Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek Agniechy973

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek Agniechy973

malkul 11:43, 24 maj 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Aga pokaż proszę swojego klona Ginnala. Ja mam w projekcie trzy takowe
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
agniecha973 12:07, 24 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Specjalnie dla Ciebie mój klonik ginnala. U mnie rośnie zachwaszczony, bo to ta rabatka, do której jeszcze nie dotarłam w tym roku. Nie za bardzo reprezentacyjnie na niej, więc nie wiem czy coś zobaczysz.
Na tym zdj. jest widoczny prawie cały



A to jego podstawa, wyrastają mu z ziemi nowe pędy, bo mój jest raczej wielopniowy, przypomina krzaczek. Lubię jego kształt listków i to, że są lekko czerwonawe jak młode, a na jesień czerwone. Aha i jeszcze ogonki są czerwone i młode gałązki. Tylko słabo mi rośnie.

____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 12:11, 24 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
A co masz w ich otoczeniu? Muszę go zabrać z tej rabaty i zastanawiam się co do niego dokoptować.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
malkul 14:16, 24 maj 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Aga , piękny ten klonik ale faktycznie mały. ile czasu juz go masz?
U mnie będzie prowadzony w formie drzewiastej.
Ja mam podsadzone obiedką szerokolistną AMERYKAŃSKA TRAWA UNIOLA - CHASMANTHIUM LATIFOLIUM a w innym miejscu ogrodu Hakonechloa smukła Hakonechloa macra i gdzie niegdzie wyłażą cudne głowy jeżówki purpurowej. Jako , że u mnie traw ogrom

wiem wiem brzmi cudnie i tak będzie , bo po prostu miałam najlepszą z możliwych projektantek
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 14:23, 24 maj 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
w mich notatkach mam że najlepiej rosnie na stanowiskach słonecznych, źle znosi zacienienie, w naturalnych stanowiskach mozna go spotkać w słonecznych dolinach rzek, na lekkich, piaszczystych i zwirowatych glebach.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
agniecha973 14:55, 24 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
No mojemu towarzystwo tak urosło, że już ma sporo cienia, a glebę raczej zwięzłą i wilgotną. Muszę go przesadzić, bo szkoda go tam. Mam go chyba 4 rok, mało urósł.

Co do projektantki, to zazdraszczam, że się zdecydowałaś tak od a do z.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Elfik 15:57, 24 maj 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
agniecha973 napisał(a)
Mi też się całusek dostanie?

...a masz! ...
...a masz! ...
...a masz! ...
....
...
...
Wyję z zazdrości, że masz glebę zwięzłą i wilgotną... Mnie chyba przyjdzie wziąć kredyt na opłacenie wody, któą wlewam w moje piachy... Najpierw wszystko pomarzło (z traw obiedka, carexy, gracillimus), teraz nic nie chce rosnąć... Mam dzisiaj dzień załamania
...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
lenka 00:59, 27 maj 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Agniecha - witam się z Tobą bo piszę po raz pierwszy Ale regularnie zaglądałam do Ciebie kibicując przy powstawaniu projektu. I jak, realizujesz swój projekcik? Kiedy wstawisz jakieś fotki?
Pozdrawiam
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
agniecha973 01:36, 27 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
To był pracowity piątek i sobota. Dopiero usiadłam na czterech literkach. Może jutro pokażę co już zrobiliśmy. Przyszły trawy od Mariusza. Uważam, że towar jest dobry, nie mogę narzekać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
monteverde 02:18, 27 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
cześć nocny marku wpadnę pooglądać ja też późno dzisiaj skończyłam robotę, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies