Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Kondzio 18:12, 21 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dajesz nadzieje i duuuuużo inspiracji już na wątku pisze apropo warzywnika mam pomysły i powiem szczerze ,że nic w życiu mnie tak nie wciągnęło jak ogród i ogrodowisko zmusza mnie do działania i tobie to zawdzieczam niestety nie będę mógł pojechać do Anglii żeby oglądać z tobą ogrody bo finansowo nie wydolę wole w tej chwili wydać pieniążki na ogród trochę mi tego będzie żal a jakoś to wytrzymam buziam
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 18:13, 21 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale wtedy "gębę" rozdziawiliśmy na to

A z roślin modna była bardzo kolorystyka niebiesko-biała






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:13, 21 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kondzio napisał(a)
Dajesz nadzieje i duuuuużo inspiracji


Konrad, wysłałam warzywnik pocztą priorytet, jutro dostaniesz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgaNet 18:14, 21 sty 2013

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Gardenarium napisał(a)

Daniusiu - oczywiście masz rację. Konsekwencja to podstawa. Liczę że się w końcu tej najważniejszej części ogrodowania nauczę ....
Szukam swojej inspiracji i natchnienia, wpadam w zachwyty w różnych momentach, i takie tam.
Chelsea to kopalnia pomysłów i inspiracji. Zawsze "wpadam" jak oglądam fotki z wystaw. A kolorystyka i fotka z 2005 roku trafiłaś w sedno ! U mnie teoretycznie kolory fioletowo - rózowe, czasem przebija gdzies niebieski i biały....


Przewalaj wszystkie galerie zdjęciowe z CHFS i zapisuj sobie co się nadzwyczaj spodobało.

http://www.ogrodowisko.pl/tag/chelsea-flower-show


Swietny pomysł, tylko że... mam problem - bo niestety za dużo mi się podoba ))) Ciężko mi czasem wybrać to NAJ Zreszta na ogrodowisku jest cała masa pięknych ogrodów, inspiracje mnie bombardują, włączając to twój ogród !!!!
____________________
Pozdrawiam :) Agata Isle of Skye, Zamek Dunvegan i ogrody; Gardening Scotland; Ogrody przy zamku Crathes; Pitmedden Garden; Ogród różany przy Drum Castle
Kondzio 18:15, 21 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)
Ale wtedy "gębę" rozdziawiliśmy na to

A z roślin modna była bardzo kolorystyka niebiesko-biała






Odjazd
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 18:16, 21 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)

Dajesz nadzieje i duuuuużo inspiracji


Konrad, wysłałam warzywnik pocztą priorytet, jutro dostaniesz
Dobrze dziekuje ale sie ciesze
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 18:16, 21 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
AgaNet napisał(a)


Daniusiu - oczywiście masz rację. Konsekwencja to podstawa. Liczę że się w końcu tej najważniejszej części ogrodowania nauczę ....
Szukam swojej inspiracji i natchnienia, wpadam w zachwyty w różnych momentach, i takie tam.
Chelsea to kopalnia pomysłów i inspiracji. Zawsze "wpadam" jak oglądam fotki z wystaw. A kolorystyka i fotka z 2005 roku trafiłaś w sedno ! U mnie teoretycznie kolory fioletowo - rózowe, czasem przebija gdzies niebieski i biały....


Przewalaj wszystkie galerie zdjęciowe z CHFS i zapisuj sobie co się nadzwyczaj spodobało.

http://www.ogrodowisko.pl/tag/chelsea-flower-show


Swietny pomysł, tylko że... mam problem - bo niestety za dużo mi się podoba ))) Ciężko mi czasem wybrać to NAJ Zreszta na ogrodowisku jest cała masa pięknych ogrodów, inspiracje mnie bombardują, włączając to twój ogród !!!!


Aga, masz miesiąc na decyzję i musisz napisać jaki kolor będzie u Ciebie dominował i koniec kropka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Urszulla 18:20, 21 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Danusiu strzelasz takimi fotami że wymiękam.....najpierw budowa....a teraz te nasadzenia......
popieram tę konsekwencję.....mi się podoba i nazywam to pewnym "minimalizmem" (kilka roślin w dużych ilościach).....co nam najtrudniej przychodzi
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gardenarium 18:24, 21 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To jak z biznesem, jak będziesz ciągle się kręcić w jednym kółku, nic nie osiągniesz, a czas leci. Uwsteczniasz się.

A jak to zrobisz coś nowego i zaryzykujesz- masz sukces Wtedy zobaczysz, że miałam rację.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 18:31, 21 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusia, prosimy o ciąg dalszy dekalogu ogrodniczego
1. Konsekwencja kolorystyki
2. ...
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies