Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Martek 18:44, 14 paź 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kolejna odsłona i oczywiście znowu pięknie .
Bardzo ciekawa ta jasna trawa z sąsiedztwem dwóch innych.
Słońce się na ławeczce jeszcze opala ...
Pozdrawiam Danusiu .
Tak cicho tu było myślałam,że kolejny wypad jakiś
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
noemi 19:30, 14 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Danusiu pozdrawiam ... nowe fotki , nowe spojrzenie na ogród ... który ciągle się zmienia jest pięknie .... i powtórzę za Kasią ( Boćkiem) mieszkasz w raju ....



____________________
ogród magdalenka
mira 19:38, 14 paź 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu cudowna u Ciebie jesień, tyle słonecznych kolorków słomianych - złamany żółty tak lekko i ciepło
no i te kolory blu - nie widziałam nigdy błękitnej jesieni a u Ciebie jest
a gdzie się podział mój ulubiony kamyczek z garbeczkami i łopatką
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Enya73 19:47, 14 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przychodzę do Twojego wątku zawsze po te różne smaczki i cudowny klimat Twojego ogrodu Jest zupełnie inny, niż mój rozkosmany, ale bardzo go lubię Ławeczkę chętnie skopiuję, jak gdzieś uda się taką dostać Czy to teak?
Dodatki masz niezwykłe, nietuzinkowe. Uwielbiam takie przedmioty. A zimą co z nimi zrobisz? Chowasz przed mrozem czy nie?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
martika 20:55, 14 paź 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Cudnie u Ciebie Danusiu, jak zawsze i bukszpanom w tych trawkach ok. Ciekawa jestem jaki był Twój pierwszy projekt ogrodu i jego realizacja?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Tess 08:56, 15 paź 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Pooglądałam, poachałam...
Cudnie

Pozdrawiam Danusiu
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Gardenarium 10:16, 15 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
martika napisał(a)
Ciekawa jestem jaki był Twój pierwszy projekt ogrodu i jego realizacja?


Moja pierwsza realizacja była duża i ambitna, bo to jest właśnie "ogrodowy salon nad wodą", którym zdobyłam II miejsce w konkursie Muratora. Dało mi to przepustkę do lepszej pracy i kolejnych ambitnych wyzwań.

Teraz niedaleko mieszkam, dosłownie dwie ulice dalej, bo nie ukrywam, że ta miejscowość bardzo przypadła mi wtedy do gustu.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/652-ogrodowy-salon-nad-woda

Obejrzyj film

http://www.tvnmeteo.pl/magazyny/maja-w-ogrodzie,13,1,2,189,0.html


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zuza12 15:24, 15 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Danusiu wciąz jestem pod wrażeniem Twoich prac i Twojego ogrodu. Ostatnio wiozłam syna i jego koleżankę na uczelnię i opowiadałam im o ogrodowisku i "kobiecie" z pasją, która realizuje takie piękne projekty. Oczywiście młodzi chcieliby od razu mieć super zlecenia i duże pieniądze. Zapominają, że do wszystkiego dochodzi się ciężką pracą. Mam nadzieję, że skuszą się i zajrzą do naszego Ogrodowiska.
Bo chwile spedzone na naszym forum nigdy nie będą chwilami straconymi.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Milka 15:34, 15 paź 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusia, jestem przesyłam pozdrowienia i biegnę czytać i oglądać ogrodowy salon nad wodą, a potem nadrobię resztę do tyłu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pszczelarnia 15:39, 15 paź 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danuś, ta nowa konewka jest świetna - starodawny czajnik rodem z pieca zdjęty. W Holandii kupiłaś czy jeszcze w Niemczech? A ten carex złoty zimuje (Tomek mówił), u Ciebie ma idealne warunki (systematyczna woda w podłożu). A ja zainteresowałam się (czyt. nabyłam) teraz turzycą Graya.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies