Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

ircia 21:00, 19 lut 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
I będziesz cieszyć się ogrodem przez cały rok
____________________
Ogród Irci
Sebek 21:14, 19 lut 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Wkleję jak nabędę doświadczeń, bo się dopiero uczę tych donic. Nie chcę wprowadzić nikogo w błąd. Możesz założyć za mnie


No to wtedy - bo trzeba by było napisać co ile uzupełniasz wodę, na ile starcza, czy się opłaca, czy jest lepiej itd. Chyba laury też mają, bo widzę takie wystające dzióbki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 21:29, 19 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Laury, bambusy i trzmielina mają donice z systemem nawadniania. Ale muszę poczekać 3 miesiące aż korzenie przedostaną się do zbiornika z wodą. Zatem jak będę miała doświadczenia to chętnie o tym napiszę.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:31, 19 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ircia napisał(a)
I będziesz cieszyć się ogrodem przez cały rok


Dokładnie tak, zamierzam się nim cieszyć przez cały rok. Na razie eksperymentuję z wystrojem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 09:41, 20 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Przychodzę z rewizytą. Muszę powiedzieć że..."tu już jest pięknie". Pewnie już masz plany na wiosnę, żeby zrobić wszystko na tip top? A tak z ciekawości, jak długo się budowaliście?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 18:54, 20 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jeszcze nie jest pięknie ale za kilka lat liczę, że tak budowaliśmy dom przez rok, ale wykańczaliśmy (kuchnia, zabudowy) kolejny rok. I potem kolejny rok dopieszczanie szczegółów... . Wreszcie mogę powiedzieć po trzech latach, że w środku brakuje mi tylko lamp w garderobach
No chociaż gdyby finanse były to już bym sporo pozmieniała
W ogrodzie wiosną mają powstać murki - gabiony i ściana wodna. Dopiero wówczas widok z okien będzie odpowiedni. Na razie to mam widok na błotnistą drogę lub samochody ekip budowlanych. Na razie wyceniam prace i marnie to widzę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 19:59, 20 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Witaj Marzenko

Przeczytałam Twój wątek z zapartym tchem. Piękny nowoczesny dom i zarys pięknego ogrodu.

Nie mogę się już doczekać wiosny i zdjęć z realizacji Twojego projektu.

Chyba się nie odgonisz od moich wirtualnych wizyt
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
hanka_andrus 22:20, 20 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marzeno! Piękny dom, to i ogród musi być do niego dostosowany.Te gabiony mnie intrygują,Widziałam w ,,miejskim ogrodniku" coś podobnego,ale na malutką skalę.Czekam na widok z twojego ogrodu!I do tego ściana wodna!..........ech!bajeczka!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Madzenka 22:38, 20 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jaonko I Hanusiu, dziękuję za odwiedziny. Nie ukrywam, że też wiosny się doczekać nie mogę. Niestey musze trochę powalczyć z wykonawcami aby wynegocjować dobre ceny. Jak na razie tę nierówną walkę przegrywam
Mam nadzieję, że wszystko bedzie gotowe na zjazd Ogrodowiska na Dolnym Śląsku, na który już serdecznie zapraszam.
A zdjęcia będą. Nigdy nie byłam fanką fotografii, to domena mojego M. Mam setki zdjęć domu, kabli, fundamentów a ogrodu to ledwo kilka wyszperałam. Ze starego ogrodu niemal nic nie znalazłam a chciałam się pochwalić bukszpanowymi obwódkami.
Mój M obiecał mi teraz tysiące fotek jak tylko zieleń ruszy na wyścigi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:55, 20 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konwersacja z kwiatemholandii skłoniła mnie do wspomnień nt walki z chwastami.
W poprzednim domu zapominiałam, że istnieją chwasty. Nasadzenia były tak gęste, że niemal zapomniałam jak długotrwała i nieskuteczna jest z nimi walka.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies