Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Spełnianie marzeń - ogród czas start

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnianie marzeń - ogród czas start

Angelika95 15:00, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
olciamanolcia napisał(a)


Sadź! Pierwsza myśl najlepsza
Ja to z łopata tak latam-posadzę a za chwilke wykopuje i przesadzam


Wsadzone, efekt cudo
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 15:01, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
olciamanolcia napisał(a)
Tulipany to Queen of Night-Paule maja wiekszy i nieco dłuzszy kwiat no i czarniejszy


Czy Ty właśnie powiedziałaś, że moje tulipany są pomylone? Nie wytrzymam kolejnej cebulowej pomyłki
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 15:12, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Styrałam się jak nie wiem, bo wiadomo - trzeba się spieszyć jak się ma małe dziecko ale skończyłam. Zostało ściółkowanie. Dojdą tulipany i czosnki - oby już nie pomylone i klony Globosum w maju

Tym sposobem zostały mi do zrobienia dwie ogromne rabaty grabowe, uzupełnienie różanki, rabata przy ogrodzeniu i przedpłocie. Idę jak burza, sama siebie muszę pochwalić no i muszę nieustannie podlewać, bo dni chłodne, wilgotne, ale deszczu jak ksiądz kropidłem...
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
olciamanolcia 15:39, 20 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Pierwsze Paule druga Queen

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Angelika95 15:45, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
No to moje Queen, dzięki Ci, bo takie same chcę dokupić na front. Chociaż mąż mówi, że są trupie
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Marcin89 15:47, 20 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2412
Odpaliłem plan ze strony 91, zrobiłaś rabatę nr 3? Czy to na froncie? Bo z dwóch stron trawnik.
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Angelika95 15:50, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Marcin89 napisał(a)
Odpaliłem plan ze strony 91, zrobiłaś rabatę nr 3? Czy to na froncie? Bo z dwóch stron trawnik.


Numer 3 to katalpowa bez katalp

To numer 7 obok będzie chodnik, ale za dwa lata, więc na razie posialiśmy trawę co by po ziemi nie chodzić i piachu do domu nie wnosić.

Uprzedzając obawy - pan od kostki to znajomy, pytałam czy mi nic nie zniszczy i o odległość od chodnika, wszystko jest git
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
olciamanolcia 15:52, 20 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Angelika95 napisał(a)
No to moje Queen, dzięki Ci, bo takie same chcę dokupić na front. Chociaż mąż mówi, że są trupie


W biedrze będą Queen
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Angelika95 15:58, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Justyna, a mam do Ciebie pytanie jako królowej tulipanowej wiem, że tulipany sądzimy jesienią, a wiosną podziwiamy, ale co by się stało gdybym wkopała je teraz? Mam nowozakładaną rabatę i nie musiałabym jej na jesień rozgrzebywać. Czy robiłaś tak może kiedyś nie po bożemu? Czy zmarnuję te cebulki i tyle będzie?
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 16:01, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Marcin, dla Ciebie

Zostały mi do zrobienia 6, uzupełnienie różanki czyli 2, rabata 8 i przedpłocie, którego nie ma na planie. 9 to międzi podjazdem a chodnikiem i tego nie robię do kostki bo pan od kostki zabronił

____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies