Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Evchen 00:12, 28 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Uwielbiam te zdjęcia, to są tak cudne aranżacje, że za każdym razem dech zapiera!..
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Monika76 08:02, 28 lip 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Daneczko Ty jak zwykle kusisz, że aż dech zapiera. No nic tylko zazdrościć. Ja w interesach zatem, abym tak bardzo nie musiała zazdrościć. Proszę dopomóż - mam wokół tarasu dość dużą "donicę" o wym. 5x1 m raz 3x1m . Biegnie wzdłuż tarasu z dwóch stron. Wysoka jest na ok 70 cm. Zależy mi na tym aby rośliny które w niej posadzę ( tu prośba do Ciebie) nie wchodziły mi na taras. chciała bym posadzić w niej lawendę, hortensję bukietową, azalie japońską i pierisa - takie rośliny już mam u siebie. Uwielbiam również trawy i róże. Dopomóż proszę co jeszcze można posadzić i ewentualnie co koło czego, aby się nie "zagryzały". Pozdrawiam Monika
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Milka 10:10, 28 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu i jak z niechcianym gościem?
upalnie niemiłosiernie, nic tylko cień, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 10:15, 28 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Karbid idzie a on co jakiś czas kopie jednak. Dziś rano chyba nic nie nakopał, ale po południu na pewno coś będzie. Łopatka, miska i specyfik w pogotowiu.

Rankiem wpadła Kasia, a potem zaprosiła mnie na rodzinne śniadanko, więc samotność mi trochę przerwała i weselej się zrobiło
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:38, 28 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Monika76 napisał(a)
Daneczko Ty jak zwykle kusisz, że aż dech zapiera. No nic tylko zazdrościć. Ja w interesach zatem, abym tak bardzo nie musiała zazdrościć. Proszę dopomóż - mam wokół tarasu dość dużą "donicę" o wym. 5x1 m raz 3x1m . Biegnie wzdłuż tarasu z dwóch stron. Wysoka jest na ok 70 cm. Zależy mi na tym aby rośliny które w niej posadzę ( tu prośba do Ciebie) nie wchodziły mi na taras. chciała bym posadzić w niej lawendę, hortensję bukietową, azalie japońską i pierisa - takie rośliny już mam u siebie. Uwielbiam również trawy i róże. Dopomóż proszę co jeszcze można posadzić i ewentualnie co koło czego, aby się nie "zagryzały". Pozdrawiam Monika


Byłam, odwiedziłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 11:03, 28 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mojego najpiękniejszego rh obżarły mi chrząszcze, wczoraj wieczorem je atakowałam opryskiem....Chyba wolałabym stołować kreta w moim ogrodzie....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 11:29, 28 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale kret podnosi żurawki i też usychają, pożegnałam dwie szt Wolę opuchlaki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
11:36, 28 lip 2013
Gardenarium napisał(a)
Karbid idzie a on co jakiś czas kopie jednak. Dziś rano chyba nic nie nakopał, ale po południu na pewno coś będzie. Łopatka, miska i specyfik w pogotowiu.

Rankiem wpadła Kasia, a potem zaprosiła mnie na rodzinne śniadanko, więc samotność mi trochę przerwała i weselej się zrobiło


Taka sąsiadeczka to skarb
Miłej niedzieli Danusiu życzę
monteverde 11:46, 28 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Potwierdzam, sąsiadeczki masz wspaniałe Danusiu czy u Ciebie też taki skwar? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Limka 21:18, 28 lip 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
Danusiu, na kreta gnojowka z kwiatow czarnego bzu. Ja w tym roku testowalam. Efekt taki, ze sie wyniosl... teraz na kwiaty za pozno ale moze z lisci tez dziala. Pozdrawiam.
____________________
Nasadzenia przed domem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies