Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Justyny

Pokaż wątki Pokaż posty

U Justyny

tyna 21:45, 20 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Czyli tam, gdzie jest sadzony winobluszcz pod drzewa, to nie za bardzo....tak? Czyli traktujemy go w tym przypadku, jak chwaścik....ok
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 21:54, 20 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wytłumacz jeszcze raz, gdzie go chcesz i na jakie drzewo posadzić. Coś poplątałam, albo źle zrozumiałam pytanie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 22:16, 20 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Chyba ja coś zamotałam...
Wydawało mi się, że winobluszcz pod drzewami też może być. Widziałam tak w przypadku ogrodu na działce zalesionej.
Ale teraz rozumiem, że może "zadusić" drzewo.
Teoretycznie winobluszcz jest pewniejszy, łatwiejszy. Ale mi coś nie grało z tym winobluszczem i dlatego się zapytałam: co z sadzeniem pod drzewami - szczególnie, jeśli to dotyczy mojego osobistego drzewa...
Już wiem
Dzięki
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 22:43, 20 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A jeszcze powiedz Justynko, co z tym płotem. Czyli nic posadzić się nie da blisko? A płyty, czy nie można coś wyjąć?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 09:23, 21 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
gardenarium napisał(a)
A jeszcze powiedz Justynko, co z tym płotem. Czyli nic posadzić się nie da blisko? A płyty, czy nie można coś wyjąć?

Pewnie można....ale szerokość między płotem a ścianą jest mniejsza niż trzy metry. Jeśli biorę pod uwagę wstawienie pojemników pod ścianą, to robi się ciasno.
Gdy były robione płyty tarasowe, zrobiłam małą symulację i wyszło na to, że nie będzie praktycznie - za małe przejście.

Wcześniej, gdy była tam siatka, siałam przy niej wilec....było kolorowo....
A teraz jest inaczej, raczej praktyczniej... myślę, że da się z tego zakątka zrobić coś fajnego...
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 14:21, 21 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale tylko wsadzic coś na płot, to by nie zajęło dużo miejsca, ja bym pewnie wciskała co się da, nie patrzyła na szerokość przejścia.)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 17:37, 21 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Danusiu, masz rację, płot ma bardzo dużą powierzchnię, tworzy jakby drugą ścianę, co w efekcie daje tunel ...te zawieszane kosze z jednorocznymi na razie teraz mi wystarczają... Myślę głównie o zagospodarowaniu ściany domu. Ale jest to temat otwarty...na przyszłość.
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 22:22, 21 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A, to zostawiam płot w spokoju.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 22:47, 21 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711

Ja, można powiedzieć, że go sobie darowałam....ale kiedyś przyjdzie czas na zmiany
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 22:49, 21 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobra, pracujemy więc nad ścianą. Czy było zdjęcie bez śniegu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies