Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje poletko

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje poletko

Celina 13:03, 21 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
jotka napisał(a)
Moja doniczkowa miniaturka też już za rada Hani Andrus drugi sezon na działce kwitnie Wszystkie wczesne doniczkowe które chwilowo goszczą w domu, mają później przeprowadzkę na stałe na działeczkę


Jestem ciekawa czy azalie doniczkowe też by się przyjęły. Trzeba będzie kiedyś wypróbować.
____________________
Celina - Moje poletko
jotka 13:26, 21 lut 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Celina napisał(a)


Jestem ciekawa czy azalie doniczkowe też by się przyjęły. Trzeba będzie kiedyś wypróbować.


Moja sie przyjęła co prawda w pierwszym roku była taka mizerota, że myślałam, że nie przeżyje, ale dała rade i teraz cieszy Spróbuj, wyrzucisz zawsze zdążysz
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Celina 13:47, 21 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
jotka napisał(a)


Moja sie przyjęła co prawda w pierwszym roku była taka mizerota, że myślałam, że nie przeżyje, ale dała rade i teraz cieszy Spróbuj, wyrzucisz zawsze zdążysz


dzięki Jolu
____________________
Celina - Moje poletko
an_tre 12:52, 23 lut 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Celinko u mnie też już wiosna i to chyba na całego, zakwitły krokusy, ranniki, przebiśniegi a pierwiosnki to właściwie nie przestały kwitnąć od ubiegłego roku
życzę zdrówka i miłej niedzieli tak słonecznej i ciepłej jak u nas
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
danuta_szwajcer 15:50, 23 lut 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Celinko widze, ze zakupy zrobione jestes przygotowana do prac w ogrodzie Pozdrawiam serdecznie i wiosennie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
zawitka 16:57, 23 lut 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Celinko ja kiedyś wsadziłam azalie do ogrodu i zimę przetrzymała ale potem jeden przymrozek z nienacka ja załatwił i tyle było mojej uciechy ha ha Wiosna się zbiza i u Ciebie :Buziam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kindzia 10:11, 24 lut 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Celinko, melduję się

Miłego tygodnia życzę

Idę trawy ciąć zaraz.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Celina 11:29, 24 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
an_tre napisał(a)
Celinko u mnie też już wiosna i to chyba na całego, zakwitły krokusy, ranniki, przebiśniegi a pierwiosnki to właściwie nie przestały kwitnąć od ubiegłego roku
życzę zdrówka i miłej niedzieli tak słonecznej i ciepłej jak u nas


Z tych typowo wiosennych to mam tylko prymule. Faktycznie one to w tym roku ciągle "na chodzie"
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 11:31, 24 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
danuta_szwajcer napisał(a)
Celinko widze, ze zakupy zrobione jestes przygotowana do prac w ogrodzie Pozdrawiam serdecznie i wiosennie


Witaj Danusiu jeszcze nie zupełnie przygotowana. Powoli. Jak w marcu przyjdzie paczka z zamówionymi liliami ,to chyba dopiero wtedy poczuję wiatr w żagle
____________________
Celina - Moje poletko
Celina 11:33, 24 lut 2014

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
zawitka napisał(a)
Celinko ja kiedyś wsadziłam azalie do ogrodu i zimę przetrzymała ale potem jeden przymrozek z nienacka ja załatwił i tyle było mojej uciechy ha ha Wiosna się zbiza i u Ciebie :Buziam


No tak to jest niestety. Te wiosenne przymrozki niejednego już załatwiły.

SORRY, TAKI MAMY KLIMAT
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies