Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 15:13, 02 sie 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
sielsko, anielsko


droga


nieco dramatcznie


pagórki i pasy
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 15:15, 02 sie 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
jezioro wśród pól


znów dramatycznie


a to Polska właśnie
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 15:31, 02 sie 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
GabiK napisał(a)
I teraz tam u Was takie upały? I nie pada? Co za odmiana po wiośnie i początku lata?

Nie widziałam, że Ty ten zjazd tak na samo zakończenie planujesz. A wcześniej ile będziesz?


upały były przez cały czas, kiedy ja byłam w Polsce! Tylko czasem ulewnie padało, ale potem znowu upał. Praktycznie cały lipiec jest albo upalny albo ciepły i bardzo słoneczny. To zdecydowanie najlepsze lata, odkąd tu mieszkam. Ale po takiej wiośnie należało się!

A w Warszawie mam kilka spraw do załatwienia i cały tydzień będę latać po urzędach albo innych podobnych przybytkach. Dlatego spotkanie zostawiłam sobie na koniec jako miły akcent do zapamiętania
____________________
ogród w Holandi
Debra 19:18, 02 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)


Gabik, ja to nawet tam kiedyś byłam i prawdę mówiąc takie super ciekawe to one nie są, ale nawet gdyby były to 8.09 mam samolot powrotny także i tak bym sie nei załapała


Agato, te ogrody są niejako ciekawostką, bo mało kto, ma szanse tam zajrzeć. Ciekawe są założenia, tarasy, architektura, a nasadzenia, to zależy od wielu czynnikow, które znam aż za dobrze, ale pisać o nich nie będę
Oczywiscie rozumiem, że masz samolot i tak cieszę się, że jak napisałaś w innym poście zostawiasz sobie nasze spotkanie ROD-owe jako koncowy akcent.

Najważniejsze jest spotkanie 7 września. To był tylko taki pomysł z tymi ogrodami, ale chyba nie zainteresował zbytnio ))

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Anita1978 19:37, 02 sie 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
agata_chroscicka napisał(a)
sielsko, anielsko


droga


nieco dramatcznie


pagórki i pasy


No jakbym wyjrzała za okno!
____________________
ogródek Anity
agata_chrosc... 20:22, 02 sie 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Debra napisał(a)


Agato, te ogrody są niejako ciekawostką, bo mało kto, ma szanse tam zajrzeć. Ciekawe są założenia, tarasy, architektura, a nasadzenia, to zależy od wielu czynnikow, które znam aż za dobrze, ale pisać o nich nie będę
Oczywiscie rozumiem, że masz samolot i tak cieszę się, że jak napisałaś w innym poście zostawiasz sobie nasze spotkanie ROD-owe jako koncowy akcent.

Najważniejsze jest spotkanie 7 września. To był tylko taki pomysł z tymi ogrodami, ale chyba nie zainteresował zbytnio ))



ja wiem, zobaczyć zawsze warto. Ja tam na różnych konferencjach prasowych swego czasu bywałam więc coś niecoś pamiętam. ALe jeśłi ktoś nie widział to na pewno warto, choćby z ciekawości
pozdrawiam
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 20:22, 02 sie 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Anita1978 napisał(a)


No jakbym wyjrzała za okno!


no to zazdroszczę widoków!
____________________
ogród w Holandi
Debra 20:29, 02 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
agata_chroscicka napisał(a)


ja wiem, zobaczyć zawsze warto. Ja tam na różnych konferencjach prasowych swego czasu bywałam więc coś niecoś pamiętam. ALe jeśłi ktoś nie widział to na pewno warto, choćby z ciekawości
pozdrawiam


Na konferencjach prasowych musiałyśmy się zatem chyba spotkać )))
No i na tych konferencjach nie widać tego co jest na dole, na kolejnych poziomach, w zaułkach, pod i nad mostkami. Ale w sumie masz rację, nie powalają

Miłych spotkań towarzyskich, uciekam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
JulkAd 21:59, 03 sie 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Dobrze, że wyjazd do Polski udany....cóż ładna ta nasza letnia Polska...dobrze, że wypoczęłaś, przyda się przed najazdem gości
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Debra 20:06, 09 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
No cóż, nie masz dla nas czasu, ale rozumiem, goście, podroże, nie ma to jak wielki świat

Pozdrawiam ze spalonej słońcem działeczki w ROD )))

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies