasya napisał(a)

Niesamowite, współczuję
Zawsze mi się wydawało że u was nie ma przymrozków, bo wszystko zawsze startuje wcześniej
Jakieś dziwne zawirowania w tym roku


Kasiu, u nas nawet i śnieg w maju się zdarza. Tak po śniegu w maju mi się kiedyś rozkraczyła śś Obelisk, że musiałam ją sznurkiem wiązać
Mamy „Zimnych ogrodników” w maju i mamy „Owcze zimno” w czerwcu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies