Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Kondzio 13:33, 30 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Czy ktoś jedzie do Danusi w sobotę z Krakowa lub okolic bo jadę sam a chciałbym towarzystwo
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
malwes 14:11, 30 sie 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Danusiu, czy oczar wirgilijski i jałowiec Wiltoni (forma "pienna" i płożąca) dobrze znoszą przesadzanie?
Mogę je ruszyć teraz jesienią? Oczara muszę przesunąć 1,5m do przodu a Wiltoniemu inne miejsce znaleźć....
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Sebek 14:14, 30 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kondzio napisał(a)
Czy ktoś jedzie do Danusi w sobotę z Krakowa lub okolic bo jadę sam a chciałbym towarzystwo


Kurcze - gdybym nie miał zaplanowanej soboty to bym się wybrał....A skoro spotkanie jest na cały dzień to ja odpadam. Ale baw się dobrze
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gunia1990 19:28, 30 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
chyba się za dużo wczoraj forum naczytałam, a dodatkowo narysowałam przy projekcie ogrodu dla brata, bo mi się dziś Danusiu śniłaś, że byłaś w tym ogrodzie i mnie pochwaliłaś, że tak ładnie i po ogrodowiskowemu szkoda tylko, że sny są zazwyczaj na opak....
____________________
kaisog1 21:49, 30 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Danuś - mam prośbę Sadzicie u Matiego takie duże krzewy i w ogóle.... dało by radę żebyś mi taką dużą doniczkę odłożyła - jedną sztukę Bo muszę w czymś przewieź hostę od Tess, a miałam tylko jedną sztukę taką duża
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 07:03, 31 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
magos napisał(a)

Verbena bonariensis Liliput



Chodzi mi o to powyżej...z pewnej odległości od przodu.Bo z boku widziałam.Chciałam zobaczyć jak się te trawki z bukszpanami komponują.


Cud, miód, malina i orzeszki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 18:16, 31 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Nic dodać nic ująć

Przepięknie to wygląda
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 22:13, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
magos napisał(a)
Ja Cię proszę nie leć - tylko przy okazji
A jak już piszę - melduję, że wg Twoich sugestii powyrzucałam bukszpany spod ogrodzenia, dałam je od przodu, podosadzałam tui i robię dalsze porządkiOczywiście dzięki inspiracjom Twoim i forumowiczów.


Mam zdjęcie specjalnie dla Ciebie, zaraz będzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:14, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)
Danuś - mam prośbę Sadzicie u Matiego takie duże krzewy i w ogóle.... dało by radę żebyś mi taką dużą doniczkę odłożyła - jedną sztukę Bo muszę w czymś przewieź hostę od Tess, a miałam tylko jedną sztukę taką duża


A jaką dużą? ile średnicy mniej więcej?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:15, 31 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gunia1990 napisał(a)
chyba się za dużo wczoraj forum naczytałam, a dodatkowo narysowałam przy projekcie ogrodu dla brata, bo mi się dziś Danusiu śniłaś, że byłaś w tym ogrodzie i mnie pochwaliłaś, że tak ładnie i po ogrodowiskowemu szkoda tylko, że sny są zazwyczaj na opak....


Nie zawsze. Gosi (Kaisog) też się śniłam, i ma ogród ładny. Ty też
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies