Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Puste pole z wysepką kwiatową

Pokaż wątki Pokaż posty

Puste pole z wysepką kwiatową

monteverde 00:12, 24 lis 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Elu, wspaniałą historia ogrodu, nasadzenia wykwintne, ale się nie dziwię masz się z kim konsultować wszystkie koleżanki to wytrawne Ogrodniczki ze wspaniałą wiedzą O hortensjach nie wspomnęoj tam ... ślicznie rosną, no a róża to już klasyka będę odwiedzała i podpatrywała
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
barbara_kraj... 00:31, 24 lis 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No to angielska grupa w komplecie
Elu, witam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
KasiaWB 02:49, 24 lis 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj z przyjemnością i jednym tchem przeczytałam historię Twojego ogrodu uśmiechając się szeroko bardzo lubię takie metamorfozy podziwiam ogrom włożonej pracy wpływy angielskie w ogrodzie faktycznie widoczne i ładne Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
ell 06:43, 24 lis 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Witaj Imienniczko na Ogrodowisku! Ogrom pracy włożyłaś w ten piękny ogród. Ja dopiero zaczynam i widzę ile pracy przede mną. Piesek przybłęda śliczny - też bym przygarnęła.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
GabiK 10:31, 24 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
To niech stawy szybko wracają do formy. A Silver Dollar też na pewno kupię w przyszłym roku. Takie piękne we wrześniu widziałam, ale obiecałam nic już nie kupować, zobaczyć jak zimę przeżyjemy.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 11:19, 24 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Elu! Przeczytałam od deski do deski i jestem zafascynowana Twoim ogrodem!!! Widać ogrom pracy i czasu poświęcony założeniu ogrodu - ale naprawdę było warto Masz cudowne hortensje! I rzeczywiście - Twój ogród wygląda jak jakaś kolorowa, rajska wyspa pośród monotonnych pól dookoła .
Natchnęłaś mnie nową nadzieją - zwłaszcza te zdjęcia początków ogrodu i teraz - to idealny przykład, że trzeba pracy i cierpliwości dla osiągnięcia efektu i że jest to możliwe!
Pozdrawiam bardzo serdecznie!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
sylwia_d 11:20, 24 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2011
Posty: 73
piękna kolekcja hortensji
____________________
Mały ogród w wielkim mieście
Krys 11:59, 24 lis 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Elu zrób przy swoim podpisie link do swojej strony ogrodu .Ogród masz jak marzenie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Joku 13:18, 24 lis 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Elu, bardzo fajnie czyta się twoją opowieść. Lubię ten rodzaj poczucia humoru. Bardzo ubawiła mnie historia z ziemniakami udającymi żeniszki. Jak wiadomo, początki są trudne i zaskakujące. Twój kawałek ziemi zmienił się w niesamowity sposób. Podoba mi się aranżacja przed płotem od strony ulicy.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
EPODLAS 13:27, 24 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Elu, ogród super. Ja nieraz mam (bardzo rzadko) stany zniechęcenia, to jak zdarza mi się widzieć piękne ogrody i słuchać jak o nich z miłością mówią ich właściciele, to zaraz dostaje takiego kopa, że zaraz bym się wzięła za pielenie, przesadzanie.... Ty o swoim ogrodzie mówisz z miłością.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies