Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

agniecha973 22:31, 23 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Marzena, dzięki za logiczne podpowiedzi. Poradź mi jeszcze jaką ziemię dokupić, żeby z moją tam wymieszać - torf kwaśny czy ziemię o niższym ph?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
JulkAd 22:34, 23 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Marzena2007 napisał(a)

W końcu dotarłam i ja po ciężkim dniu (spędzony głównie na drzewie w celu odmłodzenia tegoż) i co?

Oj Dziewczyny piękne Wy, piękne...aż żal, że nie mogłam dojechać i osobiście Was poznać. Miło mi zobaczyć Wasze uśmiechnięte "pyska", bo świadczy to ino o wspaniałym spotkaniu

Julka daj cynk jak będziesz we Wrocławiu



Ok
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Sebek 22:38, 23 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)

Madżenko - wszystkich stron nie odrobię, ale widzę, że miałyście świetne spotkanie - pozdrawiam Was wszystkie


A gdzie Ty byłeś???


Tam gdzie zawsze - ale komputer był w naprawie...znowu...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasik778 22:41, 23 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Ależ fajne spotkania, az się buzia śmieje, a żeby była sprawiedliwość w przyrodzie, to ja w pracy caaaaaały dzień....
____________________
Loosiuu 22:48, 23 sie 2012


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Marzenko, jakie są różnice pomiędzy incrediball i anabelle ?
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
ewa_piasecka 01:19, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Marzena2007 napisał(a)
W końcu podjazd jest gotowy i bukszpany ze starego domu przeprowadzają się, rok wcześniej niż gospodarze. Na razie zajęły miejsce, w którym bedą rosły bambusy, gdyż w miejscu dedykowanym dla nich jest jedna wielka dziura...



Przedłuża się wykończenie wnętrza domu, które wykańcza nas..... Jednak ciepliwie czekamy na moment kiedy wprowadzimy się do naszego domu. Na tym etapie priorytetem jest architektura wnętrza , ogród musi cierpliwie poczekać na swój czas.
Powstają tarasy zewnętrzne, wyrównujemy w końcu teren, wykonujemy obrzeża z kostki granitowej.
W "międzyczasie" koparka wjeżdża w stożek bukszpanowy hodowany przeze mnie od 3 lat a bukszpany żadko podlewane latem i w fatalnym podłożu tracą swój urok.



W końcu w listopadzie 2010 r przesadzam obwódki bukszpanowe ze starego ogrodu. Po dwóch tygodniach nadchodzą jednak srogie mrozy i kończy się sezon na zakładanie ogrodu i brak finansów.... Nadchodzi śnieżna i sroga zima 2010/2011. Jednak Boże Narodzenie spędzamy juz w nowym domu.

Witaj Marzena piękny dom, my dopiero jesteśmy na etapie projektu domu i nie ukrywam, że zdjęcia domów przyciągają moją uwagę. U mnie na działce jest trochę od tyłu najpierw posadziliśmy roślinki, ciekawe jak one tą budowę zniosą ?
____________________
bedzie i domek
anna_studio 01:36, 24 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Ewa.....znam pewną....KasięWB, ona dokładnie tak jak Ty......od roślinek....do dziś jej nie wierzę, że tam coś buduje
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Martek 01:37, 24 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Dziewczyny fantastyczne !
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
monteverde 02:49, 24 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
I znowu super spotkanko a metamorfoza znakomita pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 06:32, 24 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Łoosiuu napisał(a)
Marzenko, jakie są różnice pomiędzy incrediball i anabelle ?

Kule kwiatów niemal identyczne ale anabel się poklada a incredibal podobno nie. Piszę podobno ba na razie u mnie się pokłada... Więc się zastanawiam czy dlatego, że jest młoda i ma jeszcze cienkie pędy czy mi sprzedano anabell...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies