Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa terapia-ogród z periodycznym przesadzaniem

Sonka 10:35, 25 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
witaj pagap i dziękuję za wizytę, duzo przde mną pracy wiem, ale to dobrze, bo praca w ogrodzie stanowi moją terapię tj horti terapia o ile dobrze pamiętam,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Gardenarium 21:55, 25 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Sonka napisał(a)
i trochę zdjęć mego dynamicznego ogrodu, a mam jeszcze wiele do zrobienia, i to bardzo dobrze..

hortensje przy tarasie, raczej do prezsadzenia, już są za duże






Cudowne widoki, uwielbiam takie sadzenie dużą ilością
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sonka 07:23, 26 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
ojej, Danusia u mnie, cieszę się i dziękuję, no to pokaże Ci jeszcze inne hortensje, taki lekki półokrąg z nich, tylko zdjęcie muszę zrobić, wanilki też są piękne i maja tę zaletę, że to mocna roślina, nie wyginają się tak łatwo,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
agata_chrosc... 20:24, 26 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
ALe u Ciebie Sonka to początek wielkich zmian! To najfajniejszy moment - jak człowiek zaczyna mysleć co by tu jeszcze! Chetnie bym pomogła, ale ja to sie słabo znam. Myslę jednak, że dobrych rad Ci nie zabraknie Hortensje piekne i w ogóle nie wiem po co chcesz je przesadzać
____________________
ogród w Holandi
Sonka 20:51, 26 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
agata_chroscicka napisał(a)
ALe u Ciebie Sonka to początek wielkich zmian! To najfajniejszy moment - jak człowiek zaczyna mysleć co by tu jeszcze! Chetnie bym pomogła, ale ja to sie słabo znam. Myslę jednak, że dobrych rad Ci nie zabraknie Hortensje piekne i w ogóle nie wiem po co chcesz je przesadzać

Dzięki Agatko,nie będę ich przesadzać, ale właściwie prowadzić,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
agata_chrosc... 20:53, 26 wrz 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
i słusznie
____________________
ogród w Holandi
Jagodaa 20:55, 26 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
A ja właśnie chciałam o te hortensje zapytać - w jakiej odległości od murku masz je posadzone? i ile tam jest sztuk?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Sonka 21:01, 26 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
jest ich trzy, a ile od murku ? nie wiem może 30 cm, nie więcej, jest ciemno więc nie mam jak zajrzeć ewentualnie jutro sprawdzę,







____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
beta 22:48, 26 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
przywitać się wpadłam

przepiękne hortensje, gratuluję

ja właśnie stałam się posiadaczką dwóch horti, pierwszych w moim życiu, bardzo jestem ciekawa czy im sie u mnie spodoba i jak przezimują

domyślam się że wiosną je tniesz, bo mają masę pięknych kwiatów?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Sonka 05:18, 27 wrz 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2230
beta napisał(a)
przywitać się wpadłam

przepiękne hortensje, gratuluję

ja właśnie stałam się posiadaczką dwóch horti, pierwszych w moim życiu, bardzo jestem ciekawa czy im sie u mnie spodoba i jak przezimują

domyślam się że wiosną je tniesz, bo mają masę pięknych kwiatów?

dziękuję za wizytę, żeby hortensję się nie udały, to trzeba wielkiej sztuki indolencji, wg mnie, to są niezwykle wdzięczne krzewy, jak im zabezpieczysz to co lubią, odwdzięczą się bezgranicznie, zimują dobrze, nigdy żadnych nie okrywałam,wiosną przycinam,
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies