Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I

Madzenka 01:30, 04 paź 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No i wpadam spóźniona.... Mam nadzieję, ze mi wybaczysz ????
Buziam gorąco i gratuluję baaaardzo serdecznie z okazji jubileuszu!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
grupa_trzyma... 08:19, 04 paź 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Ja też gratuluję! Więcej mocy, kapitanie! Czas na nowe wyzwania, nowy wątek i kolejny i kolejny!!! Życzę dalszych ogrodowych sukcesów!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
viva 08:42, 04 paź 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Irenko z gratulacjami bukiecik



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Kindzia 08:51, 04 paź 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I ode mnie gratulacje


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardenarium 08:53, 04 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Irenko. Holandia mnie zastała w Twoim tysiączku, więc spóźniona kompozycja Wiedziałam że lada moment "dobijesz"






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lena 08:59, 04 paź 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Dalszych "tysiączków" życzę

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Milka 10:17, 04 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenko z O, cieszę się, że i mnie w końcu udało się z motylami

Tereniu, serdeczne dzięki za cudny pejzaż, zawsze kojarzy mi się z dzieciństwem i raduje i fajnie, że do mnie zaglądasz

Ani ana_art, róża cudna, dzięki za tak subtelny kwiat i twój udział w moim watku i inspiracje z gazonami
winogron postaram się wysłać, podaj adres na PW

Jula, cieszę się, że dołączyłas do nas i być może w realu dojdzie do spotkania, bo odległośc nie jest taka straszna! a to mój ulubiony powojnik

Daneczko69, dzięki za gratulacje i cudne kwiaty, które własnoręcznie wysiałaś, śliczne

AniuDs, zawsze byłas dla mnie inspiracją w kwestii róż; mogłam się tak wiele od ciebie nauczyć, dzięki serdeczne
Aniu asc, ten klon zachwyca i rozgrzewa, ta super kolorystyka! dzięki za wszystkie piękne słowa o mnie i o wątku, buziaki

Bożenko, przepiękny bukiet róż, dziękuję, twój ogród to nie tylko rh, ale i całe mnóstwo innych piękności
Aniu annawu, dziękuję za gratki ii cudny kwiat, chyba taka wyjątkowa jeżówka i zapraszam do nowego wątku, tam też sie powinno dziac, bo tyle przede mną
Sebek, dzięki za tę rzekę kwiatów i za powitanie mnie jak sie pojawiłam na wątku, no popatrz jak to zleciało

Aniu an_tre, śliczny kwiat, bardzo dziękuję za życzenia i za to, że dzięki tobie zrobiłam podpis wątku, bo inaczej byłabym niewidoczna i nie mogłabym tu z wami dzielić sie ogrodem i innymi jak to u nas tutaj na forum, pobocznymi, życiowymi sprawami, o spotkaniach nie wspominając
Evchen, dziękuję i podziwiam urodę tego zdjęcia, piękne i tajemnicze
Sylwia, i ja dziękuję i widzę, że fotki coraz piękniejsze, zresztą w tak pięknym ogrodzie jak twój, jest co uwieczniać i pokazywać...bukiet przepiekny, wstawiłam do wazonu

Ell/Ela, bardzo ci dziękuję, wyjątkowa biżuteria...dokładnie w moim guście cieszę się, że tyle stron wspólnie minęło i że dana była okazja poznać sie osobiście

Eliza, dziękuję za tak wyjątkowe życzenia bez was wątek zamiera, to jest wspólne dzieło kwiat przepiękny, kiedyś będę je miała na tarasie
Madziu, dziękuję, moja ulubiona dekoracja, tajemnicza i taka świeża dzięki twojej pomocy, nowy wątek zaczniemy

Marku, serdeczne podziękowania ślę w życiu bym nie pomyślała, że dojdę do tysiąca w ciągu 8 miesięcy! ot gaduła ze mnie; zapraszam do nowego wątku, który niebawem będzie
Basiu, ten miłek niby taki skromny, a taki cudowny i radosny, dziękuję, trafione jak ulał do Miłkowa i za wszystkie rady, dzięki którym łatwiej mi szło w ogrodzie

Ula, dziękuje i pozdrawiam i podziwiam ten kwiat hortensji w towarzystwie traw; zapraszam do dalszych pogaduszek w nowym wątku, bo co roku wiosna i mnóstwo planów
Iza. dziękuję i zapraszam nadal do siebie, a te lekko różowe róże idealnie pasują do ciebie i twojego klimatycznego tarasu; tyś juz ogrodniczka na 1000%

Aniu monte, wyjątkowa róża, tyle kolorów w jednym i mam nadzieję, że jak do tej pory, wspólnie ten nowy wątek będziemy tworzyć

Marzenko2007, nie ma co wybaczać serdeczne dzięki i do miłego zobaczenia

Grupo/ Agus, bardzo dziękuję, wiem, że wiele przed nami i wyzwań i spotkań, tylko ten czas tak szybko leci, a ja jestem ciekawa waszego zakątku i tego co będzie się tam działo

Viva, ale jaki bukiecik!!! tyś kolejna królowa róż w przepięknym ogrodzie dziękuję

Kasiu/Kindzia, tobie nie tylko za gratulacje dziękuję, ale i za prezent, wysłac taką wielką budleję, to nie lada wyczyn!! podziwiam i dziękuję

Danusiu, tym bardziej dziękuję, że pamiętasz, mimo atrakcji w Holandii; nie byłoby tych stronek, gdybym nie trafiła na ciebie i ogrodowisko, więc dziękuję podwójnie zdjęcie mistrzowskie

Lena i tobie również serdecznie dziękuję za kwiaty i gratki i mam nadzieję, że wspólnie te nowe tysiąc stron uzbieramy

w podziękowaniu moi kochani goście, zostawiam kwiaty...fajnie, że mogę tu być z wami!





____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
MilenaP 10:23, 04 paź 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Irenko i ja wpadłam, spóźniona i oczarowana Twoim ogrodem i motylkami gratulacje, bo 1000 stron to nie lada osiągnięcie pozdrawiam i promyki ciepłego słońca przesyłam
____________________
Milena - zielonastrefa
Milka 10:24, 04 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Milenko, serdecznie dziękuję a promyki słońca juz doszły, bo ciepełko, prawie do 20 stopni
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
TheMagda 10:27, 04 paź 2012


Dołączył: 08 maj 2012
Posty: 789
IRENKO serdecznie, serdecznie gratuluję :*
____________________
Magdalena: Moje ogrodowe przedbiegi PART I : planowanie ogrodu Piszę zawsze w krótkich żołnierskich słowach :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies