Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ania i róże i cała reszta :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ania i róże i cała reszta :)

ircia 13:52, 02 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
I ja witam Cię! Aniu, cieszę się bardzo, że nareszcie mogę zobaczyć choć cząstkę Twojego ogródka. Mam nadzieję, że będzie więcej.
To, co mnie urzeka w Twoim ogrodzie, to mnóstwo kwiatów, które są tak doskonale dobrane, że rosnąc tak blisko siebie wcale sobie nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie - wzajemnie podkreślają swoje piękno. No i oczywiscie przecudne roze......
Ech, czy kiedyś uda mi się osiągnąć taki efekt....?
Imponujesz mi swoją wiedzą na temat róż, a Twoje zamiłowanie do nich utwierdziło mnie w przekonaniu, że ogród bez róż nie może istnieć
____________________
Ogród Irci
babopielka 13:58, 02 lut 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Ja też przybiegłam się przywitać
Twoje róże poznam z daleka i wszędzie . Fajnie że zdecydowałaś się założyć swój
wątek ogrodowy. Wprawdzie róże to nie moja bajka , ale u kogoś lubię na nie popatrzeć
I do "starych" znajomych trzeba zaglądać
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
alinak 14:01, 02 lut 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Witaj Aniu na ogrodowisku . Tyle razy już oglądałam twoje róże, ale nigdy dość pięknych fotek różanych
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Dzidka 16:34, 02 lut 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Zawsze zastanawiałam się jak potrafiłaś zmieścić w ogrodzie tyle róż.
Ten wątek będzie odpowiedzią
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Elfik 17:06, 02 lut 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Witaj Aniu! Myślę, że wszyscy znamy Cię dobrze, bowiem szukając jakiejś róży często wstępujemy do Twojego Różanego Ogrodu. Cieszę się, że teraz będziemy mieć Ciebie i Twoje róże „u siebie” ...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Sebek 19:29, 02 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Widzę, że Twój ogród to nie tylko róże - pięknie je połączyłaś z resztą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Niage 19:51, 02 lut 2012


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Królowe kwiatów w pięknych kompozycjach Cieszę się, że założyłaś swój wątek, będę tutaj przesiadywać
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Joku 20:56, 02 lut 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
I mnie bardzo cieszy twój wątek. Kilkakrotnie wracałam do zdjęć twojego królestwa w wątku różanym. Tak mi te obrazki zapadły w pamięć że chciałabym żeby podobny nastrój panował w moim nowym ogrodzie. Mam nadzieję że się nie pogniewasz, jeżeli coś od ciebie zapożyczę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
AniaDS 12:29, 04 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
No i stało się.
Kłopoty z łączem okazały się dużym kłopotem, uszkodzona została linia (przez mrozy??) i dopiero wczoraj w nocy awaria została usunięta.

Dziękuję Wam za tak ciepłe przyjęcie, jest mi bardzo miło .
Nie spodziewałam się, że aż tyle osób kojarzy moją osobę, to dla mnie zaszczyt .

Danusiu, ja również mam w pamięci nasze pierwsze spotkanie, do dziś doskonale pamiętam Twój wątek wiesz gdzie .
Mój ogród wciąż się zmienia i dużo w tym Twojej zasługi. Do dziś zerkam na Twoje podpowiedzi i materiały, które mi podesłałaś. Nie da się zmienić wszystkiego na raz, ale po troszku wychodzę na prostą .
Dziękuję Ci za te kwiaty, mało znane , a jakże piękne.

Donoszę Ci, że moja królewna, którą dostałam od Ciebie ma się dobrze, to przepiękna róża, spójrz


.



____________________
Ania i róże i cała reszta :)
AniaDS 12:33, 04 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Alinko, jaka piękna róża, dziękuję .

Witaj Haniu.
Twoje marketowe róże też z pewnością są niezwykłe.
Zresztą każda róża, gdzie by nie była kupiona jest wyjątkowa.
Sama mam wiele róż z marketów, na przykład róże Meillanda, których u nas jest jak na lekarstwo a najszybciej można je spotkać w Leroy M.
Dziękuję za piękne zdjęcie białej królewny .

Witaj Aniu, piękny ten mieczyk, on w rzeczywistości też jest taki ciemny?
Pasowałby mi do jasnoróżowych róż .
Chopin, Chopin..
No jeszcze nie mam, ale Wy potraficie kusić.. .

Martek będzie mi miło, jeśli przyczynię się do dokonania wyboru tej jedynej.

Marzenko, mam nadzieję, że uda nam się rozszyfrować Twoją różę i nadać jej imię .

Agnieszko, dziękuję. Zaraz poszukam kolejnych zdjęć .

Cześć Aguś , będziemy się widywać w kilku miejscach teraz .

Łucjo, róże faktycznie sadzę dość gęsto, zwykle jest to ok. pół metra do metra przy różach krzaczastych. Przy rabatówkach o połowę mniej. Najczęściej robię albo duuuży krok (bo z metrem przecież nie latam ) albo mały kroczek, gdy sadzę mniejsze róże.
Co kilka róż robię jednak większy odstęp, co ułatwia mi pielęgnację i zapewnia przewiew.

Gabrysiu, bardzo mi miło.
Mam nadzieję, że mój wątek będzie pomocny w szerzeniu miłości do róż i że zbyt szybko Was nie zanudzę .
Od razu uprzedzam, że nie tylko róże mam w ogrodzie .



____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies