Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

A_gawa 14:42, 22 lip 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Danusiu, przepraszam, ogólnie nie mam zbyt wiele odwagi, żeby Cię prosić o poradę, ale... może z okazji 22 lipca zapytam.
Z czym połączyć H. paniculata "Magical Candle"? Może z Miscanthus sinensis 'Variegatus'?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Milka 15:02, 22 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, pokaż jak wygląda twoja limka, po dość mocnym cięciu wiosną, ma dużo kwiatów?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ane3ka 15:14, 22 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Dzień dobry Danusiu!
Szwendam się, szwendam, a w najważniejsze miejsce nie dotarłam.

Nie chcę słodzić, bo wszyscy wiedzą jaki jest Twój ogród Przyszłam tylko powiedzieć wielkie dziękuję za Ogrodowisko. To wspaniałe, że dzięki Tobie tyle osób chce tworzyć piękne otoczenie swoich domów. Chyba fajnie jest się budzić rano z taką myślą?
Pozdrawiam upalnie!
____________________
Ania - Ogród z pompą
ewakatowice 15:24, 22 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Danusiu,
Jak głupia cieszę się jak zaglądam do Twojego ogrodu.
Każde zdjęcie z każdej strony oglądam z nieustającym zachwytem.
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Gardenarium 15:27, 22 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A_gawa napisał(a)
Danusiu, przepraszam, ogólnie nie mam zbyt wiele odwagi, żeby Cię prosić o poradę, ale... może z okazji 22 lipca zapytam.
Z czym połączyć H. paniculata "Magical Candle"? Może z Miscanthus sinensis 'Variegatus'?


Pewnie, już w latach 90-tych zrobiłam taki zestaw, tylko z hortensją drzewiastą, ale to prawie to samo. O kolorystykę mi chodzi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:32, 22 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ewakatowice napisał(a)
Danusiu,
Jak głupia cieszę się jak zaglądam do Twojego ogrodu.
Każde zdjęcie z każdej strony oglądam z nieustającym zachwytem.


A ja dopierutko co byłam u Ciebie, że rojniki dziewczyny chcą zgapiać a ja mam takie dla Was podpowiedzi


http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/398-ogrodki-szczelinowe

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/51-mini-ogrodki-w-pojemnikach


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:33, 22 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Milka napisał(a)
Danusiu, pokaż jak wygląda twoja limka, po dość mocnym cięciu wiosną, ma dużo kwiatów?


Mojej limki nad stawem nie ma, jest Phantom, a tamta za podjazdem wysoka jest bardzo, dopiero zaczyna, jeszcze nie mam za bardzo czym się chwalić
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:35, 22 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ane3ka napisał(a)
...

Nie chcę słodzić, bo wszyscy wiedzą jaki jest Twój ogród Przyszłam tylko powiedzieć wielkie dziękuję za Ogrodowisko. To wspaniałe, że dzięki Tobie tyle osób chce tworzyć piękne otoczenie swoich domów. Chyba fajnie jest się budzić rano z taką myślą?
Pozdrawiam upalnie!


Cały czas ta myśl mi towarzyszy, w każdym momencie, gdy widzę jak Polska i nie tylko - pięknieje. Przecież nawet mamy kilka ogrodów położonych bardzo daleko To wspaniałe
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewakatowice 15:38, 22 lip 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Gardenarium napisał(a)


A ja dopierutko co byłam u Ciebie, że rojniki dziewczyny chcą zgapiać a ja mam takie dla Was podpowiedzi


http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/398-ogrodki-szczelinowe

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/51-mini-ogrodki-w-pojemnikach




Aż mi zatyka nawet uszy (hihihh)
Danusiu, jesteś na każdą okazje przygotowana i to sprawnie, szybko i z takim wyczuciem.
Jesteś uosobieniem kobiecości!!!!!
Bo, że profesjonalizmu to oczywista oczywistość.

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
baraga1904 16:18, 22 lip 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Danuś pozdrawiam upalnie...i przyszłam się pochwalic że dzisiaj ja mam urodzinki Ogrodowiskowe trochę już tu jestem hihihi....co mnie cieszy ogromnie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies