Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród na piasku

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród na piasku

justi 09:45, 21 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Wcale się nie rozpisałaś o magnoli, to dobrze poczytać jak u Ciebie z jej kwitnieniem. Ja też z lubelskiego to zimy podobnie mroźne. Moja podmarzała zawsze i miała słabe kwitnienie. W tym roku ją otuliłam, zobaczymy czy to pomoże. Też było ciężko bo juz wysoko, ale pomogłam sobie kijem od szczotki

...o lobelii odpowiedziałam u siebie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
wanda7 11:17, 21 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Ballerina jest wspaniała, to taka oryginalna róża z małymi i pojedynczymi kwaitkami, ale za to ma ich mnóstwo.
Viva, czy pod mostkiem macie jakąś wodę?
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
viva 11:52, 21 lut 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Justynko nie wiedziałam, że jesteś z lubelskiego, chyba niedokładnie przeczytałam wątek, jeśli tam piszesz. Miło mieć kogoś z okolic, będziemy się wspierać w smutkach jak nam będzie wymarzać, albo cieszyć,że przeżyło . Bedzę czekać na oznaki kwitnienia mojej magnoli.

Wando, zdjęcie dla Ciebie
Teraz jest troszkę inaczej, bo zmieniali przepust na drodze i przdłużyliśmy rury na naszą działkę, teraz woda wypływa pod mostkiem. Jak nie będzie sniegu i woda zacznie płynąć zrobię nowe zdjęcia.



I jeszcze okolice motku zimą, choć chyba już nikt nie lubi patrzeć na takie zdjęcia. Ja bardzo nie lubię zimy i mało robię wtedy zdjęć z ogrodu.



____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
wanda7 12:03, 21 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Ach, wspaniale. Doskonale to wygląda. Nie lubię robic zdjeć zimie, ale taki widok jest kapitalny. To zdaje się wicokrzew na pergoli, albo powojnik.
Kurczę, jak ja bym chciała mieć u siebie jaką wodę. Ech...
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Gabriela 12:04, 21 lut 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Cudny strumyk.
Viva, czy wasz staw nadaje się do kąpieli?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
wanda7 12:14, 21 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Ja jeszcze wracam w sprawie lobelii. Zajrzyj do mnie gdzieś na ostatnich stronach. Może posiejesz w takich doniczusiach jak moje. Nie będziesz musiała pikować
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Milka 12:36, 21 lut 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Viva, jak się cieszę, że trafiłam do ciebie piękny, bajeczny, zadbany, kolorowy, tajemniczy, pełen niezwykłych miejsc ogród coraz trudniej przychodzą mi pomysły, bo coraz więcej wyjątkowych ogrodów, choćby twój
często będę zaglądać, bo jest też co oglądać; już mam na mojej liście nowe chciejstwo; kłosowiec Agastacha mexiana - proszę o więcej informacji oraz Asklepias tuberoza/trojeść bulwiasta. I może w zbliżeniu pokażesz ten jałowiec sabiński; dzięki i pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
abiko 14:07, 21 lut 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Viva ja również się przywitam. Piękny ogród, widać, że uwielbiacie roślinki Mnie urzekły róże i skarpa z wiadomych względów Tylko ja nie wiem o co chodzi z tą gliną? Naprawdę jest lepsza od piasku..? Może z mojej też da się coś zrobić Pergola z różą cudo,...Będę wpadać bo warto do takiego ogrodu zawsze
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 16:44, 21 lut 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Vivo, jaką nazwę ma róża biała na skarpie, niedaleko jałowca sabińskiego?
Schody dębowe przeurocze. Aż mi się wierzyć nie chce, że to dąb opałowy. U nas z pozyskaniem dębu są problemu. Buków nie brakuje. Ale dąb lepszy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgnieszkaBK 16:51, 21 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Vivo, zimą też jest u Ciebie pięknie.....
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies