Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

DariaB 10:20, 19 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Świetne fotki! U nas też ochłodzenie po kwietniowych upałach, jest nadzieja, że przyroda trochę zwolni i będzie bardziej normalnie.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Alija 10:33, 19 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Anda napisał(a)
Czas na fotki





Ewo, jak zwykle piękne zdjęcia roślinek, a masz takich różnych perełek mnóstwo,
ale tym razem bardzo spodobały mi się te dwa. W końcu widzę, jak wygląda Twój ogród w całości.
Jest piękny i taki przytulny.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Anda 10:37, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33439
DariaB napisał(a)
Świetne fotki! U nas też ochłodzenie po kwietniowych upałach, jest nadzieja, że przyroda trochę zwolni i będzie bardziej normalnie.


Na "normalnie" to już chyba szans nie ma. Te ekstremalne skoki od za zimno do za ciepło, za mokro, za sucho, wpływają na mnie deprymująco.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:40, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33439
Alija napisał(a)


Ewo, jak zwykle piękne zdjęcia roślinek, a masz takich różnych perełek mnóstwo,
ale tym razem bardzo spodobały mi się te dwa. W końcu widzę, jak wygląda Twój ogród w całości.
Jest piękny i taki przytulny.


Dziękuję serdecznie W tym roku tyle kwitnień zbiegło się w czasie, jak nigdy Tyle kolorów w ogrodzie o tej porze roku na raz jeszcze nie miałam. Muszę przyznać, tak trochę nieskromnie, że w realu ogród teraz wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach. Zapachów i treli ptaków też brakuje.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Juzia 10:43, 19 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38635
Też nigdy nie widziałam szerokich kadrów u ciebie A zawsze tak na nie czekałam
To się doczekałam i... no nie zawiodły Piękny ogródek! Ale tego się w sumie spodziewałam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anpi 11:24, 19 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Anda napisał(a)
Czas na fotki



Ależ przyjemnie!!! Bardzo się ucieszyłam z tej fotki, z tego ujęcia! Również do tej pory nie mogłam wyobrazić sobie Twojego ogrodu Poza tym bardzo lubię szerokie kadry, bo oprócz pojedynczych roślinek, czy ich zestawień uwielbiam podpatrywać jak to wszystko razem ze sobą gra, jaki jest klimat całego ogrodu!
Pięknie komponują się te tulipany z kolorem kwitnących drzew. Jak trudno mi u siebie ograniczyć tą całą gamę kolorystyczną Sama nie wiem dlaczego... chyba za dużo mi się podaba!? Staram się to robić jakby pokojami , czy kącikami raczej, ale całość i tak jest kolorowo, a wiosną chyba najbardziej
Twój ogródek natomiast tchnie takim radosnym spokojem... Pięknie!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Anda 12:04, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33439
Juzia napisał(a)
Też nigdy nie widziałam szerokich kadrów u ciebie A zawsze tak na nie czekałam
To się doczekałam i... no nie zawiodły Piękny ogródek! Ale tego się w sumie spodziewałam


Dzięki Józiek Ogródek oczywiście nie ukończony, ale sama wiesz, ta droga do ogrodu jest celem
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:06, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33439
anpi napisał(a)

Ależ przyjemnie!!! Bardzo się ucieszyłam z tej fotki, z tego ujęcia! Również do tej pory nie mogłam wyobrazić sobie Twojego ogrodu Poza tym bardzo lubię szerokie kadry, bo oprócz pojedynczych roślinek, czy ich zestawień uwielbiam podpatrywać jak to wszystko razem ze sobą gra, jaki jest klimat całego ogrodu!
Pięknie komponują się te tulipany z kolorem kwitnących drzew. Jak trudno mi u siebie ograniczyć tą całą gamę kolorystyczną Sama nie wiem dlaczego... chyba za dużo mi się podaba!? Staram się to robić jakby pokojami , czy kącikami raczej, ale całość i tak jest kolorowo, a wiosną chyba najbardziej
Twój ogródek natomiast tchnie takim radosnym spokojem... Pięknie!


Aniu, dziękuję U siebie nie musisz ograniczać gamy kolorystycznej. Masz duży ogród, wszystko się zmieści Poza tym właśnie masz te zakątki ogrodowe i bardzo ładnie je oddzielasz i łączysz.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Joku 12:59, 19 kwi 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
Zachwycają mnie zdjęcia całości ogrodu, podobnie jak dziewczyny które chętnie cytują szerokie kadry. Niesamowitą ilość roślin upchnęłaś na niewielkich rabatach. A twoja czereśnia gabarytowo daje nadzieję mojej, tzn. że ją utrzymam w ryzach.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
antracyt 19:30, 19 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Pozostaje mi jedynie powtórzyć za dziewczynami, że bardzo przyjemnie ogląda się Twój ogród w szerszych kadrach
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies