Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród...

Alija 12:39, 10 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
beamilusia napisał(a)




Beatko, kolorowa, słoneczna jesień w Twoim ogrodzie. Przepiękne widoki, jak malowane na obrazie.
Stara-nowa rabatka prezentuje się bardzo elegancko.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mirka 11:01, 13 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Już kiedyś ci Beatko pisałam że ogród masz piękny dojrzały i zdania nie zmieniam
Tu w słoneczku uroczo na ławeczce bym posiedziała i podziwiała
Masz sporo bukszpanów nie boisz się ćmy?



Miłego dnia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
ElzbietaFranka 12:37, 13 paź 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Ta hortensja przy ławeczce po prawej to kolos.
Przymrozki wiosenne i jesienne to zmora ogrodów w centralnej i wschodniej części Polski. Rośliny wiosenne, magnolie, migdałki przymarzają. Jakby nie było przymrozków wisna ogród bym miała obsadzony magnoliami i czereśniami które tak lubię.
Jesienią trzeba się zawsze spodziewać najgorszego czyli znowu przymrizkow i silnych wiatrów. Że wschodu to zawsze do nas zimo mrozy przychodzą.

Beatka bardzo polecam dąb blotny Grinn pilar jest zawsze elegancki przez cały sezon.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MartaCho 12:50, 13 paź 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
Okolice ławeczki o każdej porze przecudne, tak samo jak cały ogród zresztą przecież.

Zastanawiam się, jak dużo słońca masz na rabatach przy ławeczce? Ja mam jeszcze jedną stronę ogrodzenia do posadzenia, ale sąsiadowi tak urosły tuje za płotem, że mnie na rabacie prawie cały dzień cień. I tak krążę po wątkach, podglądam co macie... a pięknie przecież macie
____________________
Marta Ogród zacząć czas
anabuko1 15:43, 13 paź 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
beamilusia napisał(a)
Trawki w jesiennych barwach.








I jak pięknie .
I werben pełno
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
daszum 20:27, 13 paź 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Pokazujesz piękny jesienny ogród.

Mój buczek to też Purple Fontain, przesadzałam go na wiosnę i cały sezon się aklimatyzował.Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ruszy.

Bardzo mi się podoba ten wąski cyprysik nutkajsski. Moje trzy to chyba ta sama odmiana. Widzę jak będą wyglądać jak dorosną.

Fajnie, że masz w ogrodzie pomocnika, ja wszystko robię sama.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Agatorek 18:56, 14 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
beamilusia napisał(a)


Agnieszko, to orlik. Kupiłam kiedyś mieszankę nasion orlików i miedzy innymi takie wyrosły, a teraz się rozsiewają, chociaż nie tak obficie, jak biało fioletowe.


Nie widziałam jeszcze takich orlików. Śliczne są

Ogród w jesiennej odsłonie zachwyca . Taki nostalgiczny jest na zdjęciach. Trawy masz cudne. Zimowity są ciekawe, muszę się nimi zainteresować
Hortensja przy ławce jest oszałamiająca. To limka?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
basia3012 22:21, 16 paź 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9484
Beatko, wszędzie przepięknie. Każda rabata cudna. I rondo i ta przy ławeczce. Każda. Jesień w Twoim parku to niesamowite przeżycie.
Pozazdrościć.
Zapomniałam zapytać o tą gigantyczną hortensję. Jaka to odmiana? Jak ją tniesz wiosną? Cudo.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Milka 06:55, 17 paź 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Beatko, masz piękną jesień, a to koło nieustannie mnie zachwyca.
I widzę, że też zmiany, ciekawe jak sobie radzisz z czyszczeniem żwirku, u siebie nie cierpię tego robić.
Podziwiam zdrowe buksy, bo dziś to już rzadkość, pozdrawiam serdecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
beamilusia 09:41, 19 paź 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Asiu, na ławeczce w tym roku koty najczęściej przesiadywały, ja czasu nie miałam, albo za gorąco było, albo deszcz padał.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies