Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012

monteverde 23:01, 14 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu u mnie ludziska naprzywozili, potem trzeba było rozdawać na drogę, bo kto by to wszystko przejadł, u Danusi też tak było, także się nie martw, wszystko będzie oki ja też cosik konkretnego przywiozę do jedzenia czy trzeba napisać konkretnie co?, bo to raczej będzie uzależnione od pogody, ode mnie troszkę daleko, więc muszę uważać coby ludzi nie potruć
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
gaby3003 01:22, 15 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
o............dziwo..........
a ja dzis siedziałam w rozkładzie jazdy PKP.............. i o dziwo jest połaczenie ..... tylko 897 km
co prawda z przesiadka ale jest,....... a wiec pytanie czy bieszczady przyjma kaszuby...?
____________________
Mala_Mi 10:09, 15 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
monteverde napisał(a)
Aniu u mnie ludziska naprzywozili, potem trzeba było rozdawać na drogę, bo kto by to wszystko przejadł, u Danusi też tak było, także się nie martw, wszystko będzie oki ja też cosik konkretnego przywiozę do jedzenia czy trzeba napisać konkretnie co?, bo to raczej będzie uzależnione od pogody, ode mnie troszkę daleko, więc muszę uważać coby ludzi nie potruć


Aniu, ja jestem jeden wielki HAOS, SPONTAN.... wiec i całą reszta musi być podobna... bo ludziska się rozczarują......

Jak się powtórzymy z menu.... to od tego z głodu się nie umiera... plan awaryjny też mam.. znam dość dobrą pizze na telefon....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:12, 15 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
gaby3003 napisał(a)
o............dziwo..........
a ja dzis siedziałam w rozkładzie jazdy PKP.............. i o dziwo jest połaczenie ..... tylko 897 km
co prawda z przesiadka ale jest,....... a wiec pytanie czy bieszczady przyjma kaszuby...?


Nie wyobrażam sobie, aby Ciebie mogło zabraknać

Przypominam tylko, że jak ktoś che aby mu zarezerwować miejsce na nocleg w agroturystyce położonej najbliżej mnie to proszę o informację..... bo czasu nie zostało zbyt wiele... transport Dworzec - Ogród_ Hotel, zapewniam we własnym zakresie, więc tylko proszę o telefon kontaktowy i godziny przyjazdu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 17:04, 15 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu bardzo dobrze, że napisałaś z prośbą o pomoc. Spotkania ogrodowiskowe są cudowne lecz jedna osoba nie jest w stanie sama temu podołać. Gdyby nie dziewczyny z komitetu organizacyjnego spotkania Dolnego Śląska wpadłabym chyba w depresję. A tak dziewczyny zapewniły pełne wsparcie, super jedzenie i były współorganizatorkami!
Dzkoda źe mnie u Ciebie nie będzie. Pomysł aby kaźdy coś przygotował jest dobry i wienin obowiązywać w czasie wszystkich spotkań.
Do tej pory nie wiem jak Boźenka sama przygotowala cale majowe spotkanie...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 17:04, 15 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Fotorelacji będę wyczekiwać !!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Martek 17:23, 15 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
marzena napisał(a)
Ania, świetnie to wszystko ujęłaś ! naprawdę !
i wyobrażam sobie, że oprócz poczucia, że trzeba wyżywić całe przyjezdne ogrodowisko, masz jeszcze i inne stresy ... bardzo dobrze, że napisałaś to wszystko !
i doskonale Cię rozumiem - też nie lubię gotować i piec - a jednak dopóki dzieci były małe, to trzeba było w kuchni spędzać trochę czasu...
a teraz nie muszę tego robić 'na okrągło'

bardzo dobry masz pomysł na takie zorganizowanie wspólnego stołu szwedzkiego ! jestem za !

pozdrawiam, trzymaj się - Aniu naprawde sądzę, że wszystkie i wszyscy przyjeżdzamy do Twojego ogrodu przede wszystkim aby go oglądać i podziwiać, a nie na piknik !



Zeby się nie powtarzać.
Podpisuję się pod komentarzem Marzenki całkowicie !!!
Moja uwaga ,ty już bardzo dużo wzięłaś na swoją klatę i skromnie przedstawiłaś swoje menu jak na niezłe wesele
Nie martw się naprawdę nawet pogodą, w razie czego "potańczymy"z parasolami
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
zbigniew_gazda 19:28, 15 lip 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Martek napisał(a)

Ania, świetnie to wszystko ujęłaś ! naprawdę !
i wyobrażam sobie, że oprócz poczucia, że trzeba wyżywić całe przyjezdne ogrodowisko, masz jeszcze i inne stresy ... bardzo dobrze, że napisałaś to wszystko !
i doskonale Cię rozumiem - też nie lubię gotować i piec - a jednak dopóki dzieci były małe, to trzeba było w kuchni spędzać trochę czasu...
a teraz nie muszę tego robić 'na okrągło'

bardzo dobry masz pomysł na takie zorganizowanie wspólnego stołu szwedzkiego ! jestem za !

pozdrawiam, trzymaj się - Aniu naprawde sądzę, że wszystkie i wszyscy przyjeżdzamy do Twojego ogrodu przede wszystkim aby go oglądać i podziwiać, a nie na piknik !



Zeby się nie powtarzać.
Podpisuję się pod komentarzem Marzenki całkowicie !!!
Moja uwaga ,ty już bardzo dużo wzięłaś na swoją klatę i skromnie przedstawiłaś swoje menu jak na niezłe wesele
Nie martw się naprawdę nawet pogodą, w razie czego "potańczymy"z parasolami


Zwłaszcza że zapowiada się orkiestra na zjazd.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
mira 19:33, 15 lip 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
asc napisał(a)

o............dziwo..........
a ja dzis siedziałam w rozkładzie jazdy PKP.............. i o dziwo jest połaczenie ..... tylko 897 km
co prawda z przesiadka ale jest,....... a wiec pytanie czy bieszczady przyjma kaszuby...?


Nie wyobrażam sobie, aby Ciebie mogło zabraknać

Przypominam tylko, że jak ktoś che aby mu zarezerwować miejsce na nocleg w agroturystyce położonej najbliżej mnie to proszę o informację..... bo czasu nie zostało zbyt wiele... transport Dworzec - Ogród_ Hotel, zapewniam we własnym zakresie, więc tylko proszę o telefon kontaktowy i godziny przyjazdu


Gaby Ty jesteś niesamowita ! - pozdrawiam
gdzie masz przesiadkę ?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Joanka 21:38, 15 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Gaby, podziwiam bezustannie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies