Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Joanka 17:33, 25 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Marzena2007 napisał(a)


Joanko żałuję, że nie machałyśmy do Ciebie a'la Zdzislaw
Będziesz u Kapiasów ??



Chciałabym, ale jednak to trochę za daleko
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Mala_Mi 18:28, 25 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zgadama się z Izabel o jedne jlasce....że cebulowe t oterapia na długą zimę i radosć wiosną.... mus zakupić... ja nie mam gdzie sadzić, ale i tak zakupię
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 19:19, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Madżenko - ja też miałem kupić tylko berberysa u Kapiasów, a przecież muszę zmienić dekorację domu na jesienno - zimową - pomysł mam I chyba jeszcze w tym roku machnę front - znowu Będzie tak trochę...preriowo


Powiedz jaką masz koncepcję jesiennych nasadzeń ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:23, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Rain Bird, marzenie każdego ogrodnika No to będziesz miała luzik. A ja kolejny rok akcja szlauch Zrób koniecznie zdjęcia na poszczególnych etapach zakładania systemu. Please....


Anitko to fakt, to moje marzenie od wiosny I dostałam nawadnianie w prezencie od M za odszkodowanie za złamaną jego rękę na naratach Bo musialam nosić drewno do kominka przez dwa miesiące obiecal, że mi to zrekompensuje ale warto było

I na tym koniec inwestycji ogrodowych i domowych do końca roku......
No jeszcze tylko klonik palmowy....
I jeszcze cebulowe......
I jeszcze donice w poniedzialek przyjadą......
I trzeba kule bukszpanowe kupić dla zmiany dekoracji......

O matko M nie czytaj!!!!!


)) ... no daj spokój ... jeszcze tylko ... to drobiazgi ... chyba eM nie będzie kwestionował oczywistej oczywistości jaką jest zmiana dekoracji ... ... donice to stara sprawa przecież to jakieś 100 stron temu było ... w czasie wyznaczanym ogrodowiskowo "było minęło" ... cebule to wiosenna terapia po długiej i cięzkiej zapewne zimie więc muszą być ... no bo jak nie jak tak ... ja tu w ogóle nie widzę problema


Izabelo przez jedno "l" bardzo mi się podoba ta argumentacja dla M nt donic : przecież były 100 stronic temu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:23, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Zgadama się z Izabel o jedne jlasce....że cebulowe t oterapia na długą zimę i radosć wiosną.... mus zakupić... ja nie mam gdzie sadzić, ale i tak zakupię


To jest oczywista oczywistość i niech M nawet nie dyskutuje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 19:26, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Joanka napisał(a)



Joanko żałuję, że nie machałyśmy do Ciebie a'la Zdzislaw
Będziesz u Kapiasów ??



Chciałabym, ale jednak to trochę za daleko


Joanka lecisz najpierw jak na Wrocław tzn wczesńiej jak na Łódź, potem w Ostrzeszowie odbijasz na Katowice. Normalnei rzut beretem Pogubić się nie można
Że też Cię nie poznałam jak w Toronto (tzn niemal pod okiem ojca dyr pracowalam)
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 19:27, 25 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)

Madżenko - ja też miałem kupić tylko berberysa u Kapiasów, a przecież muszę zmienić dekorację domu na jesienno - zimową - pomysł mam I chyba jeszcze w tym roku machnę front - znowu Będzie tak trochę...preriowo


Powiedz jaką masz koncepcję jesiennych nasadzeń ?


Przy wejściu do domu będzie symetrycznie - dwie tuje Smaragd - kcem takie co najmniej na 1.5 m, pod nimi po jednej średniej i małej donicy - w 2 małych będą wrzosy, a w średnich nie wiem - może żurawki, jakieś małe iglaki


A na froncie kiedyś się dowiecie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Dorka 19:53, 25 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Od jakiegoś czasu śledzę Twój wątek i miło mi, że wreszcie się poznałyśmy pozdrawiam
____________________
Dorota Białołęka
Madzenka 21:59, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)


Madżenko - ja też miałem kupić tylko berberysa u Kapiasów, a przecież muszę zmienić dekorację domu na jesienno - zimową - pomysł mam I chyba jeszcze w tym roku machnę front - znowu Będzie tak trochę...preriowo


Powiedz jaką masz koncepcję jesiennych nasadzeń ?


Przy wejściu do domu będzie symetrycznie - dwie tuje Smaragd - kcem takie co najmniej na 1.5 m, pod nimi po jednej średniej i małej donicy - w 2 małych będą wrzosy, a w średnich nie wiem - może żurawki, jakieś małe iglaki


A na froncie kiedyś się dowiecie

Oj to roboty będzie znów dużo Ale to jest najfajniejsze w ogrodzie, źe zawsze jest możliwość zmiany
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:00, 25 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dorka napisał(a)
Od jakiegoś czasu śledzę Twój wątek i miło mi, że wreszcie się poznałyśmy pozdrawiam


Dorotko bardzo mi przypominasz moją znajomą z Torunia... I na dodatek ma tak samo na imię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies