Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

AniaDS 23:04, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Witajcie Kochani.
Ogrodowisko przeglądam od początku jego powstania, to bardzo miłe, towarzyskie i przyjazne miejsce. Podczytuję Wasze wątki, jak wiecie już od dłuższego czasu, coś napiszę tam i siam..
Z własnym wątkiem nosiłam się już długo, za długo..
Teraz, w końcu zdecydowałam się Wam przedstawić bliżej, bo taka wciąż 'obca' się czuję .

Ogród - jeszcze nie ogród w pełni znaczenia, wciąż nad nim pracuję, wciąż mam wiele braków i niedociągnięć, wciąż dosadzam, przesadzam i zmieniam. Podstawą mojego ogrodu są róże, jak zapewne już wiecie. Chciałabym, aby kiedyś powstała z tego wszystkiego prawdziwa różanka. No.. nie duża, ale zawsze .

Zanim się tak stanie musimy jeszcze zmienić ogrodzenie, wyłożyć kostkę i zrobić wiele innych drobnych poprawek.
Ale zrobię to już razem z Wami..

Witam serdecznie jeszcze raz i zapraszam do mojego ogrodu
.
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:15, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ogród mam podzielony na trzy części, część pierwsza - południowo-zachodnia znajduje się przed domem a od strony drogi. Tutaj włożyłam najwięcej swojej pracy jak na razie. Ta część jest oddzielona małym płotkiem od reszty ze względu na dwa psy, które sieją postach wśród moich roślin.
Tutaj mam swoje największe skarby, te najdelikatniejsze, najcenniejsze.



Wejście






____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:18, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Widok od drugiej strony




____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:44, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Tutaj odbędzie się tegoroczna walka o 'tak jak ma być' , to część ogrodu biegnąca wzdłuż uliczki. Zamierzamy w tym sezonie zmienić ogrodzenie, zmienić obrzeże rabaty, wyrównując je i zmienić nasadzone tam rośliny.


Wiem, że to i tak nie będzie spójne, dopóki nie położymy kostki, ale nie wiem, kiedy aż na takie szaleństwo pozwolą nam finanse.


To zdjęcie jest z wiosny, jeszcze przed kwitnieniem róż, a tu rabata w pełni kwitnienia






____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:54, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078






____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 23:57, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Reszta jutro, bo mam kłopoty z łączem
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Gardenarium 00:00, 02 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, witaj w naszym gronie zapaleńców ogrodowych. Pamiętam początki Twojego ogrodu i nasze kontakty. Ogród dużo się zmienił na lepsze, dojrzał, wydoroślał i roślin przybyło, że ho ho.

Cieszę się, że będziemy mogli podziwiać Twoje cudowne róże, a muszę także przypomnieć, że Ania od dawna jest u nas autorem "od róż". Znacie zapewne jej pomocne artykuły.

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy tej historii.

Witam Cię różami od Kordesa Norma Jeane



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
alinaSz 00:18, 02 lut 2012


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 60
Witaj Aniu ...Chciałam się przywitać w tym wątku...Piękności ...


By

To moja pachnąca dla Ciebie..
____________________
Pozdrawiam serdecznie...Alina.
hanka_andrus 00:21, 02 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Aniu DS - witaj
To twoje artykuły zachęciły mnie do zakupu kilku krzewów różanych. Na razie nie są to róże ani angielskie, ani kordesowe, ino marketowe. Ale i tak cieszą, a będzie to ich pierwsze zimowanie u mnie.
Twój watek będzie u mnie na jednym z pierwszych miejsc obowiązkowego czytania. Będę oglądać i podziwiać! Może z czasem i u mnie znajdą się takie perełki jak u ciebie.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 00:32, 02 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Aniu, ciesze się ,że następna moja imienniczka zaszczyciła swoją osobą grono Ogrodowiska i będziemy mogli korzystać z Twojej wiedzy w sprawie róż jak i innych roślin, przywitałabym Ciebie Chopinem, bo wiem,że go nie masz, ale jestem na wyjeździe i nie dysponuję tu zdjęciami, ale jak zajrzysz do mojego wątku on tam na Ciebie będzie czekał oglądając początek Twojej historii, śmieje mi sie twarz na tak piękne róże, które już mogę oglądaćWita Cię mieczyk z mojego ogrodu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies