Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Justyny

Pokaż wątki Pokaż posty

U Justyny

tyna 13:53, 05 mar 2012


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Posmaruj maścią, będzie gitez majonez
____________________
pozdrawiam :)
Gardenarium 19:10, 22 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odwiedzam bo może jakieś fotki wrzuciłaś fajne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 19:33, 22 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046

Tyna pozdrawiam wiosennie wyłaź z gawry )))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
tyna 20:32, 22 mar 2012


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Moi Drodzy, zostałam wywołana do tablicy...
Mam wątpliwy zaszczyt poinformować, ze od wtorku zaczyna sie u mńie przebudowa budynku gospodarczego...właściwie prawie budowa z rozbiorką.....od poniedziałku zjeżdżają materiały budowlane....formalności, fachowców (geodeta, budowlaniec, blacharz, hydraulik, elektryk, kierownik budowy, reszty ńie pamietam) zalatwiłam...
......najgorsze teraz, ze trzeba sie z budynku po 16 latach użytkowania "wyprowadzić"...co stopniowo juz robię....

.....będę stopniowo tracić nerwy, sąsiedzi za scianą, bo budynek jest na granicy, pewnie też......Liczę na ich wyrozumiałość....

Ale powstanie garaż ze strychem i pomieszczeniem gospodarczym....

Trawnik po tym wszystkim do ponownego założenia.....oby nie rabaty....

Na ogrodzie ospale budzi sie wiosna, nie kwitną nawet żadne krokusy....o tulipanach nawet nie wspomnę....
przyszła dostawa róż z Niemiec, na resztę moich róż z pzreznaczeniem na podwojny szpaler, czekam do maja i czerwca......
Marta,
Nie siedzę w gawrze....nie wiem czym sie najpierw zająć, bo doszły mi jeszcze szkolenia.....
____________________
pozdrawiam :)
Martek 20:52, 22 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tynka co będzie w garażu straszyć ???)))))Wiem,że nie śpisz,ale już jak sama pani dyrektor przyszła sprawdzić czy cię nie ma to musiałam cię poszukać ))))))))))))))
Powiem szczerze dni trudne przed tobą i całą rodziną ,ale z pewnością nie nudne! Efekt za pewne zrekompensuje ciężki remont
Co do trawnika lepiej go na nowo przyrządzić niż łatać placki .Tyna zastanów się nad siatką pod trawnikiem ...Nie musi być wszędzie tylko tam gdzie to koniecznie oczywiście jeśli miewasz krecie problemy na posesji
I mam pytanie o róże .Zadowolona jesteś z jakości towaru ?Ładnie zbudowana część nadziemna ?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Richie 20:55, 22 mar 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Życzę powodzenia w pracach, będzie trochę zamieszania i mały rozgardiasz w ogrodzie bo sam to kiedyś przerabiałem ale taki obiekt jest potrzebny Wiem nawet kto będzie kierownikiem budowy
Pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
tyna 22:41, 22 mar 2012


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Marta,
juz poprawiłam, strychem, nie strachem....
kretów nigdy nie miałam, od tych 16 lat...ani nornic itp, itd....ale trawnik na bank będzie do zaorania....mówiąc szczerze, wiedziałam, że tak będzie i specjalnie o niego nie dbałam.....

Ryśku,
Będzie duże poświęcenie, liczę na poprawę funkcjonalności i estetyki posesji......
____________________
pozdrawiam :)
tyna 23:09, 22 mar 2012


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Wiosna..... w wersji słodkiej - wiewiórkowej, znowu wiewiórki.....






____________________
pozdrawiam :)
Martek 02:12, 23 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Miłe rozrabiary.One wydają dużo niesamowitych dźwięków z których człowiek też coś potrafi rozszyfrować
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Joanka 20:44, 23 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Jak zwykle świetne zdjęcia

Wiewiór pozdrawia wiewióra



____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies