Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Bogdzia 23:04, 20 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zapomniałam że dostałam polecenie od mojej rodziny męża , siostry , syna i wnuczki ( synowa z wnukiem musieli byc na urodzinach jej mamy) serdeczego pozdrowienia wszystkich osób. Są Wami zachwyceni jak ja.I jeszcze jedno. Odpisując przed chwila na pw Elfikowi w końcu znalazłam odpowiednie słowa i nie są to słowa podziękowania ale chyba powiedzą wszystko. Od wczoraj zaliczam Was do ścisłego grona moich najbliższych przyjaciół.Kto ma tylu przyjaciół jest szczęśliwym człowiekiem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_studio 23:07, 20 maj 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Cudowny ogród, cudowna pogoda, cudowne spotkanie...
Pozdrawiam uczestników
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Martek 23:17, 20 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Bogdziu otworzyłaś swój prywatny świat dla innych,nawet nie wierz jak dla wielu jest to trudne.
Wydaje mi się,że przyjemność z takiej "uczty ogrodowej"jest po obu stronach. Dodam,że podziwiam ten raj oczami tak wielu osób i sama jestem ci wdzięczna,że mogę,że dałaś taką możliwość .Z daleka,ale jednak, dziękuję
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Yen 23:19, 20 maj 2012


Dołączył: 13 sie 2011
Posty: 160
Bożenko, pokazałam zdjęcia M i moim rodzicom. Mama nie chciała uwierzyć, że pod Łodzią jest taki ogród. Mój tato, postanowił kupić swojego , pierwszego rh na działkę ( nie chcę mówić, że ja założyłam w dzbanuszku specjalną skarbonkę - właśnie na rh, no i może jakieś azalie . Mąż też stwierdził, że to niesamowite miejsce. Nic nie narzekaj, było wspaniale, a ogród - sama widzisz- wszystkim dech zaparło - ja do tej pory porządnie nie mogę oddychać ! Ale co tam ogród. Jesteś tak przemiłą, ciepłą osobą, że nie zdziw się, jak będziesz miała teraz często gości! Podziękuj też mężowi i całej rodzince. I jakbyś kiedyś znalazła się na Śląsku to okażdej porze dnia i nocy zapraszam. Mój ogródek ma się do Twojego ... nie bardzo. Ale posiedzieć w zieleni jest gdzie a i tematu do rozmowy nie braknie.
Cieszę się, że poidełko Ci się podoba, miejmy nadzieję, że ptaszkom przypadnie do gustu i dadzą się ładnie sfotografować.
____________________
Jola - ogród, to co tygrysy lubią najbardziej... Ogród na górze piasku....
jotka 23:41, 20 maj 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Przymykam oczy i znowu Bożenko jestem u Ciebie Wracać będę często myślami

Na Wasz ogród można patrzeć jak na całość, ale cieszy też każdy detal



Woda zawsze stanowiła ozdobę ogrodu



Twoje roślinki świadome swej urody przeglądają się w lustrze wody, aby mieć potwierdzenie ...



Spacerując u Ciebie ma się wrażenie pobytu w raju A jak raj to i Ewę z Adamem można dojrzeć

____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
jotka 23:58, 20 maj 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Poidełko dla ptaszków i owadów spełnia doskonale swą rolę



no i ten klon, który będzie śnił mi się po nocach ...

____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Sebek 00:08, 21 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
To jest kloooooon Ja myślałem, że to buk.... Jaaaakie okaz - taki widziałem raz w szkółce - za jedyne 18 000 złociszy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bogdzia 00:16, 21 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_studio napisał(a)
Cudowny ogród, cudowna pogoda, cudowne spotkanie...
Pozdrawiam uczestników


Dzięki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 00:18, 21 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Sebek napisał(a)
To jest kloooooon Ja myślałem, że to buk.... Jaaaakie okaz - taki widziałem raz w szkółce - za jedyne 18 000 złociszy


a mnie sam taki urósł.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 00:20, 21 maj 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)
Przymykam oczy i znowu Bożenko jestem u Ciebie Wracać będę często myślami

Na Wasz ogród można patrzeć jak na całość, ale cieszy też każdy detal



Woda zawsze stanowiła ozdobę ogrodu



Twoje roślinki świadome swej urody przeglądają się w lustrze wody, aby mieć potwierdzenie ...



Spacerując u Ciebie ma się wrażenie pobytu w raju A jak raj to i Ewę z Adamem można dojrzeć



Najbardziej mi się Adam z Ewą spodobali. Ale czy nie za bardzo są ubrani jak na raj? Ach , przecież to nie raj ...tylko mój ogród.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies