Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Spełnianie marzeń - ogród czas start

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnianie marzeń - ogród czas start

Patrycja_KG_Lu 16:03, 20 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2679
Angelika95 napisał(a)
Justyna, a mam do Ciebie pytanie jako królowej tulipanowej wiem, że tulipany sądzimy jesienią, a wiosną podziwiamy, ale co by się stało gdybym wkopała je teraz? Mam nowozakładaną rabatę i nie musiałabym jej na jesień rozgrzebywać. Czy robiłaś tak może kiedyś nie po bożemu? Czy zmarnuję te cebulki i tyle będzie?

Zanim Justyna odpisze to dopytam…da się w ogóle teraz kupić cebule? W kilku sklepach online ta zakładka z tulipanami nawet nie działa obecnie.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Patrycja_KG_Lu 16:07, 20 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2679
Po przypomnieniu planu widać jak wiele rabat już masz ogarniętych wyprzedziłaś mnie, że ho ho ho. Jak niedługo zrobi się zielono od rosnącej trawy to już w ogóle super widoki będziesz miała.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Angelika95 16:07, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Zanim Justyna odpisze to dopytam…da się w ogóle teraz kupić cebule? W kilku sklepach online ta zakładka z tulipanami nawet nie działa obecnie.


Mam cebulki
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Angelika95 16:08, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Po przypomnieniu planu widać jak wiele rabat już masz ogarniętych wyprzedziłaś mnie, że ho ho ho. Jak niedługo zrobi się zielono od rosnącej trawy to już w ogóle super widoki będziesz miała.


Oj Patrycja, sadzonki malutkie, rabata pod oknem w kuchni wygląda jakbym miała tam tylko zrębkę, a tam kilkadziesiąt roślin wsadzonych, tylko małych. No nic, leję wodę na nie i zobaczymy, może coś z tego będzie

Myślę, że trawa doda dużo estetyki
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
MagdaLenka 16:12, 20 kwi 2024


Dołączył: 30 mar 2023
Posty: 801
Ale masz przyspieszenie...
Nie przejmuj się wielkością roślin, one bardzo szybko będą przyrastać. Już za miesiąc będzie różnica. Tylko faktycznie trzeba pamiętać o podlewaniu.
Zazdroszczę tempa prac, bo mnie trochę niemoc twórcza dopadła. Perz śni mi się po nocach...
____________________
MagdaLenka Kraina spełnionych marzeń
Angelika95 16:16, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Łatwo powiedzieć, orobiłam się jak wół, kasę wydałam, a nic nie widać, ale wiem, że w tamtym roku też tak miałam, a jesienią było już nieźle.

Dla przypomnienia:


Moje sny zdominowała zrębka
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
olciamanolcia 16:18, 20 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Angelika95 napisał(a)
Justyna, a mam do Ciebie pytanie jako królowej tulipanowej wiem, że tulipany sądzimy jesienią, a wiosną podziwiamy, ale co by się stało gdybym wkopała je teraz? Mam nowozakładaną rabatę i nie musiałabym jej na jesień rozgrzebywać. Czy robiłaś tak może kiedyś nie po bożemu? Czy zmarnuję te cebulki i tyle będzie?


Ja tam nic nie robię po bożemu
A czemu miałoby coś się stać
Wykop z dużą bryłą przesadź jak zeiwdną wyrwij liście i na wiosnę będziesz podziwiać nowe.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Angelika95 16:19, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
olciamanolcia napisał(a)


Ja tam nic nie robię po bożemu
A czemu miałoby coś się stać
Wykop z dużą bryłą przesadź jak zeiwdną wyrwij liście i na wiosnę będziesz podziwiać nowe.


No i super, dzięki
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Patrycja_KG_Lu 16:29, 20 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2679
Angelika95 napisał(a)
Łatwo powiedzieć, orobiłam się jak wół, kasę wydałam, a nic nie widać, ale wiem, że w tamtym roku też tak miałam, a jesienią było już nieźle.

Dla przypomnienia:


Moje sny zdominowała zrębka

Super przyrosty w te kilka miesięcy.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Angelika95 16:34, 20 kwi 2024


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 972
Jeszcze mam takie z tej samej rabaty, już to kiedyś wstawiałam, ale co z tego.
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies