Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Puste pole z wysepką kwiatową

Pokaż wątki Pokaż posty

Puste pole z wysepką kwiatową

hanka_andrus 15:00, 28 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Elu,podjedź myszką do samej góry ,przy powiadomieniach,po przeciwnej stronie,jest:
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gabriela 15:02, 28 lis 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Jak popatrzysz na samą górę tej strony to tam na pasku pod logo mamy: po lewej stronie: strona główna, a po prawej w tym samym rzędzie Sklep, nawet na zielono.
Cd. w temacie kreta - odstraszacze działają, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i nie wyciągać z ziemi, nawet jak wykopią, w końcu dają spokój, bo każdego kreta wkurzy w końcu hałas.
Gazowanie przerabialiśmy karbidem i nic to nie dało. Mamy w domu diesla, kto wie, kto wie...
____________________
Ogród w budowie nieustającej
jotka 15:45, 28 lis 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Elu, właśnie przeglądam (z ogromną przyjemnością) Twój wątek. Jeszcze nie skończyłam, bo nie da się go chapnąć na raz, tylko trzeba się nim delektować

Przed chwila wykipiały mi buraki, ale co tam ....

Różą Sympathia - też mam to cudo, ale dopiero od zeszłego roku, więc pewnie poczekam na takie kwitnienie jak u Ciebie ...

Hortensje masz śliczności Też je lubię, a nawet kocham, ale to miłość nie odwzajemniona.
No cóż z miłością to albo od pierwszego spojrzenia, albo wykluwa się długo ...

Jeszcze tu wrócę doczytać, ale pewnie późnym wieczorem, bo nie chce mi się drugi raz myć kuchenki
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
bogumila 15:47, 28 lis 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Elfik 17:24, 28 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
hanka_andrus napisał(a)
Elu,podjedź myszką do samej góry ,przy powiadomieniach,po przeciwnej stronie,jest:

Hanusiu, widzę, że czuwasz nade mną dobry duszku, dziękuję , ja po wątku Danusinym szukałam... No to szykuję portmonetkę i lecę.........
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
anula_wn 17:30, 28 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Elu, przeczytałam o Twoch stratach! jakże mi przykro.... u nas (tfu tfu) nie ma ani kretów ani nornic. NIefajnie zobaczyć swoją pracę zrytą przez te futrzaki! ponoć sprytne są, ale nie wiem; koleżanka walczyła z nimi w zeszłym roku, W sumie nie wiem czym pokonała.....trzymam kciuki!!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Elfik 17:31, 28 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Gabrysiu, dziękuję, Hania też mi już postawiła drogowskaz. Okazuje się, że droga prosta... .
A ja już i karbid, i szmaty nasączane naftą, nitro... I kudły od psa... Teraz córka ma mi przynieść........ nie spadnij ze stołka..... kupy swojej fretki... Ponoć działa.

Anulku - dziękuję ! powiem Ci, kiedy masz te kciuki puścić........Obyś nie musiała ich długo trzymać, bo to bardzo przeszkadza w robocie...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
alinak 17:36, 28 lis 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
elkatei napisał(a)

Ela popatrzy sobie na zdjęcia i zobaczy jakie by ewentualnie chciała jeszcze dokupić

Wiesz co, Danusiu? Ja już tu na dopalaczach latam, wszędzie chciałabym być, a przynajmniej u tych, którzy mi tyle miłych słów napisali - ale ja nie wiem, jak to zrobić... Nie nadążam. A jak koło północy już wysiadam, to przypominam sobie, jak Ty kiedyś dla nas do 3-ciej rano siedziałaś...
Ale do tych hortensji zaraz zajrzę. Bo mam wakat terytorialny po tej przeniesionej Vanilii. Dzięki!

Aha! Danusiu, a co myślisz o podsadzeniu hort. bukietowych liliowcami?



i to jest dziewczyna która u Łucji pisze że nie ma dużego ogrodu tylko takie rabatki ......no piękne mi rabatki . jestem zachwycona . fajnie komponujesz rośliny.
na ogrodowisko nigdy za dużo czasu , jak siadam po kolacji to pól noc mnie zastaje . tu chyba co drugi tak ma .
piękne hortensje u ciebie zobaczyłam . ja tez jestem ich wielką miłośniczką.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Elfik 17:49, 28 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
jotka napisał(a)
Przed chwila wykipiały mi buraki,

Cześć Jola, u Ciebie TEŻ dzisiaj barszcz??? Mąż mówi: pyszny - a mnie nie smakował Ja przez te krety jestem strasznie rozregulowana organoleptycznie.... Wiesz, w tym roku moja Symphatia zawiodła na całej linii. Przycięłam ją jak zwykle, ale jak w maju nie miała jeszcze żadnego listeczka, to przyjrzałam się jej przez okulary... Uschnięta była! Wycięłam wszystkie pędy aż do ziemi - a pod nią.............. JAMA!!! Już nie wiem, czy krecia, czy nornic - chyba niedźwiedzia, taka duża! Zasypałam kompostem i biedna puściła parę pędów, a na nich parę kwiatków, ale to nie to... Podsadziłam ją fasolą ozdobną, żeby na pergoli zagęścić...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Elfik 18:04, 28 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
alinak napisał(a)
dziewczyna która u Łucji pisze że nie ma dużego ogrodu tylko takie rabatki ......no piękne mi rabatki . jestem zachwycona . fajnie komponujesz rośliny.
na ogrodowisko nigdy za dużo czasu , jak siadam po kolacji to pól noc mnie zastaje . tu chyba co drugi tak ma .
piękne hortensje u ciebie zobaczyłam . ja tez jestem ich wielką miłośniczką.

Alinko, dziękuję za odwiedziny, myślę, że na zdjęciach wszystko dużo ładniej wygląda. Tyle ostatnio przesadzałam, że sama jestem ciekawa efektów na wiosnę. A hortensje - tak! Moja ogromna miłość. Kiedyś myślałam, że powojniki, ale nie...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies