Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Hortensja 21:25, 22 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Gardenarium napisał(a)


Cały czas ta myśl mi towarzyszy, w każdym momencie, gdy widzę jak Polska i nie tylko - pięknieje. Przecież nawet mamy kilka ogrodów położonych bardzo daleko To wspaniałe


W takim razie z niecierpliwością czekamy aż "Ogrodowe rewolucje" z Danusią w roli głównej zagoszą w telewizji
Mogę zgłosić mój ogród na pierwszy ogień

ps. ale mnie czerwone mrówy dziś pogryzły ale zawzięłam się że dokończe prace ogrodowe choćby mi miały nogę odgryźć
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
Madzenka 21:30, 22 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu fajny byłby program metamorfozy ogrodowe w Twym wykonaniu! Ale miałby oglądalność!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwonadm 21:45, 22 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Też oststnio o tym myślałam ale czekam i tak bardziej na książkę
Nawet zbiór artykułów z forum.
Takie kompendium wiedzy dla ogrodomaniaczek.
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Ozz 21:53, 22 lip 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
O tak - taki program w stylu Tichmarsha z Danusią i Witkiem w roli głównej
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
JulkAd 21:54, 22 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Hortensja napisał(a)


W takim razie z niecierpliwością czekamy aż "Ogrodowe rewolucje" z Danusią w roli głównej zagoszą w telewizji
Mogę zgłosić mój ogród na pierwszy ogień

ps. ale mnie czerwone mrówy dziś pogryzły ale zawzięłam się że dokończe prace ogrodowe choćby mi miały nogę odgryźć


Jestem jak najbardziej za
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
makkasia 09:07, 23 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Ogrodowe metamorfozy z Danusią to byłby strzał w 10-tkę
Danusiu ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Gardenarium 09:20, 23 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Taki program mógłby powstać, ale wtedy musiałabym zawiesić robienie ogrodów, a jednak wolę swoją robotę, tak mam spokojne rewolucje codziennie, bez stresu i z wielką przyjemnością. A co >





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gabrysia_ 09:37, 23 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Danusiu doba zdecydowanie za krótka,nie da się wszystkiego ogarnąć i pogodzić,najważniejsze,że robisz to co kochasz i dzielisz się z nami swoimi umiejętnościami
Ale brakuje jakiegoś nowego serialu
Buziam słonecznie
____________________
Pszczelarnia 09:58, 23 lip 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)


Cały czas ta myśl mi towarzyszy, w każdym momencie, gdy widzę jak Polska i nie tylko - pięknieje. Przecież nawet mamy kilka ogrodów położonych bardzo daleko To wspaniałe


Danusia, pięknieje. Ja mam na to dowody w najbliższej okolicy, czyli bardzo daleko (od Warszawy).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
jula81 12:26, 23 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Danuś,czy Ty chowasz hortensje z donicami przed zimą np. do garażu czy zostają na dworze całą zimę do wiosny?

Mam Silver Dollar i ogrodową Renate w donicach. Nie wiem czy zostawiać czy do gruntu wysadzić. bo jeśli wysadzać przed zimą do gruntu to może teraz puki jeszcze mocno nie rozrośnięte.Są młode z tegorocznych sadzonek.
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies