Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana 2

Wiaan 15:24, 28 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5283
Anda napisał(a)


Trochę późno. Na pewno już jest całkowicie ulistniona. Będziesz musiała ją mocno ściąć i dobrze nawieźć, najlepiej nawozem organicznym. Ona już dużo siły włożyła we wzrost wiosną, więc teraz może rosnąć słabiej. Najpierw będzie się musiała ukorzenić.


To zostawię ją do przyszłej wiosny albo jesieni. Ma liście, w dodatku ten mróz ostatnio lekko ściął końcówki i miałaby zbyt duży stres. Dziękuję ślicznie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
nicol21 20:16, 28 kwi 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Cudnie, że pokazałaś szerokie kadry bo z tym bardzo oszczędnie Ewo u Ciebie
Kadry z bliska też bardzo urocze i ładne jak zawsze! Róże kwitnące w kwietniu? Szalenstwo! dobrze, że pogoda trochę wyhamowała!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
anabuko1 17:36, 29 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ewuś mądra główko.
Przyszłam zapytać, możne wiesz ci można zrobić zastosować na turkucie ?
Nam ich sporo w warzywniku
I nie wiem czym je wykurzyć ?
Tylko nie pisz że nam je łapać
Trochę poczytałam i dalej nic nie wiem jak ich się pozbyć ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margo2 20:21, 29 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 844
ja też byłam pewna, że pisałam u Ciebie 18 kwietnia.
Prosiłam o zdjęcia, żebyś choć wrzuciła troszeczkę, a resztę zimą.
Post przepadł i mam takie wrażenie tez w kilku innych wątkach.
Trudno.
najważniejsze, że jednak zdjęcia są i to cudowne.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Gosialuk 22:56, 29 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5285
Zdjęcia obejrzałam, szerokie kadry zupełnie inaczej przedstawiają twój ogród. Bardzo mi się podoba.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anda 08:35, 30 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33560
Wiaan napisał(a)


To zostawię ją do przyszłej wiosny albo jesieni. Ma liście, w dodatku ten mróz ostatnio lekko ściął końcówki i miałaby zbyt duży stres. Dziękuję ślicznie


To lepiej do jesieni Stres dla rośliny o wiele mniejszy. Nie ma za co
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:36, 30 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33560
nicol21 napisał(a)
Cudnie, że pokazałaś szerokie kadry bo z tym bardzo oszczędnie Ewo u Ciebie
Kadry z bliska też bardzo urocze i ładne jak zawsze! Róże kwitnące w kwietniu? Szalenstwo! dobrze, że pogoda trochę wyhamowała!


Na róże czekam z niecierpliwością. W tym roku chyba LO będzie pierwsza
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:38, 30 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33560
anabuko1 napisał(a)
Ewuś mądra główko.
Przyszłam zapytać, możne wiesz ci można zrobić zastosować na turkucie ?
Nam ich sporo w warzywniku
I nie wiem czym je wykurzyć ?
Tylko nie pisz że nam je łapać
Trochę poczytałam i dalej nic nie wiem jak ich się pozbyć ?


Aniu, turkucie u nas są zagrożone, więc nie podam sposobu na ich wykurzenie. Najwyraźniej mają u Ciebie co jeść One ogólnie przepadają za „mięchem”. Masz straty w roślinach, warzywach?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:40, 30 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33560
Margo2 napisał(a)
ja też byłam pewna, że pisałam u Ciebie 18 kwietnia.
Prosiłam o zdjęcia, żebyś choć wrzuciła troszeczkę, a resztę zimą.
Post przepadł i mam takie wrażenie tez w kilku innych wątkach.
Trudno.
najważniejsze, że jednak zdjęcia są i to cudowne.


Dziękuję Gosiu Teraz jest najpiękniejszy czas w ogrodzie. Uwielbiam tą świeżą zieleń
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 08:42, 30 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33560
Gosialuk napisał(a)
Zdjęcia obejrzałam, szerokie kadry zupełnie inaczej przedstawiają twój ogród. Bardzo mi się podoba.


Gosiu dziękuję Na żywo w tym roku ogród podoba mi się bardziej niż na zdjęciach Dzięki ciepłu i opadom jest świeży i taki „puszysty”
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies