Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta

Basia_1987 23:54, 07 sie 2012


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Wando, masz bardzo urokliwy i tajemniczy ogród i sporą kolekcję pięknych liliowców, noi dąb Czesław pewno jest troche przy nim roboty ale jest piękny stoi na straży ogrodu Pozdrawiam miło było Cię poznać w realu
____________________
" Baśniowy" ogród
AgnieszkaBK 00:15, 08 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
wanda7 napisał(a)




Bajkowy ogród..... ślicznie Wandziu, u Ciebie zawsze mogę zobaczyć przepiękne zdjęcia i cudowne kwiaty. Bardzo podobają mi się te przetaczniki, jakoś do tej pory nie udało mi się na nie trafić w sklepach..... może kupowałaś przez internet i masz adres sprawdzonego sklepu
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
wanda7 13:25, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
alinak napisał(a)
Wandziu - tak bardzo ucieszyłam się że wreszcie mogłam cie poznać , bo nieustannie podziwiam twój ogród i kwiaty. przetaczniki masz racje -pierwszorzędny kwiat. jednak u mnie pokładają się i muszę podwiązywać przy patyczku . masz jakieś niższe odmiany , bo u mnie tylko jedna niziutka na skalniaku


Alinko, też było mi badzo miło Ciebie poznać. Teraz będzie nam chyba o wiele łatwiej do siebie pisać, bo znając swoje twarze, będziemy mieć wrażenie, jakbyśmy ze sobą po prostu rozmawiały.
Przetaczników jest bardzo dużo odmian. Wysokie, średnie i niskie. U mnie pokłada się tylko taki popularny niebieski, którego nazwy nawet nie pamiętam. Christę i First Love wystarczy przywiązać do podpory. No a z tymi średnimi i niskimi to już nie ma żadnego problemu. Kupuj i sadź, bo warto.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 13:28, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Basia_1987 napisał(a)
Wando, masz bardzo urokliwy i tajemniczy ogród i sporą kolekcję pięknych liliowców, noi dąb Czesław pewno jest troche przy nim roboty ale jest piękny stoi na straży ogrodu Pozdrawiam miło było Cię poznać w realu


Bardzo sympatycznie było nam razem ramię w ramię oglądać ogród Ani i omawiać rozmaite roślinki. Strasznie lubię takie wspólne oględziny
Z dębem-Czesławem faktycznie jest jesienią i wiosną dużo roboty ze wzgledu na tony liści, ale w innych porach roku jest on błogosławieństwem dla duszy i ciała. Duże drzewa są jednak niezastąpione.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 13:32, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
AgnieszkaBK napisał(a)



Bajkowy ogród..... ślicznie Wandziu, u Ciebie zawsze mogę zobaczyć przepiękne zdjęcia i cudowne kwiaty. Bardzo podobają mi się te przetaczniki, jakoś do tej pory nie udało mi się na nie trafić w sklepach..... może kupowałaś przez internet i masz adres sprawdzonego sklepu


Agnieszko,ja kupuję w rozmaitych szkółkach, które podczas podróży mijamy z M na trasie. Na przykład ostatnio kupiłam we Florexpolu pod Lublinem przetaczniki Red Fox po 4 złote. No i tak jeden tam, drugi tu i zrobiła się powoli mała kolekcja.
Poza tym mam u siebie duże centrum ogrodnicze i także tu kiedyś kupowałam.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
eliza3 13:39, 08 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Wandziu, znowu z wielką przyjemnością odwiedziłam Twój ogród. Robisz piękne zdjęcia i poetycko je opisujesz... wracam, aby jeszcze popatrzeć na róże Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
wanda7 15:54, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Kurczę coś się dziś stało w moim wątku, że nie mogę wklejać zdjęć. Czy wy też macie takie problemy???
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
wanda7 17:34, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787


Przez Image Shack, jak widać, mogę bez problemu, ale przez hosting Ogrodowiska dzieje się coś dziwnego.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Tess 17:37, 08 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Ja dałam radę przez Ogrodowisko, tylko przez użycie tej dziwnej opcji "przegladaj". Wcześniej jej chyba nie było?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
wanda7 17:47, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
A, no widzisz, Teresko. Chyba jej właśnie wcześniej nie było i ja nie miałam kłopotów. A teraz mam komunikat, że błąd w Internet Explorer. Nie wiem, co robić, bo przez Ogrodowisko było o wiele łatwiej.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies