Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie u Aguniady

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie u Aguniady

babopielka 19:56, 27 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Aguś - odwiedzam wszystkich (starych) znajomych to i do Ciebie musiałam wpaść

Staw też mi się bardzo podoba, ja niestety nie mam wody w ogrodzie .Mąż jest przeciwny, wszelkim jego zdaniem "udziwnieniom " .Może kiedyś uda mi się go przekonać do zmiany zdania, pewnie jak na emeryturę pójdzie i nie będzie miał co robić, to mi staw wykopie !
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
aguniada 09:32, 30 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Bożenko, miło, że zajrzałas ależ dziś mróz!
kochana, co do stawu, to ten kij ma dwa końce... woda bardzo uatrakcyjnia ogród, ale też wymaga sporo pracy: czyszczenia wiosennego, ciągłego filtrowania, walki z glonami latem, doglądania i karmienia ryb, jesiennego oczyszczania i przygotowania do zimy... nie raz człowiek ma dosyć tego raju, ale z drugiej strony, gdy rośliny wodne i nadwodne pięknie się rozrosną, ryby rozmnażają i wesoło pływają w towarzystwie żab i ważek, to naprawdę ani myślę się tego szczęścia pozbywać
Filip, dzień dobry! postaram się znaleźć zdjęcie stawu w zbliżeniu... cieszę się, że Ci się podoba!
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
wanda7 09:39, 30 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
No mróż dziś mamy faktycznie, a zapowiadali tylko -10. A tu masz, -15. No ale za to piękne słoneczko. Ja nie będę już zabezpieczać dalej moich różyczek. Machnęłam ręką, muszą przetrwać i koniec.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Gardenarium 09:41, 30 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
wanda7 napisał(a)
Dzięki ci bardzo. Dobry pomysł z przykryciem keramzytu agrowłókniną. Moja skrzynia też będzie pod dachem, tak jak twoja. Styrodur to coś podobnego do styropianu?


Strurodur może być cieńszy, a ma takie same właściwości izolacyjne jak styropian, zajmuje mniej miejsca w donicy. Ja także w donicach z bukszpanami mam styrodur.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AniaDS 16:37, 04 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Cześć Aguś, ale u Ciebie znajomych duszyczek
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
an_tre 16:36, 05 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
aguniada napisał(a)
kurcze, ale energetyczna ta Dronning Ingrid! przepiękna różyca z niej,








Po obejrzeniu takich widoczków robi się cieplej i milej na duszy
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
magdala 17:28, 19 lut 2012


Dołączył: 15 sty 2012
Posty: 78
Witaj Agnieszko

I ja również odnalazłam Cię na tym forum ....Będę podziwiać Twój ogród już tylko tutaj .
Mrozy odpuściły ,nadzieja na wiosnę wzrasta z każdym dniem
Jak ruszymy do ogrodów- dopiero będzie co podziwiać ....!

Pozdrawiam!
____________________
Między ogrodami... Zapraszam, Magda.
aguniada 18:05, 19 lut 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Kochani, witam wszystkich odwiedzających... Trochę zaniedbałam mój wątek i odwiedziny u Was, ale jakiś marazm i przesilenie mną owładnęły...
Oby do upragnionej wiosny było już blisko
Pozdrawiam Was serdecznie,
A
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
agniecha973 18:22, 19 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
aguniada napisał(a)




Agnieszko, powiedz mi jaka to tawuła. W tle jest inna, prawda?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
ircia 19:44, 19 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Witaj Aguś po przerwie
Miło Cię znów widzieć na forum
Powitam Cię wiosną, którą zastałam dzisiaj w swoim ogrodzie



____________________
Ogród Irci
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies